reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Bajeczka widze ze dla kilku z nas ta noc byla kiepska.Tez myslalam nad ryba po grecku ale siostra mojego D bedzie pewnie robic ryby na rozne sposoby wiec nie jestem pewna.
 
reklama
No powiem ci, ze juz jest mi ciezko sie ulozyc. A do tego ostatnio w nocy mialam kilka razy jakby klucie tam na dole. Niby polozna powiedziala, ze to dziecko sie rozpycha i glowka czasem pcha. A u mnie dopiero 29 tydzien. Co to bedzie za miesiac :-D
Na szczescie bede juz na maciezynskim to bede w dzien odsypiac :-p
 
Czesc dziewczynki....
widze, ze na forum dalej mowa o wigilijnych i swiatecznych potrawach:))

My takze w nocy nie spalismy zbyt dobrze. W ogole kolejny dzien jęcząco-skiełczący. Dobrze, ze pod wieczor sie opanowalo dziecie.
Poza tym my takze jacys tacy lekko przeziebieni, mnie trzeslo caly dzien, a synkowi katar sie pojawil:wściekła/y:

Kamilalopez
jak zdrowko? Mam nadziej, ze wypoczywasz, bo wielki dzien juz niedlugo:))

Maureen co u Ciebie? Lepiej juz?

Zastanawiam sie gdzie podziala sie Olinda. Medio tez jakos na dniach miala zjerzdzac z Polandii.
 
Hej Babeczki,

ja tylko na moment, dopiero udało mi się ululać młodszą gwiazdę, teraz idę szykować kolację starszej i sobie, padnięta jestem po dośc intensywnym dniu, sporo poza domem :eek:

Obiecałam napisać, co przygotowuję na Wigilię i Święta, więc szybciutko :

- zupa grzybowa z łazankami,
- kapusta z grochem i ryba smażona ( karp, oraz filety z białej ryby ),podane z chałką,
- kompot z suszonych owoców,
- ryba po grecku,
- śledzie w oleju,
- sałatka śledziowa zwana też śledziem pod pierzynką,
- sałatka z kurczakiem, ananasem i selerem ( to po Wigilii ),
- krokiety z kapustą i pieczarkami podane z barszczykiem czerwonym ( ale kupnym, z kartonu ),
- makowiec,
- sernik,
- biszkopt z brzoskwiniami i galaretką.

To w sumie 12 dań, niektórzy twierdzą, że ciast nie powinno się zaliczać do dań, ale kto by dał radę szykować teraz 12 dań postnych, oprócz tego mięsa i jeszcze ciasta osobno ?? Ja nie..
Robię też bigos, ale zjemy go raczej po Świętach.
Na II dzień Świąt robię na obiad : schab ze śliwkami, kluski śląskie z dziurką i kapustę czerwoną - to już u nas tradycja. I tyle :)
Chociaż też zastanawiam się jak dam radę ze wszystkim, tym bardziej, ze makowiec robię 1 raz w życiu ;-) Ale mnie sporo mąż pomaga, więc myślę że nie będzie najgorzej.

Dobra, uciekam, bo w brzuchu burczy :-D Śpijcie dziś lepiej niż wczoraj :tak:
 
Hej dziewczyny :-)
Ja jeszcze w dwupaku,chociaz od wczoraj mnie skurcze co jakis czas lapia,mam bole jak na miesiaczke i strasznie mi nogi puchna(nawet jak siedze czy leze to mam spuchniete).
Nic nie pisalam ostatnio,bo mielismy troche roboty z moim mezem,bo wczoraj tesciowa juz do nas przyleciala i bylo jeszcze sprzatanko w weekend :-)
My juz okna mamy dawno pomyte,choinka ubrana,zakupy swiateczne w sobote bedziemy robic- o ile nie urodze hihi,bo termin wlasnie mam na ten dzien.A jak nie urodze to we wtorek jedziemy do poloznej,bo moj mezulek juz od poniedzialku wzial sobie wolne,taka mamy nadzieje ze do swiat niunio sie urodzi :-)
No i jedzonko to z tesciowa bedziemy pichcic na swieta,ciasta tez bedziemy piec,napewno bedzie sernik,piernik i makowiec.A z potraw to rybka po grecku,pierogi,barszcz z uszkami,salatka sledziowa,krokiety, kapusta z grzybami i grochem(mniam,mniam),karp,kompot z suszonych owocow i nie wiem co tam jeszcze cos sie wycuduje :) A powiedzcie mi dziewczyny,czy u Was jest zwyczaj podawania na stol wigilijny ziemniaki z zasmazka :szok:??bo ja pierwsze slysze o tym,no ale kazdy ma co innego na stole :-)
Oki,ja uciekam spac.pozdrowionka;-)
 
Bajeczka ja tez tak sobie mowilam a w sumie dopiero wczoraj pierwszy raz przespalam sie w dzien odkad jestem w ciazy
Myleene dzieki,zdrowko dobrze,a co do wypoczywania to ja prawie nic innego nie robie procz lezenia.Za 4 dni moj D wraca i nie bede miec pewnie czasu bo musimy dokupic kilka rzeczy dla dziecka no i zaczniemy szukac mieszkania-co oczywiscie chce robic bardzo intensywnie zeby znalez jak najszybciej:tak:Zauwazylam ze im dluzej jestem u szwagierki tym wieksze nerwy mam na wszystko i ciagle sie denerwuje.
Maureen dobrze ze masz pomocnika,ale Twoja mam przyjedzie to pewnie pomoze Ci wszystko przygotowac:-)
 
Dzien dobry wszystkim :tak:

Myleene jestem jestem choc ostatnio niemialam weny do pisania bylysmy z Olivka przeziebione najpierw ona potem ja i tak jakos lecial dzien za dniem ale nadrobilam wasze posty i jestem w miare na bierzaco. Ale to co Ty przezylas i Alus :szok::no: mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie dochodzil do siebie i duuuuzo zdrowka Wam zycze

Dzisiaj Olivka miala szczepienie i nawet nie zaplakala dzielna dziewczynka choc musze przyznac ze mnie zaskoczyla A jutro wyjezdzamy do Polski :tak: Niebede narazie Wam skladac zyczen bo napewno napisze z Polski obiecuje :tak:

Kinia23 - trzymam kciuki zebys miala malenstwo na swieta przy sobie

Kamilalopez juz malutko Ci zostalo do przyjazdu Twojego D :tak:no i oczywiscie za Ciebie tez trzymam kciukasy co byscie szybciudko znalezli mieszkanko bo nie ma to jak u siebie

Duze buziaki
 
reklama
Witam:-)
Myleene teraz to juz Ci szybciutko poleci;-)
Olinda
ostatnio wszyscy po kolei choruja.Fajnie Ci,ze do Polski jedziesz.A jak tam Olivka-juz nie masz wogole problemow z jej spaniem w nocy?

Ja dzis bylam caly dzien zajeta dlatego nie mialam czssu zagladnac do was.Jak wstalam to sprzatalam i pralam posciel i ciuszki z Polski.Pozniej musialam sobie wlosy zafarbowac co mi lacznie zajelo 3 godziny,a po farbowaniu prasowanie.Jestem strasznie padnieta i mam nadzieje ze dzieki temu bede mogla usnac bez problemu:tak:
Milej nocki
 
Do góry