reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Karis uparciuszka z malej :happy2:
Zycze Ci zeby oczywiscie mala przybrala odpowiednia pozycje i jak najlzejszego porodu :tak:Jesli masz szalwie to wypij ..a porod sie zacznie :tak:nie znam osoby ktora by po wypiciu szalwi nie urodzila .

ropucha no to super ,ze opuchlizna zeszla !!

Ja mam termin juz na cc -17 czerwca na 8 rano :happy2:
 
reklama
Karis uparciuszka z malej :happy2:
Zycze Ci zeby oczywiscie mala przybrala odpowiednia pozycje i jak najlzejszego porodu :tak:Jesli masz szalwie to wypij ..a porod sie zacznie :tak:nie znam osoby ktora by po wypiciu szalwi nie urodzila .

ropucha no to super ,ze opuchlizna zeszla !!

Ja mam termin juz na cc -17 czerwca na 8 rano :happy2:
też ci kibicuje, hm szałwie spróbuję bo ananasy i mąż nie działają:-D
 
Karis78 no ja również życzę aby mała sie obróciła no i lekkiego, szybkiego porodu. A co do szałwii to oni mają w supermarketach jako przyprawę, normalnie w takim słoiczku jak np. oregano, ja chyba w asdzie kupowałam.
Vanilka zazdroszczę cesarki i życzę aby poszło gładko.
No porozdwajacie się dziewczyny i kto tu będzie pisał, ze 3 osoby na krzyż? ;-)
 
Witam
No wlasnie dziewczyny gdzie sie podzialyscie??-Mamunia, Maureen, Bajeczka, Olinda???

Karis ja tez kupowalam szalwie w dziale przypraw,tak ze rozgladnij sie a poza tym w polskim sklepie pewnie tez maja.Tez trzymam kciuki zeby sie malenstwo ulozylo jak powinno i zeby szybko i sprawnie poszlo:-)

Vanilka no to tez niedlugo malenstwo bedzie z Toba.Z ta szalwia to nigdy jeszcze nie slyszalam,ale po przeczytaniu odrazu do siostry zadzwonilam zeby wypila bo ona juz po terminie 3 dni i nie chce miec wywolywanego porodu a probowala juz chyba wszystkiego i nic na nia nie dziala-moze szalwia podziala;-)

Ropucha jak tam samopoczucie?

Coffe co do usg polowkowego to sprawdzaja oni na nim jak rozwija se dziecko-czy wszystkie narzady rozwijaja sie prawidlowo.Mi data porodu sie nie zmienila po nim:-)
 
A dziękuję Kamilalopez samopoczucie oki, tylko już mi trochę ciężko wysiedzieć w pracy, a wracam połamana jak staruszka, już wiem jak to będzie na starość, nic miłego:tak:. Jutro zaczynam 7 miesiąc, a przytyłam już 12 kg,:szok: jeszcze trochę i kupę sobie taki wózek akumulatorowy, jakimi jeżdżą spasione Angielki:-).
Poza tym to pod koniec czerwca jadę do Polski samochodem, trochę mam cykora, ale już postanowione.
Aha Coffie miałam Ci napisać, o tym połówkowym ale jakoś przez te moje spuchnięte nogi mi umknęło, (może juz jesteś po wszystkim), tak jak pisała Kamilalopez mierzą dziecko bardzo dokładnie, moje badanie trwało ponad 20 minut, no i wreszcie powiedzą jaka płeć, o ile zechcesz wiedzieć. :-) Życzę powodzenia i miłego dnia.
 
hej
wszystko ok
moje badanie trwalo 55min bo dzidzia byla bardzo ruchliwa...wszystko jest ok, prawdpodobnie to jest coreczka bo pani doktor za nic nie mogla znalezc jajeczek...:-)
tyle ze stwirdzila ze moje lozysko jest nizej niz norma ale ze nie mam sie martwic i ze bede miala dodatkowe usg z tego powodu

rowniez czeka nas usg kardiologiczne bo jak powiedzialam ze pierwszy mial dziurke na serduszku, ktora sie sama zarosla, wskazali zeby juz sprawdzic serduszko dzidzi:wściekła/y:
 
reklama
karis i jak tam ?kupilas ta szalwie ?
no jeszcze nie ale wybieram się, jeszcze kupię coś ostrzejszego w curry
A ty vanilka jak tam się turlasz?
Że tak spytam co słychać kingusia u ciebie i maluszka, o reszczcie dziewczyn nie wspominając.....
coffee to trzymam kciuki żeby wszystko było ok, napewno jest:tak:
 
Do góry