reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Melka79- olbrzymie Gratulacje trzymajcie sie cieplutko i cieszcie soba duze buziaki ale chyba troszke synus sie pospieszyl co????? najwazniejsze ze jestescie zdrowi i szczesliwi :tak::-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
melka- kochana wielkie gratulacje i buziaki dla was! Super, że tak szybciutko poszło:-). Wracaj do sił i ciesz się synusiem, a z czasem nie zapomnij zdać relację no i oczywiscie wstawić zdjęcia:tak:. Jeszcze raz gratuluję!!!
 
Melka ogromne gratulacje:tak::tak::tak:Prawda,ze to cudowne uczucie miec malenstwo przy sobie;-)Ciesz sie synkiem i wracaj do sil...
BUZIACZKI DLA WAS:blink::blink:
 
melka gratuluję troszkę mnie nie było a tu już kolejny synuś.

Dziewczyny a ja mam jutro chrzciny mojego Kacperka,dzis byliśmy w kościele na pouczeniu jutro o 13.oo chrzest.
Ogłaszam powrót na forum 9.07 jak zakończę pracę :-D ciężko teraz powiązaćf orum, pracę i Kacperka
 
Witajcie Kobitki ;-)
MELKA SERDECZNE GRATULACJE DLA CIEBIE I SYNECZKA
Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was miała problem z alergią w czasie ciąży? Ja mam alergie prawie od urodzenia ale jak byłam w ciąży z Kubą to objawy całkiem zniknęły i do tej pory nie powróciły. To alergia wziewna a alergeny to wszystko co kwitnie na wiosnę. W tym roku po prostu chyba to paskudztwo chce mnie wykończyć!!! Czuję się fatalnie, ciągle kicham, boli mnie glowa i pewnie dlatego choruje już dwa tygodnie. Dlatego też tak długo do Was nie pisałam bo po prostu nie miałam siły żeby siąść przy kompie. Szczerze mówiąc myślałam, że to zwykłe przeziębienie, brałam te moje sprawdzone sposoby i przeszło dopóki siedziałam w domu. W weekend wybraliśmy się na cały dzień na wycieczkę i wczoraj i dziś już znowu zdycham jak pies. Już boli mnie gardło i głowa. Zapisałam się do lekarza na środę i zobaczymy co mi powie. Przecież nie mogę całą ciążę być chora i brać paracetamolu. Nie mogę też nie wychodzić z domu bo oszaleję no i ze względu na Kubę. On potrzebuje spacerów i ruchu na powietrzu. Czy któraś z Was przechodziła to samo?
 
Sara ja miałam brałam kilka razy tabletki typu zyrtec czy loratydyna i spray do nosa i krople, niestety ale musiałam nie mogłam wytrzymać.
W obu ciązach stosowałam leki ale nie przez długi czas, tydz. dwa spray i krople a z zjadłam z 3 tabletki w sumie.
 
Medio dzięki, przynajmniej wiem, że nie tylko ja tak przechodzę alergie. Mam zyrtek w kroplach ale nie wiem ile kropelek mogę wziąść i czy najpierw nie poczekać na tą środową wizytę. Tu pewnie mają inne metody ale zobaczymy.
 
reklama
Sara123 niestety ja Ci nie pomoge...

Dziewczyny, czy u ktorejs z Was, zwlaszcza mam chlopcow, pojawil sie problem z przepuchlina?? Z objawow, jakie ma moj synek, wynika, ze ma przepukline pachwinowa. Bylam dzis u GP i stwierdzil, ze skieruje mnie z malym do specjalisty. Problem w tym, ze czeka sie ok 8 tyg. na wizyte. Z tego co wyczytalam, to leczy sie to opercyjnie. Zle jestem nastawiona do chirurgow w tym kraju, bo mnie zle zdiagnozowali, nie chce by zrobili krzywde memu dziecku. Macie jakies doswiadczenia z chirurgami i przepuklina??
 
Do góry