reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

karis w polskim sklepie napewno maja .
A ja turlam sie :)
brzuch mi opadl i lepiej sie oddycha wkoncu .
Ale len mnie cos dopadl ..jeden dzien mam full energi innego dnia bym tylko spala -normalnie jak baba w ciazy hehe
A Ty smigaj po ta szalwie ,curry i cala reszte bo zaraz masz termin .

coffe ja tez trzymam kciukasy !!
 
reklama
No to gratuluję córeczki Coffe na pewno wszystko będzie oki :tak:.
A tak na przyszłość dziewczyny, bo zapomniałam spytać to co się robi z tą szałwią, normalnie zaparzyć?
 
Cześć dziewczyny,
niestety u mnie nic nie podziałało...chyba idę umyć okna do sąsiadów bo u mnie już czyste:-D:-D:-D
ropucha co do szałwi to ja kupiłam ją jako przyprawę i zaparzyłam jak herbatę, ale wczoraj doczytałam, że ciężarne muszą uważać i żeby ją używać doustnie, to trzeba poradzić się lekarza, więc ja wypiłam tylko 3 duże łyki:happy2: W internecie pisze, że używa się tego jako olejku do masażu, więc nie wiem jak zrobić żeby było dobrze, może vanilka nam napisze:tak:
miłego weekendu;-)
 

Hej dziewczyny, potrzebuje Waszej pomocy :-):tak:


Robie badania do pracy magisterskiej na temat wyboru sposobu kamienia dziecka.
Jest to praca z psychologii zdrowia i zostala zatwierdzona przez panel etyczny na uniwerstytecie.

Wiec jesli jestes:

- w ciazy z pierwszym dzieckiem lub
- mama z jednym dzieckiem ponizej 3 lat

- i mieszkasz w UK

to prosze i bylabym bardzo wdzieczna o wypelnie kwestionariusza
- nie bedzie to trwalo wiecej niz 15 minut,

kwestionarusz jest po angielsku - chociaz pytania nie sa trudne do zrozumienia.
Badania sa zupelnie anonimowe i odpowiedzi beda kodowane i bezpiecznie przechowywane.


tutaj jest link:


https://helpdesk.glam.ac.uk/UltimateSurvey/takeSurvey.asp?surveyID=74


Dziekuje z gory za pomoc!!!:tak::-)

Pozdrawiam

Ania



 
chętnie bym tu do Was dołączyłam, jednak nie wiem jak to ze mną w końcu będzie,
a nie chcę zaśmiecać swoimi problemami
trzymam za Was wszystkie kciuki, i mam nadzieje, że nie będę się musiała jednak z Wami pożegnać.
Beta po tygodniu przyrosła mi jedynie o 1000, nie potrafią znaleźć zarodka, i chcą mnie łyżeczkować w przyszłym tygodniu.
Mam jednak nadzieję, że po poniedziałkowym prywatnym scenie wszystko się wyjaśni, i wrócę z dumną uśmiechniętą miną do Was.
Pozdrawiam :)
 
chętnie bym tu do Was dołączyłam, jednak nie wiem jak to ze mną w końcu będzie,
a nie chcę zaśmiecać swoimi problemami
trzymam za Was wszystkie kciuki, i mam nadzieje, że nie będę się musiała jednak z Wami pożegnać.
Beta po tygodniu przyrosła mi jedynie o 1000, nie potrafią znaleźć zarodka, i chcą mnie łyżeczkować w przyszłym tygodniu.
Mam jednak nadzieję, że po poniedziałkowym prywatnym scenie wszystko się wyjaśni, i wrócę z dumną uśmiechniętą miną do Was.
Pozdrawiam :)
trudno jest mi cokolwiek napisać, po prostu życzę wszystkiego dobrego i mocno trzymam kciuki
 
chętnie bym tu do Was dołączyłam, jednak nie wiem jak to ze mną w końcu będzie,
a nie chcę zaśmiecać swoimi problemami
trzymam za Was wszystkie kciuki, i mam nadzieje, że nie będę się musiała jednak z Wami pożegnać.
Beta po tygodniu przyrosła mi jedynie o 1000, nie potrafią znaleźć zarodka, i chcą mnie łyżeczkować w przyszłym tygodniu.
Mam jednak nadzieję, że po poniedziałkowym prywatnym scenie wszystko się wyjaśni, i wrócę z dumną uśmiechniętą miną do Was.
Pozdrawiam :)

Ja tez trzymam kciuki i mam nadzieje ze wrocisz do nas z usmiechem na twarzy.
 
Witajcie dziewczyny-wiem ze bardzo zadko wpadam:(

POzdrawiam was wszystkie serdecznie:)

U nas juz po polmetku,dzidzia zdrowa,mamy corcie (potwierdzona 2 razy na uSG 3D w Pl),ja czuje sie dobrze

zycze wszystkim zdrowia i milego weekendu
 
czesc dziewczyny jestem w 27 tyg ciazy blizniaczej zastanawiam sie czy znajde tu kogos z podobnym doswiadczeniem, :biggrin2:
pozdrawiam wszystkie mamy spakowane i te rozpakowane
 
reklama
czesc dziewczyny jestem w 27 tyg ciazy blizniaczej zastanawiam sie czy znajde tu kogos z podobnym doswiadczeniem, :biggrin2:
pozdrawiam wszystkie mamy spakowane i te rozpakowane
 
Do góry