reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Maureen,Myleene,Mamunia cos w tym chyba jest bo moja mama z tata ostatnio to samo:tak:Ale napewno do swiat im przejdzie;-)Ja mam szczescie ze jestem w ciazy i moj pan we wszystkim mi ustepuje i nawet nie zaczyna dyskusji jak widzi ze sie powoli denerwuje:-)
Myleene a ja ostatnio mam straszna ochote na sernika,ale oczywiscie nie mam ochoty robic:zawstydzona/y:Moze jakims cudem uda mi sie kupic w Polskim sklepie:-)
 
reklama
rudzia789,

ja po tym ostatnim usg juz sama nie wiem, jak mam mówić do brzusia :-D

Myleene,

ja prawie 4 godz. poswięciłam na makowce :cool: Ciekawe jak wyjdą, bo to moje pierwsze podejście do strucli drożdżowych ;-)

mamunia2,

nie sądzę, żeby chłopy się stresowały przed Świętami, to raczej my kobitki.. A chłopy po prostu są denerwujący z natury :tak:

kamilalopez,

ja jestem zdania, że dziecko powinno miec świeże ciuszki do spania i świeże na cały dzień, ale każdy robi jak uważa. Co do pampersów, to zabrałam całą paczkę, nigdy nie wiadomo..
Super, że masz już swojego lubego przy boku :-)
 
Maureen cala paczke,tylko ile ich mialas w srodku bo ja kupilam paczki po 54 sztuki a tyle napewno nie bede potrzebowac:-D
Co do makowcow to jestem zdania ze jesli ogolnie potrafisz piec to bedziesz umiala upiec wszystko:tak:
 
kamilalopez- każdy robi wedle uznania ale z mojego doswiadczenia wynika, że rano i tak ciuszki są troszkę przybrudzone np. od mleczka więc wymagają zmiany, zresztą sama niedługo zobaczysz:tak::-).
 
Maureen,Mamunia dzieki.Mi sie tez wydaje ze trzymac dziecko w tych samych ciuszkach 24 godziny to troche bez snsu.Dlatego chcialam sie upewnic jak to jest naprawde;-)
Mamunia tez kupowalam newborn tylko ze wieksze paczki a takiej wielkiej nie bede brac:-)
 
Kamilalopez ja wzielam pol paczki pampersow do szpitala, bo wyszlam z zalozenia, ze skoro nienawidze szpitali, to nie zamierzam siedziec tam dluzej niz 24 godz. Co do ciuszkow, to raczej pod wieczor jest kompanko, to i tak bedziesz chciala zmienic ubranko dziecku, poza tym zawsze sie uleje, a jak nie uleje to cos innego sie przytrafi, wiec sama zobaczysz ile razy trzeba przebierac dziecko:))
 
Ostatnia edycja:
Ok, sernik sie udal, reszta ciast jutro:) I to kazde razy 2, bo jedne dla mnie, a drugie dla mamy:))
Maureen makowce na 100% bda pyszne:)
 
Maureen,Myleene,Mamunia cos w tym chyba jest bo moja mama z tata ostatnio to samo:tak:Ale napewno do swiat im przejdzie;-)Ja mam szczescie ze jestem w ciazy i moj pan we wszystkim mi ustepuje i nawet nie zaczyna dyskusji jak widzi ze sie powoli denerwuje:-)
Myleene a ja ostatnio mam straszna ochote na sernika,ale oczywiscie nie mam ochoty robic:zawstydzona/y:Moze jakims cudem uda mi sie kupic w Polskim sklepie:-)

Zdecydowanie po nocy odświeżyłabym go szybciutko i założyła czyste ubranko. Wystarczy świeży pajacyk.
 
reklama
kamilalopez,

ja kupowałam taka paczkę pieluszek, o jakiej pisze mamunia2.

Myleene,

makowce wyszły juhuu:-D Zrobiłam 2 większe strucle i 2 takie malutkie, przyszły akurat koleżanki na kawkę, to jedną pokroiłam i już jej nie ma ;-)
A Wy z mamą to faktycznie dużo pieczenia macie, powodzenia jutro.


Moje młodsze dziecię dopiero padło spać :szok: Jestem wykończona, jeszcze kończyłam gotować zupę na jutro, bo się
nie wyrobię..
 
Do góry