reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Bajeczka- ja robilam zdjecie u fotografa bo tez mialam takie same obawy jak Ty i bynajmniej ten fotograf u ktorego robilam polozyl Olivke na macie na podlodze i bez zadnego stresu zrobil jej zdjecie i mysle ze prawie kazdy jak nie kazdy fotograf tak robi. Pozdrawiam
 
reklama
Witam Dziewczynki,

Przepraszam, że tak będę teraz przez jakiś czas wpadać jak po ogień, ale muszę jakoś z tym wszystkim dojść do ładu..

Powiem tak - łatwo nie jest :baffled: Amelka strasznie niegrzeczna, dokucza i Marcelince i nam, my z mężem okazujemy jej teraz mnóstwo zainteresowania, włączamy do " opieki " nam małą, nie szczędzimy czułości itd. Jednak Amela jest okropna momentami, czasem sama już nie wiem czy tak odreagowuje pojawienie się dzidziusia w domu, czy to nie tylko to :-(
Mój M. będzie jeszcze tylko tydzień w domu, nie wiem jak potem sobie będę radzić sama.. chyba psychicznie nie daję do końca rady :-:)-(
Ale nic, nie będę smęcić ;-) Poczytałam co u Was, ale nie dam już rady odpisać, wybaczcie kochane.
 
Maureen ojjjj kochana wierze ze lekko nie jest ale musisz przeczekac.
Amelka po prostu stracila swoja dotychczasowa pozycje najmlodszej i musi sie do nowej sytuacji przyzwyczaic. Daj jej troszke wiecej czasu. A Wam zycze ogromu sil i cierpliwosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przytulam cie mocnooooooooooooo
 
Maureen- wierzę, że jest wam teraz ciężko i doskonale cię rozumiem, czasami chociaż nie wiem jak bys się starała to i tak za mało ale uwierz mi na słowo z czasem będzie lepiej:tak:. Bądz dzielna i mysl pozytywnie, a jak tam nocki? Mam nadzieję, że dają ci się troszkę wyspać po wyczerpującym dniu. Ogromne buziaki dla was!

kamilalopez
- u nas już dobrze, wszyscy zdrowi, tylko oczywiscie Dominisiowi został katar do pasa ale do tego już przywykłam:-), a co u was słychać?

Przepraszam dziewczyny, że nie zawsze odpisuje ale przez to, że teraz codziennie pracuję to nie mam na nic czasu, niby to tylko pół etatu ale nie mogę znalezć wolnej chwilki. Pozdrawiam was cieplutko!
 
Czesc Kobietki

Maureen - trzymamy kciuki zeby wszystko sie ulozylo i zeby Amelka byla grzeczniutka

Mamunia super ze juz jestescie zdrowi

Kamilalopez a co u Was slychac ?????

Mam pytanko czy orietujecie sie moze ile wynosi stawka godz za pilnowanie dziecka bo moze od wrzesnia bede miala taka fuche bede wdzieczna za odpowiedz

A u nas nic ciekawego powoli szykujemy sie do Polski bo w czwartek lecimy na tydzien najbardziej nie moze sie doczekac Ola bo juz sie stesknila za babcia i kuzynka :tak:

Zycze milego i slonecznego dnia
 
wreszcie mam moje sloneczko w domku!!!
i juz halasu mam co niemiara...wreszcie ruch
idziemy dzis na wizyte kontrolna u lekarza bo przed wylotem w Polsce lekarka kazala sprawdzic go tutaj bo miala wrazenie ze ma jakies szmery na plucku.../ma kaszel/ zobaczymy ale mam nadzieje ze minelo i ze moze pojsc do szkoly!

poza tym pogoda byla caly miesiac super w Uk a teraz jest szaro i w nocy pada ;-(

jem antybiotyk na te bakterie w moczu co wynalazli i zobaczymy czy to pomoze

w piatek pojde do lekarza rowniez zaniesc list ze szpitala, w ktorym rodzilam pierwsze dziecko i zobaczymy co lekarz zadecyduje...ale byc moze bedzie znowu cesarka bo opis mam nieciekawy...sama sie teraz przerazilam jak to czytalam...o jakis zylakach pod macica itd
37.gif
 
Hejjj dziewczyny ...

dawno mnie nie było ;)

jeśli chodzi o zaczerwienienia na buźce itp.
to ja dostałam taki kremik
article-1085935-027A5FB6000005DC-222_224x266.jpg
aqueous cream bp

bardzo nawilża skórę i zeszło wszystko z buźki powiem Wam :yes:
bardzo ładną teraz ma :lol:


z jednej strony dużo tego kremu, takie wiadro :)
ale mi nawet pomaga , bo bardzo nawilża :D

ale POLECAM dziewczyny!



byłyśmy dzisiaj na ważeniu mała ma 5,200 kg :-D


Maureen gratulacje!! :)
za resztę brzuchatek trzymam kciukasy!!

no i wstawiam parę fotencji i spadam :)
postaram się być częściej i się poprawić...!

pozdrawiam Was wszystkie gorąco:-)
 

Załączniki

  • DSC_0405male.jpg
    DSC_0405male.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC_0406male.jpg
    DSC_0406male.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 35
  • DSC_0395male.jpg
    DSC_0395male.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC_0415male.jpg
    DSC_0415male.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC_0409male.jpg
    DSC_0409male.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 38
  • DSC_0407male.jpg
    DSC_0407male.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 42
Hejka dziewczynki!
Kingusia no widzę że córa pięknie rośnie i piwka wreszcie możesz się napić:tak:.
Ja dzisiaj o14 mam to usg połówkowe, juz nie mogę sie doczekać, mam nadzieję że wszystko dobrze z maluchem i że pokaże co tam ma miedzy nóżkami, nie ukrywam że my chcemy chłopaka:tak:.
No i mam też do Was pytanie, chodzi mi o dentystę, czy w czasie ciąży lub zaraz po korzystałyście z usług jakiegoś na NHS? I czy macie jakieś namiary na dentystę który przyjmuje w Londku lub okolicach? I czy potrzebne mi jest jakieś zaświadczenie dla niego potwierdzające ciążę? I kto je wystawia? Życzę miłego dnia
 
Czesc dziewczyny!!!
Dlugo nie zaglądałam ale to wszystko z braku czasu:-(Moje życie ostatnio toczy sie miedzy szpitalem,a wizytami położnych w domu i nawet jak mam wizyte w domu(co 2 dzien)to zazwyczaj cos jest nie tak i wysylaja mnie do szpitala.W sobote siedzialam 4 godziny!!!Wczoraj musialam znowu jechac i jutro znowu i tak na okrągło:no: Cały czas mam bialko w moczu i wysokie cisnienie,jutro chyba mi zmienia leki bo te co biore nie zbijaja mi cisnienia tak jak powinny.Co 2 dni pobierają mi krew.Mam juz tego dosyc.Moj mały mial zacząc od wczoraj przedszkole i w takiej sytuacji go nie puscilam i nie wim kiedy pojdzie...

bajeczka jesli chodzi o paszport to my robilismy u fotografa,ale trzymalam malego normalnie na krzesle,a kuzynka wiem ze robila sama i przyjeli jej bez problemu,ale ja bym nie ryzykowala chyba..
maureen na pewno nie jest Ci teraz łatwo ale trzymam kciuki zeby bylo lepiej i na pewno z dnia na dzien bedzie;-)
kingusia ale ta Twoja córa już duza:szok:rośnie jak na drożdżach!!!
ropucha daj znac koniecznie po usg czy wszystko ok z dzidzia i co bedzie.Trzymam kciuki zeby byl chlopiec:-)
Pozdrawiam i miłego dzionka
 
reklama
No więc sprawy mają się tak że dzidzia jest zdrowa, wszystko ok i jest DZIEWCZYNKĄ!!! My tak zupełnie bez podstaw nastawiliśmy się na synalka i inaczej nie mówliśmy jak tylko Igor, a tu taka niespodzianka! Chciałabym zobaczyć nasze miny po tej informacji:-D, dobrze że leżałam:-D.
Madzia23 widzę że dobrą masz opiekę, niech Ci zmienią te durne tabletki na jakieś skuteczniejsze i musi być wszystko dobrze:tak:. Trzymam kciuki.
 
Do góry