reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

bernardeta- nie ma sprawy...trzymaj sie goraco... i juz nie placz oj to maly pewnie smiesznie wyglada co???
 
reklama
Bernadetko trzymaj sie cieplutko i glowa do gory bo juz tylko 9 tyg!!!!:tak: to wiec teraz z gorki (o ile mozna tak powiedziec przy koncowych rozmiarach brzusia:sorry2:) najwazniejsze ze dzidzia zdrowa, damy rade!
Ach no i dziekuje ci niezmiernie za informacje:tak: bardzo mi ulzylo jak napisalas ze robia tu takie badanie jak sie o nie poprosi. Ja bardzo sie denerwuje o moje szyjke bo nosze blizniaki wiec przy takim obciazeniu macicy szyjka ma duze tendencje sie skracac i otwierac przdwczesnie, no a wiemy jak oni tu ciezarne badaja :baffled: (w polsce przy ciazach blizniaczych wielu lekarzy zalkada passar na szyjke zeby sie nie otwierala, tak tylko profilaktycznie, a tu nic a nic z tym nie robia:no:)
A powiedz dlaczego i kogo dokladnie poprosilas o takie badanie (cos cie niepokoilo)? W ktorym tygodniu to bylo?
Pozdrawiem ciepluchno
 
Witam!
Oj coś nie za dobrze zaczyna się ten nowy rok, wszędzie jakieś choroby, problemy ale nie martwcie się dziewczyny bo co się żle zaczyna, to się dobrze kończy( mam nadzieję), bo u mnie też nie było za ciekawie. w samego sylwestra mój mężuś podczas powrotu do domu z pracy, czyli ok. 1 w nocy został napadnięty i z utratą przytomności zabrany do szpitala, a najgorsze jest to, że ja byłam wtedy w polsce i dowiedziałam się o wszystkim dopiero następnego dnia. Nikt mnie nie zawiadomił, bo do 8 rano nie było wiadomo co się z nim dzieje. Mówię wam co ja przeżyłam jak się dowiedziałam, no ale już jest lepiej, więc mogłam się wam wyżalić.
 
Cześć

U nas noc minęła strasznie. Olę choróbsko jakieś zbiera, temperatura już się pojawiła gardło całe czerwone i potężny katar
Płakała prawie całą noc moja bidulka jedna

Zykam zrobić rekonesans co jej dać
 
mamunia straszna historia,współczuję ci bardzo takich przezyc ,mam nadzieję,że z mężem juz dobrze i całe szczęście że nie było takich mrozów jak w PL, bo by jeszcze zamarzł,juz teraz sie nie denerwuj i zrelaksuj a mąż niech szybciutko dochodzi do siebie i oby ten rok dla Was skończył sie dużo lepiej niz sie zacząl:tak:

asinka no nie zazdroszcze takiej nocki

bernardeta nie ma sie co załamywac głowa do góry, pomyśl zawsze może byc gorzej.

A wiecie co dziewczyny ja to sie bardzo boję jak mój mały tak sie rozpłacze,że mi sie wydaję,że przestaję oddychac, tak jakby sie zanosił, 2 razy tak juz zrobił ja go wtedy szybko do pionu stawiam i pukam po pleckach,ale az mam łzy w oczach jak widze że zaczyna płakac juz normalnie, straszne to jest.Czy jest możliwe w ogole aby tak sie rozpłakał,żeby my brakło powierza:szok:????
 
tajchi- mysle ze raczej nie moj synek tez czesto sie zanosil jak byl malutki... robil to nawet przez sen...wiem ze serduszko mamie wtedy peka bo jest bezsilna ale czasem tak bywa... nie martw sie z pewnoscia mu przejdzie...
 
Dzięki za wsparcie Tajchi to naprawdę dużo daje. A co do twoich wątpliwości to rozumiem cię w stu procentach. Mój mały też czasami tak się zanosi, że aż się zapowietrza ale znalazłam na niego sposób i jak tylko zaczyna wdychać powietrze a go nie wypuszczać to dmucham mu w buzkę i to pomaga. Dawno temu gdzieś o tym wyczytałam i warto było spróbować bo pierwszy taki napad omal nie przyprawił mnie o zawał.
 
Wczoraj byliśmy zarejestrowac maluszka, cały czas spał więc spoko.
Jutro jedziemy do księdza w sprawei chrzcin, chce ochrzcic jeszcze póki jest moja mama później nie prędko się zobaczymy, bo jedzie na kilka miesięcy do Niemiec.
 
Czesc dziewczyny za slowa otuchy serdecznie dziekuje wszystkim. Dzisiaj znowu bylam w szpitalu 2.5 godziny znowu wzieli mocz i nadal mam bialko w moczu a wiem ze jest to bardzo niebezpieczne. Wyniki z moczu dopiero w poniedzialek, ale z krwi mam juz teraz i okazuje sie ze mam niedobor zelaza za niski poziom hemoglobiny i takie tam. Jak dostane wyniki z moczu to ide prywatnie do polskiego lekarza zeby cos poradzil. Na szczescie mala jest zdrowa bo fika ile wlezie:-):-D nie dala sobie zmierzyc tetna na KTG, chyba z godzine polozna probowala.
Iwee- jezeli powiesz lekarzowi ze masz obawy, to powinien cie wyslac na takie badanie ale dopiero zrobia to okolo 20 tygodnia i jezeli bedzie cos nie tak to zaloza ci klamre. Ja mialam to badanie od 20 tyg co dwa tyg robione ale z innego powodu, ja jestem po operacji szyjki bo mialam jakies tam komorki rakowe, a bylo to dwa lata temu tutaj w anglii i oni sie bali ze moge wczesniej urodzic, obecnie mam skrocona szyjke i rozwarcie na 1cm ale nie przesilam sie za bardzo duzo leze i mam nadzieje doczekac przyajmniej do 38 tygodnia.:tak:
A co do Alana to naprawde wyglada komicznie bez zeba a ile bylo placzu z tego powodu, ale rano jak znalazl 2 funty pod poduszka zamiast zeba(wrozka zabrala-nie klamie:-p)to byl szczesliwy:happy: i moze nastepne pojda szybciej.
Tajchi- moj Alan jak byl maly to ciagle sie zachodzil z placzu, ale jedynym sposobem jest dmuchnac prosto w usta lub odwrocic malucha do gory nogami, czasami jeszcze pomaga ochlapanie twarzy zimna woda ale to juz jak bedzie starszy, ale te listopadowe dzieci tak maja, moj Alan tez z listopada.
Mamunia2- bardzo ci wspolczuje i mam nadzieje ze juz wszystko dobrze trzymam kciuki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Barnadeta dzieki jeszcze raz:tak: Ja obecnie jestem 20 tydz a za 2 tyg mam wizyte u consultant obstruction (z powodu ciazy blizniaczej) wiec wtedy napewno go spytam o takie badanie. A powiedz mi jeszcze jak wytlumaczyc lekarzowi o co mi chodzi, w sensie ze nie wiem jak sie nazywa szyjka macicy po angielsu (kurcze ten medyczny angielski...):sorry2:
 
Do góry