reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

asinka_z- ja rozumiem że Tajchi nie spała o drugiej nad ranem ale Ty ???? czyżbyś cierpiała na bezsenność???? :-D:-D bo ja dzisiejszej nocy od 4 do 5 czytałam ksiązke :szok::-D ale co zrobić jak sen odszedł i nie chciał wrócic:no::wściekła/y:

A co u was Kobietki???? Medio jak samopoczucie??? I reszta ciężaróweczek :-)
 
reklama
Dzien Dobry wszystkim :)
Tajchi mam nadzieje, ze wszystko juz za Toba :) caly czas trzymam kciuki :)
ja mam dzisiaj tragedie :( cisnienie chyba mam pelzajace bo jest mi caly czas slabo i nie mam sily :( mam nadzieje, ze pozniej bedzie lepeij
hm... cos jakas pelna nadziei jestem :-p
 
dziewczyny jestem. Od 12 godzin z bólami krzyżowymi, skurcze co 10-9 min, czasem częściej byłam w szpitalu 3 godziny temu dali mi żel zmiękczający i kazali przyjść jak skurcze będą co 3 min i długość 45 ssekund, a ja już umieram:no:
Kazali dużo sie ruszać,ćwiczyć skakać aby przyspieszyć, bo akcja juz sie zaczęła tylko trzeba czekać do ok 22.00tak mi powiedziała,może troche dłużej:angry: kazała jeszcze uprawiać sex, tylko jak między skurczami?????:-D przeciez ja bym mojego M zabiła jakby mnie cos zabolało.
Boże za jakie krzywdy kobiety tyle musza cierpieć:angry:
asinka poleżałam w wannie, ale skurcze i tak bardzo bolesne szczególnie to krzyżowe, no i własnie czemu Ty nie spisz o tej godzinie
Olinda chciałabym tulic mojego synusia juz ale niestety jeszcze musze czekać
Medio wcale nie poszło mam czekać, ale położna chociaz był cudowna
zuska dzięki
 
No to Tajchi pewnie już w szpitalu i może ma juz swoje maleństwo:tak:
Ja tez dostałam skurczy w nocy i nad ranem miałam już Laure, cały dzien nie mogłam się na nia napatrzeć to takie niesamowite:-)
 
Tajchi- najważniejsze że już się zaczęło i trzymam kciuki żeby sie szybciutko skończyło ale to prawda że faceci nigdy nie pojmą co to znaczy urodzić :-p trzymaj się Kobietko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Tajchi pzrypomina mi się mój poród, oj też się ciągnie to u Ciebie. Ja od rozpoczęcia akcji urodziłam po 30 godz., ale do tego mi jeszcze później indukowali, bo bardzo wolno szło rozwarcie.
Trzymaj sie!!!
 
No, tajchi, ja tez trzymam kciuki i oby teraz juz poszlo szybko, zebys sie nie meczyla kobieto...:sorry2:
No i chyba jednak przed Olinda urodzisz....:-D

Olinda- a u Ciebie zadnych oznak porodu? Bo wiesz, jak sie zacznie to beda musieli szybciej Ci to cc zrobic....
zuska- Trzymaj sie tez, juz niedlugo.... :tak::-)
 
Alex3mayer obym urodziła przed Olindą, bo to juz 14 godzin i nic tylko ból:crazy: najgorsze jest to,że bola mnie tylko plecy przy kosci ogonowej a nie brzuch, brzuch tylko czasem
Medio nie strasz mnie,że to może aż tyle trwać, ale w sumie tak sie nastawiam bo połozna powiedział do zobaczenia wieczorem lub w nocy
gusia, monika dzieki Wam kochane, staram sie trzymać ale nie jest tak łatwo:wściekła/y:
 
reklama
Tajchi tule Cie mocno, oby jak najszybciej poszło. Wiem,że jest Ci ciężko. Wierze,że jutro już napewo bedziesz tulić swojego synusia:)
 
Do góry