reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Z gory przepraszam że sie wtracam:-) ale co do ręczników to tutaj raczej dają w szpitalu ja jak wparadowałam ze swoim to się pielęgniarki smiały zawsze to mniej bagazu póżniej ja miałam dwa cc w Pl I jedno tutaj z tym że z blizniakami porównując to w Pl czułam się jakby mnie pociąg przejechał a tutaj po 3 dniach wróciłam normalnie do życia :-)koszule do karmienia napewno są w mothecare I nie wiem czy w h&m bluzki mają to może koszulę też :-)
Verita masz bardzo mała przerwe pomiędzy cc miałaś jakąs specjalną opieke bo ja bym chciała zajść w ciąże ale się troche boje co I jak bo to by było moje 4 cc a moje chłopaki maja dopiero niespełna 8 miesięcy ja bym chciała jak najprędzej ale boję się że to by była za mała przerwa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Karolina co do podkładów czy tam podpasek to w niektórych szpitalach też dają zapytaj położna po cc nie krwawi sie aż tak bardzo to nie ma co robić duzych zakupów ja osobiście ze 3 opakowania wywaliłam do śmieci :-)właśnie czytałam twoją listę co do majtek to spokojnie można kupić jakieś wieksze bawełniane tzn z wysokim stanem sa lepsze niz te siatkowe jednorazowe czy jakieś inne wynalazki:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mama ja zaszalm w ciążę jak córka miała 9 miesięcy specjalna opieka nie ale w razie bólu blizny mialam od razu jechać lub dzwonic. Do tego usg sprawdzające i następna cesarka bo boja sie zeby nic nie bylo. Ja nawet chcę cc wiec mi na rękę ale jak chcesz to możesz zarzadac sn rodzić.
Co do rzeczy w szpitalu to owszem oni maja wszystko od podkladow podpasek majtek poporodowych płynów do mycia i co tam jeszcze. Ale np ręcznik wole mieć swój.
Ja majtki kupilam jednorazowe sa tanie ok funta
 
Mam paczke podkladow i paczke wiekszych podpasek wiec mam nadzieje, ze starczy,Majtki mam bawelniane i jednorazowki, tanie sa a nie wiem co mi przypasuje. Kurcze juz coraz blizej i zaczynam miec pietra:/
Verita a ty jak tam, gotowa, spakowana?
 
Ja swoje koszule kupiłam w Matalanie i byłam z nich zadowolona co do ręcznika tez miałam swój te ich szpitalne do mnie nie przemawiały :/ a jeśli chodzi o podkłady to sie z nimi meczylam te z bootsa są do niczego dopiero po porodzie znalazłam takie super majtki w Tesco jak pampersy dla kobiet mega
wygoda a jaki komfort ze nic nie pobrudzisz :-)
 
Ja mam koszule z pl jeszcze takie z rozcięciami na każdym cycku, bardzo fajne ale pamiętam że potem to już miałam na ramiączkach i tylko myk rączkę i proste.
Pampersy wezmę też 6-10 szt jeszcze niewiem czy będę miałą sn czy cc. Mają podkłady w szpitalu? w moim chyba nie.... Ja w poprz. ciązy po cc zużyłam 3 op to teraz mam z Mothercare 48szt i jakąś małą paczkę z asdy. Majtki siatkowe dla mnie była tragedia unieść nogę po cc a tu trafić, kupię jakeś wielkie majty ciemne z primarka z 5 szt i będę je zużywać i do kosza

Karolina jesteśmy prawie tak samo z tygodniami i jeszcze mieszkamy po sąsiedzku. Jak będziesz w Corby to zapraszam :)
 
reklama
Nigdy żadnych szczepionek w ciąży. Nie daj sie potem dzieci maja powikłania. Ja nawet dzieci juz nie szczepie bo doinformowalam sie cobw srodku jakie powiklania po chorobie a jakie po szczepionce i korzystam z tego ze w uk nie ma przymusu po prostu nie musimy szczepic lub można wybrać na co sie chce szczepic. Nie jestem na kompie to bym ci podeslala linki
 
Do góry