reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Hej

U nas wsio ok, jestem po drugim scanie, zdrowiutkie, nie znamy płci bo wstydliwe

mam trochę problemów rodzinnych, wpadnę niebawem, mam nadzieję z dobrymi wieściami :(
O to maluszek nie chcial sie pokazac :laugh2:. Bedziesz robic jeszcze jakies dodatkowe usg? Zycze powodzenia w sprawach rodzinnych oby wszystko sie ulozylo :tak:.
 
Hej dziewczyny gdzie sie podziewacie? Ja sie czujecie?
Aleksiel jak samopoczucie przed CC? Juz tylko 3 dni :tak: i bedziesz tulic malenstwo
agatakat a jak u Was?
Verita jak sie czujesz, oszedzasz sie choc troche?
Karolina, Towicz i reszta gdzie sie podziewacie??????
Ja za tydz we wtorek mam polowkowe :tak:, juz nie moge sie doczekac :-D.
 
Oj dzięki za pamięć. Oszczędzam się . Właśnie wstałam z drzemki. I zaraz jedziemy po fotelik do auta dla niuni.
To ty we wtorek może będziesz wiedziała czy syn czy córka. Ale masz fajnie.
Jest ktoś z Manchesteru? Będę tam za tydzień w czwartek w ambasadzie i może coś mi się uda zobaczyć. Jest cos godnego zobaczenia w miarę bliski dworca ?
 
hej dziewuszki:)

Aleksiel trzymam kciuki za lekkie rozwiazanie:)))
Trusia77 dobze, ze z malenstwem wszystko ok:) mam nadzieje, ze w domu sie pouklada.
Vernita czyjesz, ze mala jest nisko czy tylko lekarz to zauwazyl?

Ja ostatnio nieciekawie sie czuje, maly kopie bardzo nisko, co chwile mnie cos rwie, czuje takie dziwne napieranie na pecherz i ogolnie tam na dole:/ Cieszylam sie, ze mam maly brzuch ale chyba wlasnie zaczyna rosnac szybciej i stad te dolegliwosci.

w nocy sie budze przy kazdej zmianie pozycji
 
Zobacz załącznik 588319Zobacz załącznik 588318Cześć Kochane :) czytam Was ale mało czasu w te ostatnie dni.
Mamcia trzymam kciuki za wtorek, daj znać co i jak.
Karolina na pewno wszystko jest ok a nacisk na pęcherz to normalny objaw mi się też szybko zaczęło.
Tygryseczek kiedy masz połowowych skan?
Trusia to będziecie mieć niespodziankę!!!
Agata juz niedługo koniec, na prawdę biedna Jestes z tymi wymiotami, masakra...
Towicz nie wyglupiaj się z tym ciśnieniem.... Dbaj o siebie.
Verita na jaki fotelik się zdecydowaliscie? My mamy maxi cosi cabrio używany i dokupilismy nowy pokrowiec na allegro.
Ja jutro mam szpital bo krew do analizy oddaje juz przed cc.
Wkleje Wam jeszcze nasze ukończone lozeczko, dziś skończyłam :)
Calusy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie ma maxi cosi cabrio byliśmy dzisiaj patrzeć na używany ale nie chciał sie zamontowac przodem w wózku tylko do tylu. Czy one tak mają? Mamy i candy. Nie kupiliśmy go i nie wiem co robic.
Co do brzucha to zauważyli to na usg ze dziecko nisko ale w Polsce jak robiłam badania usg też mam to napisane. Po prostu tak się ustanowiła. Za chwilę będę ciuszki szykować w razie czego ale jestem dobrej myśli
 
Do góry