reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

witam się:tak:
Tajchi-zgadzam się z Toba w 100% z tą tutejszą opieką ja w niedzielę pojechałam do apteki żeby dali mi coś na ta pleśniawkę bo Oliwka juz bardzo cierpiala więc pan farmacełta stwierdził że i owszem on ma lekarstwa ale nie może mi nic dać bo Oliwka jest za mała i musi ją zobaczyć lekarz :wściekła/y: już się wkurzyłam ale myślę ok pojade do szpitala to coś mi dadzą a więc pojechałam i najpierw w rejestracji pani przeprowadziła wywiad i kazała czekac nastepnie pielęgniarka przeprowadziła ten sam wywiad i kazała czekać na lekarza w sali zabaw, nastepnie przyszedł sanitariusz przeprowadzil ten sam wywiad zmierzył dziecku ciśnienie i temperature i kazał czekac na lekarza :wściekła/y: poczym pan doktor zjawił się po jakiś 3 godz przeprowadził jeszcze raz ten sam wywiad i kazał czekać na kogoś kto nas zaprowadzi na oddzial dziecięcy do innego lekarza na tego kogoś czekaliśmy godzinę wkońcu nas zaprowaadzili i dopiero tam po kolejnym wywiadzie dodam takim samym po kolejnym zmierzeniu cisnienia i temperatury dali nam lekarstwo spedziliśmy tam 5 godz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: z 6 tygodniowym maleństwem myślalam że mnie szlak trafi a do nich nic nie docieralo!!!!!!!!!!!!!!!! KOSZMAR

oczywiście dziękuję wszystkim za rade przemywałam jej na przemian z lekarstwem ta pieluszką osikaną i dzisiaj jest już duuuużo lepiej prawie juz nie ma tych plamek.

Paula- kobietko odpoczywaj i nie szalej mam nadzieję że już czujesz się lepiej a raczej Twoje kolanko;-):tak:

Medio ja zrobiłam Oliwce zdjęcie u fotografa za 4 zdjęcia zaplaciłam 4 funty i w nastepnym tygodniu wybieramy sie do londynu dzwonilam tam i powiedzeli mi że się już nie umawia na spotkanie trzeba mieć ze sobą akt urodzenia ten rozszerzony i na miejscu się wypełnia kwestionariusz.

Miłego dnia
 
reklama
dziewczyny dzieki za troske... kolano jeszcze boli troszke... no moj M tez zastanawia sie co ja jeszcze wymysle do konca ciazy...az sie boji co dalej a tu jeszcze 4 miesiace do rozwiazania.... ja juz nie wychodze z domu i siedze na dole jak on jest bo krzyczy na mnie ze zawsze mnie gdzies niesie i wszedzie szybko... no ale ja juz taka jestem nie usiedze na miejscu mimo tego ze trzeba... jo ja to sie mam...
 
Medio tak mam juz paszport, potrzebne są 2 zdjęci niestety u mnie robią tylko 4 lub 6 szt.,więc zrobiałm zapłaciłam 12Funtów no ale to przeciez Londyn nie tak jak u Olindy.
I tak jak Olinda pisze musisz miec paszporty Twój i męża oboje musicie być w konsulacie i na miejscu wypełnia się wniosek i zgodę obojga rodziców opłata za roczny paszport to 15Funtów do odbioru miałam po 3 tyg. odebrać może jedno z rodziców chyba,że mieszkasz ponad 100mil od konsulatu to za 5 funtów mogą Ci wysłać do domu.

Medio a w Polskim kościele robisz chrzciny czy w angielskim???

Olinda ciężko z tą służbą zdrowia,współczuję ci tyle czasu tak siedziec w szpitalu, no ale dobrze,że juz małej przechodzi

Paula dbaj o siebie już nic nie wyczyniaj:-D
 
medio no to jak w polskim to nie wiem,moja koleżanaka miala w angielskim i nie płaciła nic tylko przez jakis okres kazał jej przychodzic do tego danego kościoła i aby mu sie pokazała,że jest a pozniej zrobiła chrzciny i ksiądz nic nie wziął za to
 
Witam

Ostatnio nie miałam natchnienia do pisania. Nic innego bym nie robiła tylko leżała i spała. Zauważyłam ostatnio że zaczyna mi czop odchodzić a i skurcze są coraz częstsze. Mój mąż panikuje i śmiać mi się chce z niego no ale cóż poradzę:)
Olunia o dziwo ostatnimi czasy grzeczna nad podziw-sama jej nie poznaję.
A co u Was?
 
Byłam przed wylotem z Polski z wizytą u ginekologa i okazało się że mam cukrzycę ciążową :-(,nie chce mi się gadac ani nawet myśleć ..................to jakieś fatum ??czy któraś miała tutaj taki problem?? i wie jak oni do tego podchodzą będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje


 
reklama
dziewczyny czy ktoras z was miala tu w anglii sprawdzane czy szyjka macicy sie nie skraca? W Polsce rutynowo to sprawdzaja badaniem ginekologicznym, ale tu wiadomo jak z tymi badaniami sprawa wyglada:confused: Ja bardzo sie boje ze szyjka moze mi sie przedwczesnie skracac bo nosze blizniaki, ale nie wiem czy lekarz bedzie to tu sprawdzal czy musze sie tego domagac.,.
 
Do góry