reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej Kobitki
Dorwałam kompa u teściowej i piszę. Niestety nie dałam rady (ze względu na brak czasu) przeczytać wszystkich zaległych postów ale tylko ostatnie dni.
Dziś się trochę skiepściła pogoda a tak to cudnie, pięknie, słonecznie, leciutki wiaterek. Można założyć sukienkę i bluzkę na ramiączkach!!!!! :cool2::cool2: Cudownie po prostu bajka!!!!!!! Teraz zapowiadają trochę chłodny weekend ale po weekendzie znowu pięknie!!!!! Trochę odpocznę od tej szkockiej słoty.:-D
Matisek serdeczne gratulacje - kolejny chłopiec na forum!!!! Super.
Muszę się też Wam pochwalić. Wczoraj byłam na usg i też będziemy mieli chłopca!!!! Strasznie się cieszę a wczoraj prawie oszalałam ze szczęścia jak się tak pięknie wystawił!!!! Mówię Wam Kochane mały zboczek :-D:-D:-D:-D:-D mi się szykuje. Śmiechu było nieźle bo po włączeniu i ustawieniu monitora pierwsza rzecz jaka się ukazała na ekranie to siusiak i jajeczka mojego synka!!!!!:-D:-D:-D Moja mama o mało nie spadła z krzesła jak to zobaczyła!!!! Trochę liczyłam na dziewczynkę ale jak się już dowiedziałam to już mi się odechciało:tak::tak::tak::tak:
Co do rzeczy z Polski to biorę jeszcze Aftin płyn na pleśniawki w razie czego. Wiem, że w Szkocji nie ma a może będzie potrzebny bo pamiętam że Kubuś miał plesniawki.
Całuje Was Kochane gorąco i muszę Wam powiedzieć, że przez ten wyjazd strasznie mi Was brakuje. Nie mam dostępu do kompa i tak próbuje trochę poczytać Was z doskoku u teściów albo u rodziców ale zawsze jest za mało czasu.
Buziaczki :-):-):-):-):-):-)
Aha jeszcze mi się przypomniało. Co do siatek centylowych. Mój Kubuś od urodzenia był w dolnych granicach wzrostu i wagi a mimo to wyglądał bardzo zdrowo. Cały czas się prawidłowo rozwija i rośnie. Teraz wg tych siatek powinien być ok 7 cm wyższy i ok 3-4 kg cięższy ale nie ma możliwości ani go utuczyć ani rozciągnąć. Jest ruchliwy, sprawny jak nie wiem co i silny. Jak na swój wiek potrafi czasem więcej niż dzieci starsze. Lekarz na bilansie dwulatka zwrócił uwagę na niezgodność centylową (za niskie parametry) ale stwierdził po badaniu, że po prostu taki Kubuś już jest i jest całkiem zdrowy a po prostu drobny. My z M nie jesteśmy duzi i on też nie jest. Tak więc Kobitki kochane nie przejmujcie się statystykami i nigdy przenigdy nie porównujcie swoich dzieci do innych dzieci czy do statystycznych parametrów. Serce mamy i intuicja Wam podpowie, kiedy trzeba zacząć się martwić a żeby tylko nie zrobić dziecku nieświadomie krzywdy.
Całuski Kochane.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to SARO gratuluje synka:) KORNASIA jedziemy planowac slub juz raz bylismy u tego ksiedza i teraz jedziemy zawiesc akty chrztow i bierzmowan i zobaczymy co dalej:tak: a zapraszamy najblizsza rodzine i przyjada na wlasna reke.chcemy zrobic kameralne przyjedzie bo super impreze mielismy w polsce w pierwsze swieto bozego narodzenia:-) https://www.babyboom.pl/forum/attachment.php?attachmentid=162507&stc=1&d=1252087772
 

Załączniki

  • fotki tadka p! 170.jpg
    fotki tadka p! 170.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 39
Kornasia w sprawie mieszkania to szkoda slow tyle sie nachodzilam juz przed wyjazdem do Polski z Polski dzwonilam i kazali znow przyjsc jak wroce,bylam dzisiaj i babka mi powiedziala ze ona mi nie moze pomoc i musze czekac az inna babka z urlopu wroci.Powiedzialam jej ze jestem bezdomna bo z tamtego domu sie wyprowadzilam przed samym wyjazdem do Polski i chwilowo jestem u znajomych w Londynie(tam gdzie mieszkalam i mam prace to jest godzina drogi samochodem z Londynu) a ona do mnie ze wedlug niej to nie jestem bezdomna bo mam rodzicow w Polsce u ktorych moge mieszkac(DEBILKA:wściekła/y:)Kazala mi zostac u znajomych i przyjsc we wtorek-wtedy ta babka z urlopu juz wroci ze moze ona mi jakos pomoze i kolejne dni w pracy kazala wziasc wolne bo przecierz nie moge jezdzic z Londynu do pracy codziennie pociagiem-a ja musze byc juz w poniedzialek w pracy.Poniewarz postanowilismy juz wczesniej ze jak pojde na macierzynski to odrazu sie przeprowadzamy do Londynu stwierdzilam ze nie bede juz z tymi idiotami w counsilu nic zalatwiac-od tej niedzieli wynajmuje pokoj na 2 miesiace i za 2 miesiace wracam do siostry mojego faceta do Londynu i w londynie sie bede starac jako samotna matka o mieszkanie.
 
Bajeczka tez mi sie wydaje ze polozna Ci po dotyku nie okresli plci dziecka-przecierz nawet przy USG lekarze dosc czesto sie myla z plcia.A USG w Anglii jest tylko 2 razy jesli ciaza przebiega prawidlowo,a tez slyszalam ze polozna po omacku tylko okresla czy dziecko jest glowka do dolu.
Kornasia ja tez gratuluje zareczyn:-)Ja juz zareczona od roku jestem ale narazie slubu w planach nie mamy-moze za jakis czas sie w koncu zdecydujemy;-)
Junia21 a wy date slubu na kiedy ustaliliscie?
Milej nocy mamuski:-)
 
Nareszcie doczekałam się odzewu ze szpitala w sprawie mojego zabiegu i powiem wam, że jak mam już wyznaczony termin to zaczynam się trochę bać, nie tyle samego cięcia, ile narkozy i bólu już po przebudzeniu. A może miała któras z was jakis zabieg w znieczuleniu ogólnym tu w Anglii?
 
reklama
Manmunia a badlai Ci wcześneij ten guzek, miłas biobsję?
Moja kolezanka miała w Pl, zaraz po zabiegu poszła do domu,a le ni dawali jej narkozy.
 
Do góry