reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Czesc dziewczyny;-)
Widze, ze gwarno na foroum, az milo poczytac:tak:
Niestety maly nie zniosl calkiem dobrze podrozy samochodem:( Za zadne chiny nie chcial siedziec w foteliku, jak go wyjelam i polozylam na kanape auta, od razu rogalik na buzce. Az boje sie powrotu...
Jestem w szoku, bo Alutkowi zaczyna wyzynac sie ząbek!!!

Bernadetka wiem, ze prowadzisz biuro ksiegowe, wiec wytlumacz mi cos. W claim formularzu o CHTC jest pytanie "czy pracujesz" i obok jest adnotacja, ze za osobe pracujaca uwaza sie nawet osobe na macierzynskim. Ale ja nie pracuje.Trzeba wpisac kwote dochodow za ubiegly rok, ale ja przeciez takiej kwoty nie mam i nie osiagne. To co powinnam zaznaczyc? Pracuje czy nie??

Mamunia2 nam takze kiedys przyznali WTC, a po roku kazali zwrocic pieniadze!!
Wyglada mi na to, ze council dziala jak bank i poprostu pozycza pieniadze bez procentu:))


Dzis pierwszy raz zostawiam synka pod opieka babci i zmykam swietowac swoja pierwsza rocznice slubu!!!

Pozdrowienia z deszczowej Polski:(
 
reklama
Mamunnia2 Krzyś to żywe srebro:tak:,dlatego tak spala. Czuje siezupełnie dobrze wczoraj był u kolegi na urodzinach, nadal bardzo jest za Karolkiem a ja mam nadzieję,że tak pozostanie!!!
A Twoi chłopcy są mocno zżyci ze sobą, ładnei się razem bawią?;-)
Myleene wszyskiego naj zokazji pierwszej rocznicy ślubu.:-)
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry:-)

Paula - corezka sliczna

Bernadeta- gratuluje rodzinki super wygladacie

Tajchi- jakos sobie radze z moja druzyna :tak:na szczescie dziewczynki zdrowe a to najwazniejsze

mamunia2 mnie tez wkurza ten tax i za kazdym razem jak go place to mam nerwa

Myleene - wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy slubu duzo zdrowka i ogromnych pokladow milosci wam zycze!!!!!! Trzymam kciuki za spokojny powrod :tak:

A u nas dzisiaj pochmurno i zaczyna padac ale zycze wam spokojnej i slonecznej niedzieli
 
Myleene ale powiedz mi czy ty jestes na maternity, czy nie i czy przed ciaza lub maternity pracowalas, bo tam jest dwa pytania. Czy obecnie pracujesz i czy zazwyczaj pracujesz, wtedy zaznaczasz ze obecnie nie pracujesz a zazwyczaj tak. Ale ty skladasz sama czy z partnerem, bo jezeli z partnerem to nie masz sie o co martwic wystarczy ze on pracuje wiecej niz 30 godzin na tydzien.
 
Witajcie
Bernadetka- dziekuje za informacje, na pewno jak najszybciej zloze wniosek na te WTC, a powiedz mi gdzie moge dostac ten formularz? bo patrzylam w internecie, ale znalazlam tylko formularz- odwolanie jak nie przydziela WTC. Ale takiego na WTC to nie znalazlam.
 
Czesc Matisek po formularz musisz zadzwonic na infolinie(08453003900) i wysla ci do domu:tak:. Kilka lat wczesniej byl na internecie ale go sciagneli i teraz tylko telefonicznie mozna zamowic.
Pozdrawiam
 
Medio wiesz te dzieci z tego dnia urodzin to chyba wszystkie chudzielce moj Alan wyobraz sobie wazy tylko 22 kilo i to jak sie naje kolacji na wieczor. Moj M to juz histerii dostaje jak Alan zaczyna cos jesc, nie moze na niego patrzec sama skora i kosci, chociaz ostatnio po wypiciu 2 butelek syropu Apetizer cos jakby ruszylo do przodu. Co chwilke biega do kuchi i robi sobie tosty z maslem.
 
Bernadetka skladam razem ze swoim M, ktory pracuje powyzej 30 godzin tygodniowo. Ja przed ciaza bylam zatrudniona na kontrakt, takze pracowalam powyzej 30 godz tygodniowo, a teraz jestem na urlopie maciezynskim do grudnia. I wlasnie nie wiem co tam zaznaczyc.
 
reklama
Myleene zaznacz ze obecnie(curently) nie pracujesz a w drugim zaznacz ze zazwyczaj(usually) pracujesz w UK. W miejscu gdzie masz podac godziny nic nie wpisuj, a dochod podaj za rok od 06/04/2008-05/04/2009.:tak::-)
 
Do góry