reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

iwee, Monika1213- niestety nie moge wam pomóc nie miałam cukrzycy ( chociaż kto wie tak naprawde) moim zdaniem powinnyście naciskać lekarza lub położna o dodatkowe badania i nie odposcic. Trzymam kciuki żeby wszysko było dobrze. Uważajcie na siebie i maleństwa. Buziaki
 
reklama
Cześć

Co do cukrzycy w ciąży to nie mam pojęcia. Jak będę w poniedziałek na wizycie u położnej to jej zapytam co i jak. I dam ci Monika znać

U mnie druga noc kryzys nie spałam do 6.30 akurat mężusia do pracy obudziłam- ale się zdziwił, że ja nie śpię.:crazy:
Generalnie to nie jestem przygotowana na przyjście maluszka. Ubranka są w szafie w pudle, łóżeczko rozłożone a tak to nic
Nawet nie chce mi się zabierać za jakąkolwiek robotę. W ciąży z Olą miałam dwa miesiące wszystko pokupowane i posprzątane a teraz to mi się nic nie chce. Cały czas wydaje mi się że zdążę. Chociaż mój M stwierdził, że w weekend musimy wszystko kupić bo się jakoś dziwnie zachowuje:) jakaś nerwowa jestem i do tego nie śpię to tak jak przed porodem. I mój braciszek stwierdził, że on ze mną nie wytrzyma bo się czepiam :sorry2:
Oj wakacje by mi się przydały - może jakaś wyspa:):-D
Nawet Ola jakoś się uspokoiła jakby coś przeczuwała, że mama chodzi jakaś dziwna
 
asinka a już wiesz czy to chłopiec czy dziewczynka??
a wózek kupowałaś czy miałaś??
ja w poniedziałaek też mam wizytę to porównamy co Tobie powiedzieli a co mi ,dzięki Kochanie :tak:


 
Monika1213: nie wiem co będziemy mięli. maluszek nie obrócił się na skanie w 20 tyg więc będziemy mięli niespodziankę.
Co do wózka to nie mam jeszcze - będę zamawiać na eBay w sklepie internetowym z Graco taki 3 w 1 żeby od razu był głęboki, spacerówka, car seat i mufka na nogi . Widziałam za około 140 funtów z przesyłką.
Ale ciągle szukam może na coś fajnego i niedrogiego trafie bo nie mam zamiaru majątku na wózek stracić.:-)
 
jesli chodzi o dobry i nie drogi, to graco jest w sam raz, ja uzywalam przy dwojce dzieci i spoko. teraz dla najmlodszego mam mutsy.
 
asinka, to dopiero 33 tyg, jeszcze masz conajmniej 6. a objawy, normalne, nic dziwnego nei widze. facetom, zawsze ciezarne odbiegaja od normy. moj tez sie wymadrzal :-):-):-):-)i na wymadrzaniusie skonczylo:sorry2:
 
kik1976: no jak na razie mój M się mądrzy a ja staram się nie reagować. Tylko się w duchu śmieje jak będzie wyglądał na porodówce. czy też się tak będzie mądrzył. Pewnie wleci gdzieś pod fotel :-D. jak sam chce iść to co mu będę bronić niech sam zobaczy że dziecko nie rodzi się w 5 min i to bez bólu- bo jak na razie to tak sobie myśli. jak rodziłam Olę to był w pracy i nie zdążył dojechać- a rodziłam 17 godzin. Śmieje się w duchu bo on jeszcze nie wie co go czeka No ale niech się mądrzy a ja swoje i tak wiem. Pożyjemy zobaczymy.
Z resztą jak mam czasami mocniejsze skurcze to widzę jak on się przejmuje a przecież to co najlepsze jeszcze przed nami :-D;-)
 
Czesc dziewczyny
Wlasnie dzisiaj przesiedzialam kilka godzin w szpitalu bo skoczylo mi cisnienie,w poniedzialek robili mi badania na cukrzyce, a dzisiaj dowiedzialam sie ze mam jeszcze bialko w moczu, wiec mam juz dosc tej calej ciazy:angry: i chyba poprosze we srode na spotkaniu z midwife zeby zabukowala mi cesarke.
Co do skroconej szyjki Iwee to popros o scan dopochwowy bo tutaj tylko w ten sposob badaja szyjke czy sie skraca i rozwiera- sama to mialam wiec wiem.
A tak pozatym jest ok jeszcze tylko 9 tygodni (moze mniej:-D) do konca.
A co do wozkow ja kupilam w Polsce przez internet na adres mojej ciotki i wysla mi busem,podaje adres strony http://www.2o2.pl/.
Pozdrawiam wszyskie ciezarowki damy rade:-);-).
 
Ostatnia edycja:
bernardeta- och to sie nameczylas okropnie... mam nadzieje ze wszystko sie ulozy i bedzie ok...pozdrawiam cie goraco w te chlodne dni... glaski dla dzidziusia i buzka dla mamci...

u mnie Nikki dalej z goraczka jutro idziemy do detysty o 11.15 mam nadzieje ze nie ucieknie mi z fotela i nie bedzie plakal... oj meczy sie strasznie z tymi 6 -stymi zabkami... mnie troszke boli gardlo i przez to kaszle okropnie... ale jakos daje rade...
 
reklama
Dzieki Paula7 za wsparcie tegomi wlasnie potrzeba bo ostatnio ciagle becze:-(.
Pilnuj zabkow bo mojemu Alankowi wczoraj wlasnie wypadl pierwszy mleczak jedynka u dolu a ma juz skonczone 7 lat:tak::-). Pozdrowienia i caluski;-)
 
Do góry