reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Matisek- no u mnie też rożek się nie przyjął, Alex był w nim może 2 razy, a Domis ani razu, więc go oddałam koleżance, bo ona chciała:)
A co do epidural to ja akurat miałam i bardzo sobie chwalę i faktycznie czasami spowalnia czasami końcówkę akcji, ale u mnie tak się nie stało. Zresztą sama wybierzesz jak przyjdzie czas:-D.
 
reklama
Mamuski powiedzcie mi jak wygladala u was wizyta z GP po pologu?
Dostalam list ze ma sie stawic w przychodni a tam pani pyta sie mnie czy chce tabl. antykoncepcyjne i sprawdzila mi cisnienie. Jak bylam w polsce na badaniu to dowiedzialam sie czy mam nadzerke. wiem ze w wiekszosci przypadkow przy porodzie ona znika, ale tutaj nawet badania ginekologicznego mi nie zrobili:angry: jak bede w polsce bede musiala kolejny raz wydac 150zl bo tu ich nie interesuje zdrowie obcokrajowcow:angry::wściekła/y:
 
U mnie równiez rożek okazał się niepotrzebny kilka razy użyłam nie powiem, ale spokojnie mogłabym się bez niego obyć.
Ostraszka mnie nikt nie badał po połogu, po porodzie tydz, połozna i na tym koniec.
 
U mnie bylo dokladnie tak samo jak u Medio. Z tym, ze i polozna i lekarz wspominiali, ze bedzie kontrola po pologu. Szkoda, ze na tym stanelo.
 
U mnie bylo dokladnie tak samo jak u Medio. Z tym, ze i polozna i lekarz wspominiali, ze bedzie kontrola po pologu. Szkoda, ze na tym stanelo.
"Kontrola po pologu"? U nich to oznacza przepisanie tabletek i sprawdzenie cisnienia i to w biegu. Ja poszlam z moim dzieckiem na to spotkanie bo nie mialam go z kim zostawic wiec przy okazji kazali mi go rozebrac i sprawdzili czy dobrze sie rozwija, No ale ubrac to juz musialam go w toalecie bo pacjenci czekali :angry::wściekła/y::no:
 
to jak mnie zbadali tutaj to przesada - oczywiscie nie po porodzie , bo tego tutaj nierobia .Bylam w polsce i dowiedzialam sie ze mam nadzerke , lecz na drugi dzien wyjezdzalam spowrotem do anglii wiec postanowilam ze tutaj pojde do lekarza , poszlam i wytlumaczylam o co chodzi pobrali mi probke na cytologie i po ich wynikach wyszlo ze niemam zadnej nadzerki :no:, maz wyslal mnie spowrotem do polski a tam poszlam na wszelki wypadek do innego ginekologa zeby byc pewna ze ten pierwszy mial racje , no i oczywiscie sie okazalo ze koniecznie musze miec jak najszybciej robiony zabieg :no:. Takze mam z tutejszymi lekazami jeszcze kilka niemilych opowiesci.Pozdrawiam
 
Hej dziewczynki:-) u was tez taka piekna pogoda? U mnie sloneczko swieci i tak fajnie jest ani za cieplo ani za zimno. Widze ze dzisiaj cisza wiec podejzewam ze uz was wywialo :-D to milego dnia, buziaki
 
reklama
Tak szybciutko tylko zawiadamiam ze jestem juz mama:-):-):-):-D:-D:-D
W czwartek o 5 rano odeszly mi wody, a o 14.35 moj syneczek sie do mnie przytulal:-D:-D:-D Niesamowite uczucie, pomimo porodu naturalnego i bez znieczulenia warto tak cierpiec;-):tak: Jestem baaaardzo szczesliwa, obolala i chyba jeszcze w szoku. Odezwe sie jak znajde wiecej czasu i ochlone:-) Buziaki
 
Do góry