reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
medio dobrze,że masz duzo pokarmu, u mnie powoli chyba zaczyna zanikac tak mi sie zdaję dokarmiam małego przynajmnie 2-3 razy na dobe, bo mu mało
iwee nie mam pojęcia o badaniach na glukoze
asinka no zazdrośnica z tej Twojej córci
paula super ze mały tak reaguje na maluszka w brzusiu
olinda maleństwo bedzie rosło póżniej teraz masz mniej do dzwigania, mój juz ponad 5kg wazy klocuszek
ja tez kupiłam wózek na ebay-u, szkoda kasy na nowy
 
IWEE! Mi nigdy nikt nie proponował badania na poziom glukozy, mimo, że w Mojej rodzinie jest dziecko z cukrzycą i podałam to w wywiadzie.
ASINKA! śliczna ta Twoja Olunia.
 
hej dziewczyny slyszalyscie cos o nowym beneficie jednorazowym??? dla kobiet w ciazy po 25 tygodniu w wysokosci 190F??? ja cos slyszalam ze trzeba o to pytac swojego GP albo polozna... podpowiedzcie bo ja niebawem zaczne 24 wiec moze i mi sie cos nalezy....
 
Czesc dziewczyny
tak masz racje jest nowy benefit nazywa sie Health in Pregnancy Grant, nalezy sie kobietom ktore maja termin na 6.04.09 lub pozniej i mozna sie o niego starac po 25 tygodniu ciazy, wynosi 190£,po aplikacje trzeba zadzwonic na numer 0845 366 7885.
Iwee- jezeli we krwi wykryja jakiekolwiek oznaki cukru to zrobia ci ten test na glukoze, nie jest taki straszny sama go mialam.
Pozdrawiam wszystkie
 
O beneficei nic nie słyszałam.
A o badaniu cukru, to mi w ciązy zrobili, położna mnie zapytała czy chcę zrobić bo wie,że inne Polki chca miec robione, bo w Pl się robi i mi zrobiła.
 
O tym beneficie czytałam ale ja się nie kwalifikuje.
Kurcze co za pogoda - obiecałam Oli że pójdę z nią na wrotki a tu lipa. Ola jest rozżalona i obrażona na mnie. Jakbym była odpowiedzialna za pogodę.
Biorę się powoli do prasowania -może małej przejdą fochy, sama chciałabym w końcu z domu wyjść.
A właśnie mi się nasunęło pytanie do mam co już urodziły. W Polsce jak rodziłam Olę robioną miałam lewatywę przed porodem(miałam wywoływany) a tutaj jak jest? Bo generalnie nie doczytałam się czy potrzebuje kupić płyn do lewatywy czy też nie.
może któraś z Was się orientuje
 
reklama
Medio daje małemu Cow&Gate ze 3 razy dziennie(jak widzę,że jest mu mało), ale w zasadzie to nie karmię go tylko mlekiem daje mu zawsze po cycu jak mu mało.:tak:
Kolki raz ma raz nie ma,róznie to u nas bywa,jeśli sa to ok 5-6 rana ale odpukac od kilku dni spokój.
paula ja nic nie słyszałam ale mamy na szcżęście naszgo eksperta od benefitów Bernadetkę ona wszytsko wie w tych sprawach

A dzis byłam na pierwszym szczepieniu z małym:szok: koszmar jak sie darł:wściekła/y::wściekła/y: teraz śpi, powiedziała mi pielęgniarka że nie powinno byc żadnych objawów po tym szczepieniu ale na następne za 4 tyg,że od razu na 1-2 godz.przed szczepionka powinnam dac mu Calpol.
 
Do góry