reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Tajchi do laseczki to mi jeszcze daleko ale to ja:tak::-D a ta komunistka to moja corka chrzestna.
Medio jakos sie kombinuje, ja mieszkam tylko z moja rodzina, ale musimy dawac jakos rade, zaciska sie pasa czasami, ale nie jest jeszcze tak zle, wole zaciskac tutaj niz w Polsce.:-)
Pozdr
 
Czesc kochane!
My mieszkamy w małym ale dosc drogim miasteczku, ale nie jest zle, bo obniżyli nam rent i teraz za 2 bed. z małym, ale slicznym ogródkiem płacimy 650f tylko wkurza mnie ten tax, bo to kolejne 150 miesięcznie, no ale chłopcy mają trochę trawki do biegania, a my trochę płytek na stół z krzesłami i grila:tak:. Czego więcej nam trzeba?
A pogoda u nas dzis tragiczna:wściekła/y: od rana leje i nie chce przestać i tak ponoć przez cały następny tydzień:szok:.
 
Mammunia2 No własnie z drugim było gorzej ale już się przebił i jest ok.
A jak Domiś, nadal mardek przy trzonowcach, czy juz mu wyszły?
Właśnie a jak Ci chłopaczki jedzą, grymaszą, dajesz im kaszki, mają swoje ulubione dania?
 
Mammunia2 No własnie z drugim było gorzej ale już się przebił i jest ok.
A jak Domiś, nadal mardek przy trzonowcach, czy juz mu wyszły?
Właśnie a jak Ci chłopaczki jedzą, grymaszą, dajesz im kaszki, mają swoje ulubione dania?
Medio- no własnie Domisiowo wychodzą niestandardowo, bo po dwójeczkach to zamiast 4-ki to idą 3-ki:-D. Ale na razie się nie przebiły:szok:, cały czas czekamy z utęsknieniem:-D.
Chłopcy jedzą już praktycznie to co my:tak:, zamiast kaszek jedzą płatki z mlekiem, a ulubione to są słodycze, więc im wydzielam w rozsądnych ilosciach;-). Oni nigdy nie mieli specjalnych problemów z jedzeniem:-), z czego niezmiernie się cieszę.
A Karolkowi cos już zaczynasz wprowadzać, czy jeszcze nie?
 
czesc dziewczyny, czy ktoras z was wie moze czy do wyrobienia paszportu 5 letniego dla dziecka konieczny jest akt malzenstwa rodzicow? paszport tymczasowy juz maly mial a problem mam taki, ze nie moge znalesc aktu malzenstwa i niewiem czy jest niezbedny, na stronie pisza ze niby do wgladu ale jesli nie bede miala czy nie wyrobia paszportu malemu? dzieki za odpowiedzi
 
KasperiMaja - z tego co pamiętam to musielismy mieć akt małżeństwa ze sobą w konsulacie, ale nie wiem, czy jest to konieczne i czy nie da się tego obejsć.
Może najlepiej zadzwoń do nich i zapytaj to będziesz wiedziała na bank:-).
 
Mamunia2jeszcze nic nie wprowadzam Karolkowi, czekam jak skończy pół roku, chce by do tego czasu pozostał tylko na piersi, ale to juz niedługo.
No a dobrze masz z chłopcami, że tak ładnei jedzą, mój Krzyś tez uwielbia słodycze,w sumie mu nie bronię i tak jest chudzielec.
 
reklama
Medio- wiesz co ja to martwię się o ich ząbki, bo ja z mężem zawsze mielismy słabe, a w kwietniu jak byłam z Alusiem na pierwszej wizycie u dentysty to jakos dopiero do mnie dotarło, że już czas zacząć porządnie o nie dbać. Co nie znaczy, że im wcale nie daję, bo tak to się nie da, a i bym nie chciała zupełnie pozbawiać ich tej przyjemnosci;-), sama za bardzo lubię słodycze:-D.
A z drugiej strony to oni nie są chudzi i może troszkę się martwie, żeby za dużo słodyczy im nie zaszkodziło:tak:. Tyle się teraz słyszy o nadwadze u dzieci:szok:.
A skoro Krzys jest szczuplutki to nz szczęscie nie masz tego zmartwienia;-). A jak on się czuje?
 
Do góry