reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Bernadeta- wlasnie mi szwagierka powiedziala, ze chyba sie nie kwalifikuje, bo maz za duzo zarabia, ale sprawdzi mi to dokladnie jeszcze, bo dzis nie umialam znalezc p60 od meza. Powiedz jesli nie kwalifikujemy sie do WTC to znaczy ze nie mam szans dostac te SSMG?
 
reklama
Bernadetta, no to rzezywiście chudzinek, mój więcje waży tak z 26 kg, ale ma 137 cm wzrostu już, pomoim mężu, który jest bardzo wysoki(198 cm),a Alanek ile ma wzrostu?
Napisz mi czy trzecie dziecko łatwiej się rodzi niż drugie, jest jakaś różnica w porodzie?
Całuski.
 
Matisek jezeli sie nie kwalifikujecie teraz to zaraz po porodzie mozesz zlozyc wtc i ctc rownoczesnie i wtedy jak dostaniesz decyzje to zlozysz o becikowe, ale masz na to tylko 3 miesiace po porodzie, czasami mozesz nie zdazyc. Jak znajdziesz P60 to podaj mi na privie ile jest i wtedy ci powiem dokladnie.
Medio moj Alan tez jest wysoki nie wiem dokladnie ile ma bo go nie miezylam ostatnio, ale wyglada jak patyk. A co do trzeciego porodu to dla mnie bylo bardzo latwo w porownaniu z poprzednimi, prawde mowiac ja juz nie pamietam dokladnie jak rodzilam Alana, bo to bylo dawno ale na sto procent bylo latwiej i szybciej. Sandre rodzilam okolo 15 godzin:wściekła/y:, Alana okolo 17:szok:,a Majeczke tylko 4,5:-). No i za kazdym razem mialam wywolanie:tak:.
Pozdr
 
witam mamusie:-)

czy to jest normalne ze od rana wstaje spuchnieta jak balon? szok:szok: nogi, rece i nawet buzia:wściekła/y: humory tez mam straszne i drecze mojego slubnego:tak:

wczoraj w koncu bylismy na zakupach i obkupilismy malego:-) zostalo tylko najdrozsze: wozek i fotelik;-) i jeszcze termometr - pamietam ze mowilyscie cos o braunie ale on kosztuje ok £40! strasznie duzo:-(babka w aptece poradzila jakis do ucha - co sadzicie?

buziaki i milego dnia:-):-):-)
 
Medio a co zaczynacie już mysleć o trzecim maleństwie? Czy tak przyszłosciowo chcesz wiedzieć jak to będzie przy następnym porodzie:-)? A własnie, nie przeraża cię kolejny poród? Bo mnie o dziwo wcale.
 
bernadetka ja tez poprosze o podpowiedź.Mam CHTC i teraz dostalismy z mężem P60 i sa nasze zarobki inne moje nizsze,męża wyższe czy musze to zgłaszac ? i jak mam to zrobic zadzwonić tam?
melka tak to juz może byc,tym bardziej,że teraz jest duszno cieplo moga puchnąć ci nóżki i gorzej możesz sie czuć
 
Tajchi na pewno dostalas Annual Review Pack jest tam formularz w ktorym trzeba wpisac nowe dochody, jesli nie dostalas to zadzwon i popros zeby ci wyslali. Kazda zmiane trzeba zglaszac, bo pozniej jezeli dojda do tego to trzeba zwracac kase.
Pozdr
 
Mamunia nie:no: nie myslę by starać się o trzecie dziecko, przynajmniej narazie, tak do końca to nie wiem czy sie wogóle na trzecie zdecydujemy, czas pokaże. A poród przeraża mnie niestety.
 
reklama
Cześć

My wróciliśmy już w piątek z Polski. POgoda była angielska czyli dla nas lepiej. Nikt na szczęście nie zachorował po pobycie. Babcia naszą najmłodszą pociechę zdążyła w tydzień przyzwyczaić do noszenia na rękach i zasypiania. Więc od piątku z maluszkiem walczyłam żeby się przestawiła i udało się już nie płacze jak ją dam do łóżeczka. Olusia u babci była strasznie zazdrosna i zaborcza aż się sama dziwiłam. W domu nigdy nie była o Milenkę zazdrosna a tu nagle rano słyszę jak do babci mówi, że musi wybrać kogo bardziej kocha ją czy Milenkę.:szok::szok: Na szczęście babcia jej wytłumaczyła że kocha je tak samo. Generalnie cały pobyt mieliśmy zarezerwowany na pozałatwianie wszystkich spraw. Ale wieczorki babcia spędzała z dziećmi a my czmychaliśmy sobie na pifko:-):-) Odpoczęłam sobie Najgorsze było żegnanie się z babcią Olunia strasznie płakała nie mogłam jej uspokoić i jeszcze w samolocie cały czas mówiła że tęskni za babcią. Aż mi się serducho krajało.
A Milenka super zniosła lot w jedną stronę cały przespała a spowrotem prawie cały przegadała ze mną.
TO tyle u mnie idę robić powoli obiad bo akurat Milenka śpi i mam trochę czasu
 
Do góry