reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

po tym spacerku jak się przykleiłam do kanapy to chyba nie wstanę dopóki mój A. nie wróci:rofl2::tak:z pracy
A tu dopiero 25 tk ale będę narzekać jak będę miała tak blisko do porodu jak Wy:-D:szok:

Noo ja to bym nie chciała być w 25 hihihi (takie pocieszenie) ogólnie już jestem blisko końca... ale końca nie widać i też narzekam :-D szczególnie , że budzę się ze spuchniętymi nogami i rękami i boli mnie pipka, bo jest napuchnięta hahahahah:-D
 
reklama
Hej Brzuchatki :-)

Ja też jakoś ostatnio nie najlepiej się czuję, u mnie dopiero 30 tydz., ale jakaś taka jestem do bani :eek: I też mi się kompletnie nic nie chce, dzisiaj zmusiłam się, żeby rosół wstawić, bo przecież dzieci muszą coś zjeść :nerd: Na nic bardziej skomplikowanego nie miałam siły :zawstydzona/y:

Pandorka,

trzymam kciuki za Ciebie kochana i dzidziusia !! A masz jakies objawy już ??

Cholewcia.. no nie popiszę teraz, bo dziecię stoi koło mnie i wyje, ona jak widzi, że siadam do komputera to juz nerwów dostaje :-D Postaram sie pózniej zajrzeć ;-)
 
Dobry wieczor:-)
My dzis zarejstrowalismy w koncu mala i bylismy u lekarza zapytac sie o recepte na OILATUM-jak juz wczesniej pisalam,moj lekarz jest fajny i nie musialam mu kitu zadnego wciskac tylko zapytalam czy da mi recepte i bez problemu dostalam:tak:
Pandorka ciekawe kiedy u Ciebie sie zacznie,trzymam kciuki
Mureen to niezla ta Twoja Amelka,nie daje mamie przy kompie posiedziec:-D
Karis,Vanilka zobaczycie,ze szybko zleci-ja tez sie nie moge doczekac:tak:
Ciekawe co tam u Medio,Sary,Myleene juz nie wspomne ze Tajchi sie wieki nie odzywala
 
Witam wieczorkiem,
kamilalopez to fajnie, że tak dobrze poszło z tym Oilatum:-)
jednak nie zrobiłam dzisiaj obiadu:no: nie chciało mi się ale mój A. mi bez problemu podarował:-D
Maureen to nie wiem czy mojej małej dam na imię Amelka jak przy kompie nie można posiedzieć:rofl2:
pozdrawiam
 
Dzien dobry
Dzis w Londynie pogoda fajna tak jak wczoraj,a moj D zawiozl samochod do naprawy i zapomnialam z bagaznika wozek wyciagnac i nici ze spacerku:-(A po poludniu juz pewnie bedzie za pozno.
Karis faceci jak chca dzieci to niestety niech licza sie z tym ze czasami obiadu moze nie byc:-DWiekszosci sie wydaje ze to wszystko takie proste,a naprawde gdyby oni mieli dzieci rodzic to pewnie w koncu ludzie by wygineli:-D
 
Witam również
A ja od dwóch dni bym ciągle spała, nocki mam przespane ale w dzień to masakra. Nawet kawa nie pomaga Zaraz chyba położę się i zdrzemnę bo mimo tego, że wstałam po 10.00 to dalej mi się oczy zamykają :eek::eek::eek:

kingusia1991 pokaźny brzuchol :laugh2: Jeszcze tydzień u ciebie do terminu....więc się nie martw, że jeszcze w dwupaku... przecież ciąża nie bez powodu trwa te 40 tygodni i mała jak będzie gotowa to wyjdzie. Zresztą mi się wydaje, że te terminy z OM i z USG są orientacyjne bo np różnej długości można mieć cykle. Więc zawsze trzeba wziąć małą poprawkę co do dnia terminu :tak::-)
 
bajeczka dzięki :)
no nie wiadomo kiedy...
a zastanawiam się czy robią scan przed porodem?????????????
bo bym chciała wiedzieć ile mała waży i czy dam radę SN, bo się obawiam, taki mam brzuch wielki ;/
 
reklama
Kingusia ale masz wielki ten Twoj brzuszek-ja to mialam chyba polowe z tego;-)
Nie robia zadnego scanu przed porodem,dowiesz sie ile dziecko wazy dopiero jak sie urodzi:tak:Jesli bedziesz miala problem z urodzeniem to zabiora Cie na cesarke
Bajeczka spij nawet w dzien jesli masz na to ochote bo juz nie duzo Ci zostalo wiec im wiecej wypoczniesz tym lepiej:tak:Poza tym w kazdej chwili mozesz zaczac rodzic i jak bedziesz wypoczeta to napewno bedzie lepiej dla Ciebie;-)
 
Do góry