reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
dziewczyny nie wiecie kiedy ma poprawic sie pogoda?te upaly mnie meczyly ale teraz jest jeszcze gorzej tym bardziej ze jest u mnie sis ze szwagrem i nawet z domu nie mozna sie ruszyc.. ale na szczescie 22czerwca jedziemy do pl i mam nadzieje ze lato zastaniemy:)tylko ta podroz mnie z lekka przeraza.. pozdrowki dla wszystkich:)
 
Asinka widzisz Ola była przyzwyczajona,że babcia tylko dla niej a tu konkurencja.
Fajnie,że pobyt Wam się udał.
Junia ja też narzekałam na upały, a teraz mi brakuje słoneczka.
Alex a jak Ty zaczęłaś wprowadzać nowe dania Oliwerkowi to ile razy karmiłaś piersią w ciągu dnia, pytam o poczatki 6 i 7 miesiąca, no i co mu najpierw podawałaś do jedzenia?
Pozdrawiam.
 
Lucin@ dobrze zrozumialas, ale co roku kazdy bez wyjatku dostaje aplikacje do wypelnienia i tam pytaja glownie o dochody za rok ubiegly, trzeba ja odeslac do konca lipca, jezeli tego nie zrobisz to wstrzymaja ci tax i jeszcze beda kazali oddac to co juz dostalas, uwiez mi lepiej wyslac i miec to z glowy niz sie pozniej martwic i pisac odwolania jak to robia dziewczyny w moim biurze praktycznie co roku, bo zawsze znajdzie sie ktos madrzejszy i nie wysle.
Pozdr
 
Czesc :-)
Ja juz powolutku zyje wyjazdem do mamy w sobote, wiec piore, prasuje i ogolnie dokupuje jeszcze co mi brakuje... w sumie na 3 tyg jade, a zachowuje sie jakbym na 3 miechy jechala...:sorry: No coz....:zawstydzona/y:

Asianka- super ze pobyt sie udal :tak:A z Olenka to mnie rozbawilas.....:laugh2: dobrze, ze babcia jej ladnie wytlumaczyla wszystko....
Medio- ja na poczatku to bardzo ostroznie kleik zaczelam podawac raz dziennie. Reszta karmien to cycus.Po tygodniu gdzies jakas marcheweczke.... potem ze 2 dni przerwy- jabluszko, lub marchewke z ziemniakiem, potem znow 2 dni przerwy i ogolnie baaardzo powoli i stopniowo wszystko wprowadzalam. Zaczynalam od 1 nowosci raz na 2 dni- o tak powiem.
 
Wczoraj byłam u health Visitor spytac jak długo będzie sie goiła rączka mojego synusia po tym "pieprzonym" BCG,dostał to zaraz po urodzeniu po 3 miesiącach zaczęło mu sie paprac ropka krewka i takie tam, tak miało byc ,nie wolna przemywac, zaklejac, nawilżac ma to juz 3,5 miesiąca i w ostani weekend jak przewracał sie na bok w nocy to musiał sobie zerwac strupek i tak sie rozpłakał w nocy,że nie wiedziałm co sie dzieje,dopiero rano zobaczyłam że to rozdrapane jest i w dodatku śpichy sie do tego przykleiły,KOSZMAR!!!! Health Visitor stwierdziła,że tak może byc jeszcze do 2 miesięcy bo miał głeboki zastrzyk i to,że tak długo to trwa to tylko jest oznaka ,że sie przyjeło szczepienie,fakt nie ma zaczerwienienia i otoczki na około ranki ale wygląda to nieciekawie.A poza tym mój mały jeszcze nie siedzi,i ząbków tez nie widać:confused2:

bernadetka
dziekuję Ci bardzo,nie dostałam nic od nich prócz decyzji o tym ile mi przyznali,zadzwonie w najbliższym czasie i upomne sie o ten "świstek" od nich.
alex3mayer ale Ci zazdroszcze wyjazdu
junia będzie ładniej podobno ma byc lato bardzo upalne
Medio,Olinda jak postępy z rozwojem Waszych maleństw???
 
dzien dobry wszystkim:-)

Tajchi- Olivka tez nie siedzi , jak siedzi na wpol lezaco to sama usiadzie ale tylko doslownie na 2 min bo zaczyna sie bujac na boki i leci a pozatym to przewraca sie z pleckow na brzuszek i z brzuszka na plecki i to chyba wszystko :tak: Nie pamietam kiedy mi Ola usiadla :-:)szok:

A wlasnie mamusie starszych dzieciaczkow Wy pamietacie jak to bylo u was??? Bo ja tez juz nie moge sie doczekac kiedy Mala usiadzie. Buziaki
 
Mój Lolek tez nie siedzi, ale ma dopiero 5,5 miesiącaa, ale co go połozę na pleckach tomyk i nabrzuszku leży, w kojcu mi się przemieszcza z jednej stony na drugą, lubi bardzo grzechotki, słuchac muzyki, i co minie śmieszy lubi zaglądać do góry tzn, patrzec za siebie,główkę podnosi tak jakby chciał zobaczyć co jest z tyłu za nim, nie wiem jak on może to lubieć tak patrzeć ja bym zaraz zawrotu głowy dostała.
Alex dzięki za odpowiedź, też tak spróbuję.
 
reklama
Tajchi- kochana ty się wcale nie masz czym przejmować:tak:, jeszcze zdąży ze wszystkim, tylko daj mu czas każdy rozwija się przecież we własnym tempie, a on ma dopiero pół roczku;-). A tak w ogóle to kto powiedział, że dziecko w tym wieku musi już siedzieć i mieć ząbki?
olinda- mój Domis siedział sam jak miał 7 miesięcy, a Alutek dopiero jak miał 8, a miesiąc pózniej już chodził:-).
 
Do góry