reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Odpisałam wczoraj ale telefon się wyłączył w trakcie to już poszlam spać. Powiedzieli ze dziecko jest nisko usadowione ale ze to się może zmienić. Zwłaszcza jak będę uważać. Szyjkę oglądała przez usg tylko i niby dobrze. Ja mam nadzieję ze dotrwa do stycznia chociaż. W poprzedniej ciąży też miałam taki ból i ucisk jakby ma szyjkę i dotrwalam.
I oczywiście potwierdzona dziewuszka. Szukamy imienia. A wczoraj juz kupiliśmy wózek od razu po scanie. I candy. Na razie będę go używac jako pojedynczy.
Najśmieszniejsze ze w poprzedniej ciąży tez kupiliśmy wózek w dniu scanu. ;-)
 
reklama
Verita uwazaj na siebie, a wozeczek jest wypas ogladalam ostatnio, a jaki kolorek wybraliscie? Mi sie jeszcze oyster podoba :tak:.
Ja zostaje przy P&T bo moja Lily bedzie chodzic ale jak sie zmeczy a wszedzie mamy daleko to poprostu sobie usiadzie :tak:.
Karolina super ze wszystko ok. Czyli mamy 3 chlopcow i jedna dziewczynke jak narazie :tak:. A jaki wozeczek Ci sie podoba?
 
Mamcia nie pamietam firmy i w tym problem:/ To byl jedyny wozek do kolysania, mial lozyska dzieki ktorym wozek prowadzil sie nieziemsko. Jak sie dowiem dam wam znac:)
 
cześć dziewczynki
gratuluję udanych skanow :) Aleksander piękne imię wiem coś o tym ale radziłbym pisać przez x bo angole nawet tak międzynarodowe imię umieją przekrecic do mnie np czasami mówią Alek zamiast Aleks...
my wczoraj Mielismy polozna i pre op assesment w szpitalu. Opowiedzieli nam jak przyjęcie do szpitala będzie wyglądać i sama procedura. Dostałam tabletki do wzięcia dzień wcześniej i muszę tylko jeszcze oddać krew w środę :-) o jestem gotowa. Mam nadzieje że się nie rozkreci samoistnie przed terminem, bo zaczynają mi się jakieś bóle. Mamy po cc mialyscie kłopot z karmieniem piersią, bo piszą że jest trudniej zaczac. polozna kazała odciągnąć laktatorem kilka dni przed cc ale ją się boję że taka symulacja wywoła poród...
Agata, Towicz co u Was?
 
Fajny wózek chorowałam na niego od dawna. Kolor czarny. Jak to większość w uk. Ale pierwszy tez był czarny z czerwonym i mam dodatki bordo i róż wiec akurat mi pasuje. Podobał mi się fiolet ale cena z księżyca tylko przez kolor to sobie opuściłam. Nie będę płacić za kolor.
 
Super dziewczyny ,ze scany się udały :-)
Ja wczoraj miałam wizytę u położnej mocz wporządku ,ale z racji tego ze ciśnienie za wysokie wylądowałam wczoraj w szpitalu na cały dzień. Siedziałam pod ktg na całe szczęście zapis prawidłowy , jak mi położna podłaczyla wszystko to pierwsze co młody zrobił to kopnął :-)
Po 10h w szpitalu mało co sie dowiedziałam jedynie to ,ze ciśnienie sie unormowalo, młody miewa sie dobrze wyniki z krwi tez wyszły dobrze na to czekałam najbardziej ,bo dzięki temu mnie wypuścili do domu o 20 usłyszałam,ze mogę iść . Za tydzień mam dodatkowe spotkanie z położną , zeby mi zmonitorowala głownie ciśnienie i za 3 tyg spotkanie z lekarzem w szpitalu. Nie wiem co ten mój organizm płata jakieś figle :baffled:
 
cześć dziewczynki
gratuluję udanych skanow :) Aleksander piękne imię wiem coś o tym ale radziłbym pisać przez x bo angole nawet tak międzynarodowe imię umieją przekrecic do mnie np czasami mówią Alek zamiast Aleks...


no wlasnie chcemy zeby bylo przez ks bo bedziemy wracac do pl i tam musi byc imie spolszczone:)

Aleksiel ale zlecialo te 9miesiecy:D Teraz tylko dociagnac do cc:)))
 
reklama
Do góry