reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dzięki wielkie, troszkę się zmartwilam jak położna mnie postraszyla ze jak się nie zaszczepie to.... I kurcze Niewiem bo z tego co wiem to później i tak dziecko szczepia na to :(
 
reklama
tak jak w pl im placa za wykonanie szczepien, im wiecej tym wieksza kasa do kieszeni, ja rozmawialam ze swoja polozna ( jedna z wielu bo juz chyba 4 zaliczylam ) i ona sie popukala w czolo zwlaszcza ze bylam przeziebiona , ale ja spytalam bo dostalam zaproszenie na szczepienie i tak troche z przekory zeby sie dowiedziec jakie to argumenty mi da a ona akurat przeciw co mnie zdziwilo.
w szczepionkach jest duzo srodkow szkodliwych i jesli cala ciaze ich unikam to dlaczego mialabym swiadomie dac sobie wstrzyknac wiedzac ze przeniknie to do plodu? do tego wszystkie opracowania w pl mowia zeby w ciazy nie brac nic, i maja racje,
 
Ja mam nadzieje, ze malemu nic nie bedzie przez te szczepionki. dopiero jak przyjelam to zaczelam czytac i sie przerazilam.
Wojowniczka kupe czasu cie nie bylo:-) Jak tam u Ciebie, jak coreczka?
 
Witam Karolino nie martw sie ze zaszkodzilas malenstwo podobno dzieci nie choruja do jjakiegos czasu jak kobieta w ciazy sie zaszczepi ja sie nie zaszczepilam ale mialam ale nie zaszczepilam, drugie spotkanie i mi sie nie chcialo isc co do szczepien dla dzieci moj syn byl szczepiony i ma nastepne szczepienie we wtorek zadnych skutkow ubocznych nie ma nie choruje mi i ja jestem za szczepieniami ale ostatnio czytalam ze szczepienia powoduja autyzm u chlopcow ciekawe czy to prawda
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie... Moja córcia rośnie, zdrowo sie chowa. Jedno szczepienie ma juz za sobą, 3 lutego czeka ją zaś kłucie. Jak trzeba to trzeba...

A co do szczepionek na krztuśca i na grype, to ja wogóle nie brałam, chociaz ze mnie położna namawiała... W PL tego nie ma, a przeciez kazda z nas byla szczepiona na to w młodym wieku...
 
Do góry