reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Aleksiel fajny kacik dla maluszka :tak:. No jeszcze 2 dni, dzis moja znajoma pojechala na wywlanie porodu z blizniakami i teraz czekam na wiesci :tak:. Owocny ten pazdziernik ;-).
agatakat a jak u Ciebie?
 
verita który dokładnie model iCandy macie, powinno dać się przodem :tak:

Wojniczanka jak tam jakieś oznaki porodu?

Aleks śliczny pokoik :tak: jak po wizycie w szpitalu? jak przyszły tata? zestresowany ;-)?

mamcia u mnie bez zmian, ale moge troche ponarzekać ;-)?

Chumor mam ciągle do kitu, zaczęły się u mnie skórcze. Nie pamiętam takich przy A. A może nie zdawałam sobie sprawy że to skurcze hmm... mam np 3 w ciągu dnia, najczęściej i najwięcej mam nad ranem, wtedy i ze 4 się zdarza w odstępach 20 minut. No ale nic jeszcze nie rusza :no:

Wizyte u położnej mam w poniedziałek, ciekawa bardzo jestem czy główka zeszła już do kanału. A co jeszcze pozatym? nie moge spać, nie moge chodzić, nie moge siedzieć, nie moge jeść ;-) słowem mam wszystkiego dosyć.
 
Agatakat- moja kolezanka tez jest juz na koncowce i tak jak ty nie moze ani lezec ani chodzic i wiesz co, kupila sobie bujany fotel ale nie taki jak byly kiedys taki co sie buja w przod i tyl i teraz wysiaduje na nim, a pozniej jest przydatny do karmienia:)
 
Karolina hehe Karolina każdy sposób jest dobry, u mnie to już jest naprawdę tragedia :/ kłade się np północ albo 1 i wstaje po półtorej godz kompletnie wyspana :-( snuje się po domu, na ebay siedze. A koło 6 wstaje Amanda, potem odprowadzić ją do przedszkola itd. Ratuje mnie to że ona jeszcze śpi w dzień więc troche sobie wtedy odpoczne, ale jest kiepsko :baffled: Do tego dochodzą codziennie mdłości rano i wymioty, wieczorami też wymiotuje. I teraz jeszcze atrakcje w postaci skurczów. Nie jestem stworzona żeby być w ciąży. Podziwiam te kobiety które lubią ten stan :-p
 
Agatakat mamy pear. Na razie szukam dalej fotelika. Zobaczymy.
Mnie rozkłada boli gardło i mięśnie a jutro rano na zajęcia taki kawał musze z małą lecieć. Mam nadzieję że przejdzie mi
 
cześć dziewczynki, dziś ostatni dzień starego życia mojego :-)

jestem podekscytowana że hej stresik jest ale jeszcze nie tak duży pewnie jutro osiągnie apogeum :) mój M bardzo mnie wspiera i uspokaja, choć się denerwuje i mówi że wolałby on leżeć na tym stole. Ogolnie wszystko chyba gotowe. Co ma być to będzie próbuje nie martwić się na zapas.
Krew wczoraj oddana do analizy, dziś muszę wziąć tabletki i stawić się w szpitalu na 7.30. cesarki robią do 12 ale nie wiem która będę. Dam Wam znać jak najszybciej :)
sorki ale nie dam rady odpisywać indywidualnie dziś. całuje Was wszystkie i każda z osobna i dziękuję za wsparcie i bezcenne rady.
 
reklama
Do góry