reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Ale u nas sie rozpadało, i błyska, grzmi.
Alex a kiedy planuszesz zacząc staranka? Kiedy tak wogóle wrócił Ci okres po ciązy, bo Ty tez karmiłaś, ja do tej pory nie mam.
 
reklama
Oj mnie to dopiero medio po 8 miesiacach....ale znam przypadki, ze wraca i po 12 dopiero.....:tak::tak::tak:
A staranka, to dopiero najwczesniej w przyszlym roku.... tak mysle...tzn taki plan, ale zobaczymy.....:-):-)
 
Oj mnie to dopiero medio po 8 miesiacach....ale znam przypadki, ze wraca i po 12 dopiero.....:tak::tak::tak:
A staranka, to dopiero najwczesniej w przyszlym roku.... tak mysle...tzn taki plan, ale zobaczymy.....:-):-)
dziewczyny z tego co ja pamiętam to ja dostałam po miesiącu jak skończyłam karmić piersią, ale to chyba zależy od organizmu :) pozdrawiam miłego wieczorku
 
Eeee to spoko, czyli mieszczę się w normie.
Zdjęcię z wczoraj:D
217295.JPG
 
Medio- ale Lolek Wam rosnie!!! Sliczna fotka! :tak::-):-)
Tajchi, Olinda, a gdzie Wasze malestwa, ciekawe jakie juz duze, pokazywac ale juz.....;-):tak::-):-)
 
Dzien dobry

Medio - no no z Karolka to juz kawal mezczyzny- sliczny chlopczyk:tak:

A u nas pogoda do bani jak narazie leje mam nadzieje ze cos sie zmieni do poludnia :tak: Wczoraj bylismy na basenie Olivka sie pochlapala super bylo :-) musze jej porobic zdjecia w tym basenie bo pozy robi nieziemskie.

Milej niedzieli :happy2:
 
reklama
cześc dziewczynki.
I ja mogę ponażekać na słuzbe zdrowia w uk, przez brak podstawowych badan w ciaży straciliśmy synka przy porodzie. Teraz jestem w 29 tyg ciaży i w końcu zajmuja się mną jak trzeba. Dołączam sie do słów poprzedniczki,uważajcie dziewczyny na siebie, jak sie da to róbcie badania kontrolne w polsce.
 
Do góry