reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Życzę wszystkim wesołych,spokojnych Świąt,spełnienia marzeń i jak najwięcej uśmiechów na buziach waszych pociech.Oby te Swięta były wyjatkowe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Już słychać kolędy,
Już pachnie świętami...
Syn Boży się rodzi,
By zamieszkać z nami.
W betlejemskiej grocie,
W żłóbeczku na sianie
I w każdym kościele
Jest Jego mieszkanie!
My więc jak pasterze
Do Niego idziemy,
Dziecięcą modlitwę
W darze Mu niesiemy.
Prosimy w modlitwie
O pokój na świecie,
By było szczęśliwe
Trzecie Tysiąclecie.
By jedność i zgoda
Wszędzie panowały:
Błogosław nam, Jezu,
Panie, Boże mały!


Kochane, zdrowych, spokojnych, pełnych uroku Świąt dla Was i Waszych najbliższych !!
 
Kochane!
Z okazji Swiąt Bożego Narodzenia życzę Wam samych pogodnych dni, pełnych szczęscia, spokoju i miłosci! Brzuszkom szczęsliwego rozwiązania, a rozpakowanym pociechy z najcudowniejszego daru jakim są nasze dzieciątka:-).
 
Witam świątecznie :-)

Jak tam Dziewczynki po wczorajszej Wigilii ?
Ja wyjątkowo nie objadłam się za bardzo :-D, ale nie mówię hop, bo jeszcze 2 dni Świąt :-D

Wigilia upłynęła spokojnie i miło, przy opłatku trochę wzruszeń, kolacja powolna ( jedno zagrożenie zadławieniem się ością karpia, ale na szczęście opanowane ), potem prezenty ;-)
Moja mała gwiazdka dostała od nas kuchenkę, zestaw z gadżetami, wydaje fajne dzwięki.. Prezent okazał się trafiony, Amelka zachwycona :-) Wiecie co, nie ma większej radości niż sprawienie jej dziecku :tak: Paula też dostała to, co chciała i super.

Ale największą niespodziankę zrobił nam nasz landlord - wyobrazcie sobie, że przyjechał z życzeniami i ...prezentami :szok: Ja osłupiałam, bo wcześniej nie spotkałam się tutaj z czymś takim. I to nie były jakieś duperele - Amelka dostała misia i bluzeczkę Barbie, Paula piłkę, bramki 2 ( ona kocha piłkę nożną )i bluzę, mój chłop butelkę wódki ( nie pije ha ha ha ) a ja pakę babeczek świątecznych. Teraz myślę jak tu ładnie podziękować.. Może upiekę ciasto i dam Mu jak przyjedzie w styczniu po czynsz, co o tym myślicie ??

Dobra, uciekam na śniadanki, miłego świętowania Kochane i skrobnijcie czasem ;-)
 
witam wszystkich w ten swiateczny czas... my niestety od rana sami bo moj malz pracuje do 5 :(

wigilia nasza uplynela spokojnie i przytulnie... a dzis objadania sie ciag dalszy:) na kilka dni ma spokoj z gotowaniem ufffff ;) wkoncu mozna troche odpoczac i sie polenic... niestety nie za dlugo bo weekend w pracy ehhhh przynjamniej troche kalorii sie zrzuci ;)

Maureen to bardzo milo z jego strony - mysle ze z tym placuszkiem to swietny pomysl i jemu napewo bedzie przyjemnie :)

pozdrawiam was serdecznie :)
 
Czesc mamusie:-)
Mi jakos zlecialo,oczywiscie nie bylo tak fajnie jak z moja rodzina bo mojego D siostra zrobila z wigilii cos jak impreza np.urodzinowa.Pelno jakis obcych ludzi poprzylaziloi wogole a zaczelismy jesc o 12 w nocy:eek:Dlatego ja i D poszlismy wczesnie spac bo jemu tez taka wigilia sie nie podoba.W zeszlym roku robilismy wigilie u nas w domku z moja i jego rodzina i bylo fajnie bo zrobilismy to po Polsku.Ale postanowilismy ze w przyszlym roku jedziemy do Polski.
Maureen nie ma to jak widziec zadowolone z prezentow buzki dzieci:-)A landlord to faktycznie fajny i napewno nie duzo ludzi tak robi-mysle ze jakies pyszne ciacho bedzie odpowiednie;-)
Milego dnia:tak:
 
Jak obyczaj każe stary, według przodków naszej wiary,
pragnę złożyć Wam życzenia w dniu Bożego Narodzenia.
Niech ta gwiazdka betlejemska, co przyświeca nam o zmroku doprowadzi Was do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku.



Kochane Kobitki pozdrowienia, całusy i najserdeczniejsze życzenia dla Was i Waszych Rodzin :-))
 
Witam swiatecznie:))
Mam nadzieje, ze Swieta spedzilyscie w milym rodzinnym gronie:))

Sara co slychac u Ciebie? Malenstwo jeszcze nie spieszy sie na swiat? Czyżby czekalo do 2010??!
 
reklama
Witaski.
My wróciliśmy do Anglii 23 grudnia, święta minęły spokojnie.
Olinda jak Olivka, mój Lolek nadal sam nie chodzi, tylko jak trzyma się czegoś.
 
Do góry