reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Ale tu dzisiaj pusto...czyzby Was zasypalo, tak jak mnie w PL:confused2: A moze jestescie na porodowkach:confused2:

Olinda dobrze, ze przeziebienie minelo, zycze szerokiej drogi do PL.

Ja dzis przyszalalam troszke u fryzjera. Obcielam wlosy i zmienilam kolor z bardzo jasnego blondu na baaaardzo, baaaaardzo ciemny blad. Wszyly takie kasztanowe.
Zobaczymy co na to szanowny malzonek:eek:
 
reklama
Kamilalopez - Olivka budzi sie w nocy ale juz zadko tak od 2 do4 razy to zalezy od nocki a ostatnio to cala noc przespala tylko ze szkoda bo ja akurat nie moglam spac wlasnie tej nocy :szok::-D:-D a Tobie zycze zebys juz sie nie meczyla w nocy i coby kazda byla spokojna i przespana :tak:

Myleene nie dziekuje ale warunki koszmarne wiec napewno sie sprzyda :tak: a co do wloskow to napewno sie mezowi spodoba bo przeciez pieknemu we wszystkim pieknie :tak: Buziaki dla Alusia
 
Myleene w Londynie padal wczoraj 1wszy raz snieg,a dzisiaj tez wieczorem-droga przed domem i samochody sa zasypane troszeczke.Co do wlosow to ja z ciemnego bladu przeszlam na jasny blad a scielam miesiac temu i tez jestem ciekawa co moj powie:-)
Olinda dzieki;-)A wam zycze zebyscie szybko i sprawnie dojechali na miejsce:tak:
 
Hej Kobiałki :-D
Widzę,że u Was przygotowania do Świąt idą pełną parą a u nas cisza jak przed burzą. Jedyną oznaką zbliżających się Świąt jest mała choineczka, która z resztą wygląda jak po przejściu Katriny :-D:-D:-D Oczywiście to sprawka Kuby, tak ją upiększa i poprawia codziennie, że niedługo zrobię z niej chyba miotłę :-D:-D
U nas wszystko jest na razie zaplanowane: bigos, barszcz z uszkami, sałatka, śledziki, makowiec, wędlinkę mamy zamrożoną swojską z Polski i swojską kiełbaskę mniami. Tylko nie wiem czy u mnie się nie skończy na wąchaniu:sorry:
Byłam dziś rano u mojej mid. Akurat dobrze się złożyło, że miałam wyznaczoną wizytę bo od wczoraj czuję się jakbym siedziała dziecku na głowie :tak::tak:, zauważyłam też grudki białawego śluzu, w ogóle jakaś taka mokra jestem i zaczynam się co jakiś czas czuć jak na okres. Pierwszy raz odkąd tu jestem i w ciąży zbadała mnie wewnętrznie palcami, wymiętoliła i stwierdziła, że mam już miękką szyjkę, że jest lekkie rozwarcie ( ale to normalne) i może będzie trochę wcześniej. ;-);-);-) Co Wy Kochane o tym sądzicie? Ja szczerze mówiąc to nie mogę się już doczekać!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam dziewuszki:-)
Sara
tak to jest z dziecmi i choinka:-DCo do Twojego porodu to my tez nie mozemy sie juz doczekac:-DZycze Ci zebys juz urodzila i cieszyla sie 2gim dzieciatkiem:-)

Ja bylam wlasnie kupic przent dla mojego "mezulka" bo pozniej by bylo ciezko kupic tak zeby nie widzial:-)Tak ze to jedno mam juz z glowy a dla reszty bandy kupimy juz wspolnie jak on wroci:tak:
Wiecie co-tak dawno juz nie zakladalam butow na wysokim obcasie ze nie moge sie doczekac kiedy bede mogla w koncu zalozyc:-DI do tego caly czas wszedzie ogladam zeby dokupic jakies nastepne do mojej kolekcji:-D
 
Sara moim zdaniem, to midwife wcale Cie nie pocieszyla z tym szybszym porodem...i tak zostalo Ci tylko 6 dni:)) Mimo to, mam nadzieje, ze na Swieta bedziecie juz w komplecie:)

Kamilalopez oj znam ten bol z butami na obcasie, do konca osmego miesiaca chodzilam w butach na obcasach, a pozniej to juz w adidaskach. Teraz tez chodze na plaskim, bo wygodniej mi dziecko turlac, jak nie chce siedziec w wozku. Ale juz nie moge sie doczekac, kiedy zaczne chodzic na obcasach.

Znowu cisza jak makiem zasial....To znak, ze przygotowania do Swiat ruszyly pelna para.
 
Ha no właśnie, masz rację Myleene :tak:
Niby zostało 6 dni ale Szkocki termin mam taki sam jak Kamilalopez czyli 15 dni, a Kubę przenosiłam prawie 2 tyg. Tak więc liczę na to, że rzeczywiście to już są zwiastuny rychłego rozwiązania. Wiem, że 2 tyg to już niedługo ale tak strasznie nie mogę się już doczekać, że śni mi się to po nocach :tak:Zwłaszcza, że do tego wszystkiego co Wam napisałam doszła jeszcze biegunka. Jesteśmy z M w ciężkim szoku dlatego, że mimo przyjmowania dużych dawek żelaza załatwiam się expresowo:-D:-D
Pamiętam ból i płacz przy każdej wizycie w toalecie w tamtej ciąży. Każda była dla mnie ogromnym bólem i takim wysiłkiem,że musiałam się rozbierać prawie do naga, wiązać włosy bo byłam cała mokra z potu i strachu. Mimo diet, konsultacji z lekarzem, picia ogromnej ilości wody, jedzenia owoców i tych wszystkich cudów to było najgorsze co pamiętam z tamtej ciąży. Miałam wtedy hemoroidy i brodawki pękające i przy każdej wizycie w łazience zalewałam się krwią. To było coś strasznego, dlatego teraz jestem w siódmym niebie :-D
Jutro mam nadzieję, że jeszcze zdążymy wyskoczyć na zakupki, takie ostatnie przed Świętami bo w zasadzie to jesteśmy już prawie gotowi. Fajne te Święta w tym roku - pełne niespodzianek i prawdziwego wyczekiwania :-):-):-)
 
sara- widzę, że jestes już bardzo podekscytowana i mam nadzieję, że Twoje nadzieje odnosnie szybkiego rozwiązania się spełnią:tak:. Daj tylko znać jak cos się zacznie to będziemy trzymały kciuki;-).
Ja niestety poza ustrojonym domkiem to nie mam jeszcze nic załatwione:no:, ani prezenty, ani zakupy bo nie mam jak i kiedy. Mężus ciągle w pracy a ja sama z chłopcami nie mam się po co wybierać:-(.
 
Czesc dziewczyny
U nas mroz, ale snieg nie chce padac :-( Wczoraj z 5 min popadalo i to wszystko. A fajnie by bylo miec sniegu troszke na swieta :-p
Ja dzis wyspana, pierwsza noc od jakiegos czasu cala przespana, nawet do kibelka nie wstawalam :-D
Bylam wczoraj na miescie i po godzinie mialam dosc, wiecej tam nie jade dopiero po swietach. Pelno ludzi, kazdy sie przepycha, masakra. Dobrze, ze pod domem mam tesco to zakupy porobie na swieta.
Dzis zrobie bigos, to bede miala z glowy, jutro pierogi. Ale jakos nie mam weny zeby zaczac te pierogi...:sorry:
Pozdrawiam

sara123 trzymam kciuki :-)
 
reklama
Hej dziewczyny
Chciałabym Was zapytać może się orientujecie gdzie robią w Londynie w miarę tanie USG 3D/4D , bo bym chciała mieć pamiątkę jakąś z tej ciąży chociaż... ale patrzyłam to 90 F chcą za takie USG ;O szok...
 
Do góry