reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Medio- pewnie masz rację, ale powtórka nie zaszkodzi:tak:, co do kataru zatokowego to możemy sobie rękę podać, tyle, że ja walczę z nim od paru lat:szok: i dotąd nic nie pomogło, od 6 tyg. jestem na sterydach, przynajmniej do czasu wizyty u specjalisty, którą mam 2-go marca. Zobaczymy co nowego dla mnie wymysli:-D.
 
reklama
Mamunia2 a kto dał Ci skierowanie GP? I jakie masz objawy? Też Cię tak czoło boli?
A to moja dzieciaczki:)
418267.JPG
 
Medio- fajowe te Twoje smieszki:-):tak:, a Karolek to chyba skóra sciągnięta z Ciebie co?
Zawsze GP zgłasza potrzebę konsultacji i szpital sam się ze mną kontaktuje. No i tak głowa to czasami pękała, do tego strasznie bolały oczy, czuję też okropny ucisk, a raczej cisnienie w okolicy nasady nosa, do tego ciągły stan podgorączkowy ok. 37 do 38, no i oczywiscie ta okropna wydzielina z nosa. To chyba na tyle jesli chodzi o objawy, a Ty leczysz się jakos?
 
Mamunia to mas podobnie jak ja. Ja wczoraj zaaplikowałam sobie spray do nosa sudafed i doczułam poprawę, naprawdę jest mi lepiej, zobaczmy jak będzie dziś.
 
Dzien dobry

Medio - ale chlopcy szybko rosna wspaniale wygladaja no i zgadzam sie z mamunia Karolek to cala Ty a napewno oczy ma po Tobie:tak::-)

A ja dzisiaj jestem strasznie niewyspana Olivka budzila sie setki razy w nocy a do tego nie spala od 4 do 5 15 :wściekła/y::wściekła/y::no::no: potem zasnela ale tylko na godz
Wczoraj powiadomilismy consil ze nie bierzemy tego mieszkania i ta kobietka ktora prowadzi nasza sprawe powiedziala ze sie nie dziwi nam poniewaz dostala raport od kobietki ktora nas oprowadzala o stanie tego mieszkania i ze tylko jak cos dla nas sie pojawi to da nam znac ciesze sie ze dostali taki raport bo to zawsze inaczej wygladamy w ich oczach nie ze wybrzydzamy tylko naprawde to mieszkanie nie bylo za fajne delikatnie mowiac :no:

Medio , mamunia - leczcie sie kobietki zatoki to naprawde jest cholerstwo moja siostra ma i tato mnie tak delikatnie to dotyka bo tylko przy przeziebieniu mam ale na szczescie nie na codzien wiec nie narzekam :tak:

Milego dnia


 
Czesc dziewczyny
U mnie nic nowego, troche nudno jak narazie na tym maciezynskim :-D ale staram sobie cos znalezc do roboty (czytaj: sprzatanie i ogarniecie domu :-D:-D:-D)
Zrobilam dzis liste do szpitala, troche sie tego uzbieralo, ale chyba w jedna torbe sie zmieszcze:sorry2: I zaczynam pakowac bo znowu mialam stresa jak mnie w nocy brzuch pobolewal.

Medio i mamunia ja Wam rowniez powrotu do zrowia zycze.
Medio fajne chlopaczki :-):tak:
 
Dzięki dziewczyny!
bajeczka- no pewnie, zawsze lepiej być przygotowaną:tak::-).
A Ja dzisiaj miałam paskudną noc:szok:, do 4-tej nie mogłam zasnąć:wściekła/y:, zawsze strasznie mnie to złosci, bo wiem, że rano będę nieprzytomna.
A Wam jak minęła nocka?
 
Bajeczko a jaki miałas pierwszy poród, czy to będzie Twój pierwszy?
Mamunia jak miałam nockę taka znośną, tylko Lolek zrobił godz. wcześneij niż zwyle pobudkę.
Olinda może za to dziś Olika będzie dobrze spała:)

My dziś mamy wizytę u okulisty z Krzysiem ciekawe jak wyjdzie, czy mu się coś wzrok poprawił.
 
Medio to moj pierwszy porod dlatego tak panikuje za kazdym razem, bo nie wiem czego sie spodziewac. :sorry2:
Sluchajcie jak wygladaja tutaj te nakladki siliconowe na sutki bo chodzilam po kilku sklepach i nie widzialam nic takiego, albo jakas slepa jestem albo przegapilam :-p
 
reklama
Do góry