reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
dziewczyny, powiedzcie mi ile razy Wasze dzieciaczki jedza, odkad wprowadzilyscie warzywka itp??
Moj maly je mleko 210ml o 8, 12, 20 o 14-15 zupke , wczesniej jadl mleko jeszcze o 16 a owoce do poludnia ale popoludniowa butle odstawil i wychodzi na to ze musze owoce dawac popoludniu....
nie wiem czy najada sie ta zupka, na to wychodzi, czy to przez zabki ;/ ale jest szczesliwy wiec chyba tyle mu wystarcza, no i pije miedzy posilkami....
 
Ostatnia edycja:
aga Twoj jeszcze jest malutki wiec glownym jego jedzonkiem powinno byc mleko :)

Amanda je:
6/7 mleko z kleikiem 180, 10 mleko - 90/150, 11.30/12/13 - obiad, 14 mleko - 150/180, 16 mleko albo deserek, 19 po kapieli mleko z kleikiem 180
 
pandorka gratulacje!!!!

U mnie z jedzeniem jest 6-7rano mleko 150 albo 180ml, 11 mleko 150, 14:00 obiadek sloiczek, troche herbatki, 17:00 mleko, 18:30, 19:00 deserek sloiczek albo kaszka, 20:30 mleko 180ml juz na sen :)
agatakat no mala juz che siedziec na maxa, obraca sie tez ciagle na macie edukacyjnej i pieknie sie podnosi, wydaje mi sie ze chwila moment i bedzie raczkowac. Syn moj juz raczkowal jak mial 7 mies :) siostra idzie w jego slady ;)
 
hej
mamcia ja mam takie same wrazenie jesli chodzi o mojego syna... pelza i podnosi sie caly czas.... a od paru dni zauwazyl nogi i nic tylko je ciagnie do siebie - komedia z nim jest, a jakie koncerty mamy w domu- bezcenne

dziewczyny bylam ostatnio u gp i pierwsza lekarka w Londynie ktora mi powiedziala ze dorze ze wczesniej maly zaczal dostawac inne jedzonko, powiedziala ze jak czasem nie chce jesc mleka zeby sie nie marwtic i polecila mi jogurty... narazie jeszcze sie z tym wstrzymam, bo wszystko wrocilo do normy- mleczko 4x210ml zupka i deserek no i piciu miedzy czasie.... a problemem byly dwie dolne jedyneczki, ktore juz zaraz nam sie pokaza :)
dzis piekna pogoda, takze udanego dzionka wszystkim :)
 
no ona mowila ze sa takie od 4 miesiaca... ja znalazlam z cow&gate i z hippa( ale te to sa owoce z jogurtem, dzisiaj otworzylam i w smaku i wygladzie jak owoce moze z domieszka jogurtu....
a mleko krowie podono uczula, rozne rzeczy uczulaja ale jesli nie dasz nie bedziesz wiedziec... moj maly od ok 1 miesiaca pil rumianek z miodem i wszystko ok-znajomej lekarka to polecila jak maly sie przeziebil(ma 2 miesiace)- oczywiscie tylko odrobinka miodu....
kupilam tez cow&gate ale narazie mu nie daje, poza tym ten jogurt trzeba od razu zjesc nie wolno trzymac w lodowce a tego hippa mozna do 48h.... zawsze jogurcik mozna samemu zrobic :)
a i sa jakies z heinz pudding i to dla kazdego wieku
 
Sa jogurciki dla dzieci, a raczej robione na bazie jogurtu Cow&gate, moja mala bardzo lubi narazie jadla tylko truskawkowy :)
 
reklama
Moja mala wciagnela na poczekaniu caly jogurcik :tak:
 

Załączniki

  • DSCN6971.jpg
    DSCN6971.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 26
  • 110401_162402.jpg
    110401_162402.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
Do góry