reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

joasia super! u nas akurat kasa sie przyda na nowym mieszkanku
a u nas prawie będzie na urlop w Polsce :)
aga na to 500 f mozesz zlozyc zanim dostaniesz zasilki (chyba)
w aplikacji jest opcja,że się wciąż czeka na odpowiedź w sprawie zasiłku więc ja na Twoim miejscu bym wypełniła i wysłała. My np jeszcze nie dostaliśmy odpowiedzi w sprawie child benefit-przyznali nam tylko working tax credit i child tax credit,a becikowe dostaniemy,wiec wyślij te aplikacje,niczym nie ryzykujesz a pewnie się uda.
 
reklama
mam juz aplikacje wypelniona, tylko health visitor ma mi podpisac, ale moja ksiegowa mowila mi ze trzeba miec te benefity i ze napewno wysla mi negatywna odpowiedz, a pozniej moge sie odwolac... durne to jest... jesli wpisze swoje zarobki niech sobie oblicza ze mi sie tax credit nalezy i wyplaca becikowe;/ a benefity powinny przyjsc przed 3 miesiacem, nie wiem co oni tam sprawdzaja...
 
dziewczyny, jak wysylalyscie papiery na becikowe to akt urodzenia tez?? tzn oryginal ten co do child benefit czy kopie??
wlasnie lekarz mi podpisal wiec jutro wysle.... a tym czasem jak do konca miesiaca nie odezwa sie z taxu zadzwonie do nich moze wtedy cos ruszy :) a jak nie bedzie trzeba czekac teoretycznie maja na to 16 tygodni ;/
 
CC 28 marca, chyba że wczesniej cos bedzie nie teges...

Zmienili mi leki na nadciśnienie i chcą zobaczyć jak to będzie...
Kolejne wizyty mam:
16/03- akupunktura (jutro)
18/03-z konsultantem
22/03-USG, konsultant i diabetyk
25/03-klinika, krew itp itd
28/03-CC
 
pandorka i ktos by powiedizal ze w uk jest malo spotkan w ciazy :-) a tak na powaznie to jak Ty sie czujesz? i juz niedlugo zobaczysz swoja Kruszynke :-)

hej mamcia irka aga a co u Was?
 
Czesc dziewczyny!!)
Pandorka to jeszcze maksymalnie 11 dni i juz bedziesz ze swoja krusznka:(

Agata hej!!! U nas pomalutku :)Arturek od 3 tygodni je o 20 idzie spac i wstaje o 8 rano:) odrzucil jedzenie o 23... zaczelam dawac mu marchewke, ziemniaczka pietruszke- taka zupka :) i teraz wprowadzamy jablko:) bylam ostatnio na wazeniu i w ciagu 3 tygodni przbral tylko 40dkg, ogolnie chyba ok bo od urodzenia przybral 3 kg a ma 3,5 miesiaca....
ale ja mam w klinicie tak glupie health visitor ze bym je zabila!!! zadalam jej pytanie o kupke- bo jest zielonkawo- zolta a ona nic n ie powiedziala wiec na koniec rozmowy pytam jeszcze raz a ona 'skoro nie mowie nic na ten temat to jest ok' a ja jej' skoro zadaje ptanie powinnam dostac odpowiedzi'
ale ogolnie luzik maly zaczyna nam siadac, lapie sie za moje place i do gory, staram sie go klasc ale raz na jakis czas cwiczymy :)
 
nacisnelam enter przez przypadek:)
za miesiac 16 mamy chrzciny, a 18- pochwale sie- bierzemy slub :))))) tak nam sie za jednym zamachem udalo :)
dziewczyn a jak Wasze pociechy?? No i jak sie czuja przyszle mamusie??:-)
pozdrawiam
 
aga gratuluje :) a slub to koscielny czy w register office? a moze w pl :) ? my chrzest planujemy na drugi weekend maja :) a slub to nie mam pojecia kiedy... a to dlatego ze nawet ta rejestracja w register troche kosztuje :/
dostalismy wlasnie mieszkanie spoldzielcze i sporo kasy schodzi nam na remont..
pozatym Amanda rosnie jak na drozdzach :) jej przysmak to ziemniak z marchewka - sama jej przygotowuje, a ona dopieor co niedawno zaczela otwierac dziubek jak ptaszek ;) dalam jej tez jablko ale nie posmakowalo jej...
kupilam troche gotowych sloiczkow z deserkami owocowymi ale tez nakupilam innych warzyw i owocow wiec moze dzisiaj sprobuje jej zrobic inny zestaw :)
Amanda w nocy przesypia 12 godz :D ze spaniem potrafi pobic rekordy.. kapiemy ja po 18 i jak zasypia przed 19 to budzi sie o 6-7 rano, spi cala noc bez przerwy.. w dzien ma 3-4 krotkie drzemki i juz od miesiaca nauczyla sie sama zasypiac w lozeczku :)
troche sie ciagnie do siedzenia jak sie ja trzyma na kolanach ale ogolnie wyprawia niezla gimanstyke, podskakuje i sie przemieszcza po lozku :) ale jeszcze nozek/stopek nie podnosi do gory do buzi ;) czasem tylko sie poklepie po kolanku

no to sie rozpisalam...
 
reklama
Witam, u nas dobrze. Phoebe rosnie, od 3,5 tyg dostaje jedzenie ze sloiczkow, uwielbia banana z jablkiem. Ostatnio cos sie jej poprzestawialo bo budzi mi sie w nocy, ale nie jest zle biore ja do siebie ona sobie cyca i spimy dalej. Interesuje sie swoimi stopami, uwielbia ciagnac innych za wlosy, kula sie po macie i podlodze, jednak nadal nie obraca sie z brzucha na plecy i odwrotnie co mnie martwi, ale jak sie jej da palce to siada.
U mnie czasu wolnego malo bo przy tej 4 mam co robic, ale ogolnie jest dobrze. Pozdrawiam.
 
Do góry