reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Czesc dziewczyny :) dzisiaj bylam u lekarza i zrobil mi masaz szyjki macicy myslalam ze umre (tydzien temu mialam to samo tylko bolalo mniej) potem prawie odrazu dostalam skurczy, znaczy tak mysle ze to skurcze bo zaczyna sie takim bolem jak prz miesiaczce a potem zaczyna bolec w krzyzu, jak wrocilam do domu to sie uspokoilo a teraz znowu sie zaczelo tylko tak slabiej, mam nadzieje ze to to :) jezeli nie to w srode mam isc na wywolanie, najbardziej sie chyba boje ze nie dojade do szpitala na czas bo nie mamy samochodu, nie wiecei czy oni w razei czego moga przysalc karetke ???
medio KTG po angielsku to CTG
a wogole to mi sie chyba humor poprawil tak ogolnie :)
 
zuska nie martw sie :) ja tez mialam taki masaz i mi polozna powiedziala ze jak sie nie zacznie porod w ciagu 48 godzin to juz sie nie zacznie naturalnie. ale na szczescie sie zaczal. i uwierz mi ze tak szybko sie nie rodzi wiec na pewno dojdziesz do szpitala. mi np. wody odeszly o 23 a urodzilam o 16 nastepnego dnia. a skurcze mialam juz od rana.
badz cieprpliwa chociaz wiem ze to trudne bo sama urodzilam 5 dni po terminie i myslalm ze juz nigdy nie urodze!!!!!
 
Zuska możesz śmiało dzwonić po karetkę mi położna mówiła,że jakbym się źle czuła i coś by mnie niepokoiło to mam dzwonić.

A co do tego masażu szyjki, skoro to tak boli, to jakby mi przyszło coś takiego miec to nie wiem czy sie na to zgodzę, brrrr.
 
Dzień dobry:-)
Ja dzisiaj czuje się dużo lepiej choć nie chce zapeszać :sorry: chyba idzie ku lepszemu. Dzisiaj znowu przychodzi położna i może coś powie na temat żółtaczki Oliwki.

Kobietki trzymajcie się dzielnie wszystko bedzie dobrze i urodzicie cudowne maleństwa. Buziaki
 
Czesc :-)
Olinda- no to swietnie, ze idzie ku lepszemu, bardzo sie ciesze. :tak::-). Napisz pozniej, co polozna powiedziala, ok?

Medio- nie boj sie, ten masaz jest rzeczywiscie nieprzyjemny, ale da sie przezyc.... Z reszta mozesz sie nie zgodzic, przeciez nie ma przymusu....

Ja zaraz lece na spacerek i moze pobuszowac troche po sklepach za strojem kapielowym, bo swieta w tym roku pod palmami spedze...
 
Medio boli strasznie :( ale w sumie to juz zapomnialam jak bolalao :) tylko wczoraj mnie bolal tylek tak jak podlugiej jezdzie na rowerze :) ni skurcze mam takie slabe ale sa wiec moze sie cos zqacznie dziac niedlugo :) przy tym masazu asystowala jeszcze polozna i praktykantka kazdy mial swoje zadanie lekarz masowal, polozna pomagala mi a praktykantka trzymala krawat lekarza bo mi ciagke wpadal miedzy nogi (krawat nie lekarz):rofl2:
 
Połozna już sobie poszła a więc moja Laleczka ładnie przybiera na wadze no i ładnie żółtaczka schodzi także wszystko jest suuuuuuuuuuuuuper .

Alex- ale Ci dobrze świeta pod palmami przywieź troche sloneczka palmy tez mozesz zabrac zrobimy sobie tutaj Hawaje :-D:-D

buziaki
 
reklama
Alex ale superowo,a na ile jedziecie?;-)
Olinduś to bardzo dobra wiadomośc,że malutka zdrowo rośnie:-), no i Ty,że się lepiej czujesz. A jak mała Ci śpi dużo?
Zuska to był Twój drugi taki masaz tak? :tak:Pierwszy mialas tydz. przed terminem tak?:sorry:
Tajchi zlozylas juz form na chb i ch tax?:happy:
Misowka to kiedy rodzisz, jakies przeczucia?:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry