reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

ja tez chcialabym miec dziewczynke teraz,cała rodzinka nam jej zyczy:) byloby dobrze bo wolelibysmy poprzestac na dwojce dzieci...

Przede wszystkim witaj na forum:-).
My mamy jeszcze jedną szansę bo u Nas zawsze była mowa o trójeczce:tak:. No zobaczymy, do trzech razy sztuka:-D.
A w jakim wieku jest Twoje pierwsze dzieciątko? Rozumiem, że to chłopczyk?
 
reklama
Mamunia myslalam, myslalam i wymyslilam...przeciez my sie znamy. A dokladniej,to mniej znam Ciebie a bardziej znam Twojego meza:))):rofl2:
 
karolinka - no tak zapomnialam o pieluszkach tetrowych... ale juz zapakowalam.... oj mala ty to sie nachodzisz... nie wiem jak mozesz jeszcze przyspieszyc cos... mam nadzieje ze szybciutko urodzisz....
 
Witajcie wieczorowa pora :-)
Caly dzien bylam zalatana i nie mialam czasu usiasc przed kompem, rano pojechalam z M do jego sklepu, bo przywiezli towar wiec stwierdzilam ze wole mu pomoc (moze w koncu mnie wezmie:-D) niz lezec bezczynnie w domu, ale narazie nic mnie nie bierze :baffled: zrobilam sobie tez spacer i wypilam mocna kawe...ale nawet to mnie nie rusza! zostala jeszcze tylko jedna opcja... czyli sex, ale na to jakos nie mam ochoty :zawstydzona/y:pewnie bierzecie mnie za jakas crazy ;-) ale mi juz jest tak ciezko, ze naprawde jedyne o czym marze to zeby urodzic jak najszybciej, chce juz miec malego przy sobie ale oprocz tego mam dosc chodzenia do wc co pol godziny, najgozej jest w nocy, co zasne to sie budze znowu na siusiu :-(ale wiem ze juz tylko dni zostaly wiec biore sie w garsc i wytrzymam :laugh2: chociaz osoba cierpliwa nie jestem:-D

przy okazji dowiedzialam sie ze znajoma ktora miala termin wg miesiaczki na 12 (czyli dzien po mnie wg miesiaczki) urodzila w czwartek synka :happy: szczesciara! oboje czuja sie super i wszystko jest dobrze. Mam wiec nadzieje ze ja tez lada dzien ;-) chociaz wszyscy zartuja ze maly czeka az dziadkowie przyjada (moi rodzice przylatuja w czwartek) ja za to modle sie zeby maly nie czekal do czwartku na dziadkow ;-):-)

paula kochana ty chyba jestes w kolejce zaraz po mnie?

pozdrawiam buziaki
 
Dziewczyny drogie Londyn sie klania! mam pytanie,jestem 3 dni przed okresem,2 testy pozytywne ale...brzuch mnie boli 24 na dobe,w nocy to nawet sie budze,czy to normalne czy tez jest cos nie tak? Jest dzis niedziela,dzwonie po wszystkich prywatnych przychodniach i nie ma ginekologa!!!!!!!!!!!!!!
Moze wy znacie jakis lekarzy?
Please:-(
 
IWEE jeśli chodzi o produkty maczne to możesz zjeść np.makaron ale tylko szklankę ugotowanego a ziemniaków nie ugniataj i niech będą lekko twardawe w zasadzie można jeść ale w małych ilościach prawie wszystko co nie ma nadmiaru cukru ,glukometr dostałam i insulinę też ,będziesz miała teraz co tydzień wizyty i ja jeszcze miałam co dwa tygodnie usg .Jeśli chodzi o komplikacje to nie wiem nic na ten temat bo nie szukałam w necie by się nie denerwować ,bo dla dzieci teraz masz zachować przede wszystkim Kochanie spokój ,a lekarz mi powiedział ze jeśli stabilizujesz cukier i jest on w normie to nie ma niebezpieczeństwa dla dziecka.Po porodzie Kacprowi sprawdzali trzy razy cukier i ma wszystko ok .Trzymam kciuki i daj znać jeśli mogę jakoś Ci pomóc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny drogie Londyn sie klania! mam pytanie,jestem 3 dni przed okresem,2 testy pozytywne ale...brzuch mnie boli 24 na dobe,w nocy to nawet sie budze,czy to normalne czy tez jest cos nie tak? Jest dzis niedziela,dzwonie po wszystkich prywatnych przychodniach i nie ma ginekologa!!!!!!!!!!!!!!
Moze wy znacie jakis lekarzy?
Please:-(

Lola T- często na początku ciąży brzusio boli, więc nie martw się za bardzo:tak:. Chyba bardzo czekasz na tą ciążę co, skoro tak wcześnie robiłaś testy?
 
Do góry