reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
katarzyna - ja spakowalam 2xbody , 2xspioszki , 2xczapeczki , rekawiczki , no i pluszowy spiworek, do tego kocyk bo nie wiem czy bedzie cieplo czy nie... aby do samochodu bo moj M przyjedzie po nas... dodatkowo pampersy, chusteczki, sudocrem, smoczek, oliwke, recznik,
a sobie.. 2xpizamy, recznik, kosmetyki, wklady, podpaski, majtki jednorazowe, zwykle, ubranie na wyjscie, aparat, kapcie, szlafrok
no i nie wiem co jeszcze...
 
katarzyna - ja spakowalam 2xbody , 2xspioszki , 2xczapeczki , rekawiczki , no i pluszowy spiworek, do tego kocyk bo nie wiem czy bedzie cieplo czy nie... aby do samochodu bo moj M przyjedzie po nas... dodatkowo pampersy, chusteczki, sudocrem, smoczek, oliwke, recznik,
a sobie.. 2xpizamy, recznik, kosmetyki, wklady, podpaski, majtki jednorazowe, zwykle, ubranie na wyjscie, aparat, kapcie, szlafrok
no i nie wiem co jeszcze...


Paula poszlam w twoje slady i przepakowalam torbe :tak: spakowalam dokladnie to co ty plus pare pieluszek tetrowych i 2xpajacyki w wiekszym rozmiarze w razie gdyby dzidzius urodzil sie troszke wiekszy i nie zmiescil sie w ciuszki dla new born ;-) nie mam spakowanego szlafroka, bo nie wiem czy bedzie mi potrzebny w szpitalu :baffled:

najadlam sie dzisiaj ananasa, podobno ma dzialania wywolujace porod... ale narazie nic mnie nie bierze :no:

kolorowych snow laseczki zmykam lulu buziaki
 
czesc ja tez tutaj rodzilam i i mimo tego ze moj byl bardzo ciezki i dlugi to jestem zadowolona z opieki. Rowniez bylam zadowolona ze po urodzeniu czesto w domu odwiedzala mnie polozna bardzo mi to pomoglo poniewaz slabo mowie po angielsku i bylam zadowolna ze przychodzila i sprawdzala czy z moim malutkim wszystko okej
 
Monika dziekuje ci slicznei za informacje. Ja w poniedzialek mam sie widziec z polozna od cukrzycy wiec dowiem sie wiecej co i jak... Slyszalam ze nie powinno sie tez jesc produktow macznych, czy to prawda? A glukometr musialas sobie kupic czy ci go dali? I jeszcze jedno pytanie, jakie sa ewentualne niebezpieczenstwa dla dzidziusia przy cukrzycy ciazowej?
 
Medio- marzy Mi się i to jeszcze jak:-D. Ale poczekam jeszcze ze dwa, trzy latka:tak:, bo bo przy trójce maluchów to bym chyba oszalała:laugh2:. Chociarz powiem Ci, że ludzie i tak mówią, że samobójczyni ze Mnie, bo mam dwójkę rok po roku i w ogóle myślę o trzecim. Ale ja strasznie kocham dzieci i zawsze chciałam mieć troje, więc mam to gdzieś:-).
 
reklama
Do góry