reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

agatakat nie nie spodzieewam się (mojego pępucha muszę trochę odchować :D ) a jeśli chodzi o ciuszki to zanim malutka przyszła n świat i kilka dni po wszystkie ciuszki były wyprane i wyprasowane nie ważne czy nowe :)
Kurcze dziewczyny zazdroszczę :) Hania ma zaledwie 4 miesiące a ja już tęsknie za brzuszkiem <3
 
Ostatnia edycja:
reklama
W pierwszej ciąży byłam młoda. Druga była na tabletkach od początku. Więc trudno powiedzieć czy byly zagrożone na pewno wyżej niż ta ciąża.
My po imprezie plecy bolą od niewygodnego siedzenia. Mała nie zjadła mleczka na noc i syn jej pampersa odwrotnie ubrał. Mam nadzieję że jutro będzie wszystko dobrze
 
Hej jestem i ja.
My wczoraj mielismy imprezke M urodziny mial, i biedny juz od rana w pracy dzis :no:.
A mnie dzidziol kopie dzis od rana :-). U nas leje i nic sie nie zapowiada ze wogole wyjdziemy z domu, mialam isc do kolezanki ale zmokniemy jak kury zanim dojdziemy :no:.
 
reklama
Do góry