reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

A u mnie nic się nie ruszyło...
dobija mnie to , że boli kręgosłup strasznie ;(( że można się poryczeć...
a o 8 jak się budzę to już nie mogę zasnąć, mam spuchnięte nogi i ręce ... zwariuje
 
reklama
hejka
A ja mialam super przespana nocke,tzn ze 3 razy do kibelka ale potem moment i spalam i tak do 9.00. Czuje sie taaaka wyspana chyba pierwszy raz od tygodnia :-p
Jade kumpele odwiedzic zaraz i potem do tej szkoly rodzenia... Moj A sie smieje, ze ja bardziej poinformowana od tych prowadzacych bo siedze ciagle na necie i czytam i jak do tej pory to niczym szczegolnym mnie tam nie zaskoczyly ... :laugh2::laugh2::laugh2:

pandorka wlasnie czy ty juz masz termin? Rusza sie cos u ciebie?
kingusia1991 wytrzymaj kobieto, juz niedlugo....:laugh2:
 
hejka
A ja mialam super przespana nocke,tzn ze 3 razy do kibelka ale potem moment i spalam i tak do 9.00. Czuje sie taaaka wyspana chyba pierwszy raz od tygodnia :-p
Jade kumpele odwiedzic zaraz i potem do tej szkoly rodzenia... Moj A sie smieje, ze ja bardziej poinformowana od tych prowadzacych bo siedze ciagle na necie i czytam i jak do tej pory to niczym szczegolnym mnie tam nie zaskoczyly ... :laugh2::laugh2::laugh2:

pandorka wlasnie czy ty juz masz termin? Rusza sie cos u ciebie?
kingusia1991 wytrzymaj kobieto, juz niedlugo....:laugh2:

Jak wybije termin zacznę się faszerować ananasem i biegać po schodach:-D:-D bo chyba zwariuje... ale dzisiaj boli mnie znów na dole brzucha i leżę, ale na razie nic hehe:eek:
 
witam :happy:
Ja za to przespana jestem :sorry:obudzilam sie po 5 potem zasnac nie moglam ,a jak zasnelam to wstalam przed 11 ..masakra teraz glowa mnie boli :sorry:

kingusia moze idz na dlugi spacerek ??

aaa u nas snieg lezy :eek::wściekła/y::crazy:
 
kingusia przejdź się na spacer taki dłuższy, oczywiście z kimś w razie co (sama nie idź :tak:)... Moją znajomą ruszyło jak wyszła na taki godzinny spacer, fakt, że ledwo doszła do domu ale w nocy już się zaczęło...

Vanilka tez mi to wpadlo do glowy i pisalam w tym samym czasie :-)
 
kingusia przejdź się na spacer taki dłuższy, oczywiście z kimś w razie co (sama nie idź :tak:)... Moją znajomą ruszyło jak wyszła na taki godzinny spacer, fakt, że ledwo doszła do domu ale w nocy już się zaczęło...

Vanilka tez mi to wpadlo do glowy i pisalam w tym samym czasie :-)

witam :happy:
Ja za to przespana jestem :sorry:obudzilam sie po 5 potem zasnac nie moglam ,a jak zasnelam to wstalam przed 11 ..masakra teraz glowa mnie boli :sorry:

kingusia moze idz na dlugi spacerek ??

aaa u nas snieg lezy :eek::wściekła/y::crazy:

U mnie zero śniegu, słońce świeci ... ale zimny wiaterek jest...
Dziewczyny - przeszłabym się, ale nie mam z kim za bardzo, sama jestem w chacie i szczerze to mi się nie chce ruszyć tylka jakoś :-D i leżę ... ale może wieczorem się przejdę albo za godzinkę to sklepu i z powrotem :-D ale i tak nic się nie ruszy, bym musiała dużo kilometrów chyba przejść i wrócić...
 
kingusia w sumie to nie dziwie Ci sie ...ja pamietam ,ze na koncowce chcialo mi sie tylko siedziec w domu bo taka bylam wielka ,brzydka i ciezko z tym brzuchem sie chodzilo ...tak wiec zapodaj sobie dzisiaj cieplutka kapiel :happy:

czy tylko u mnie snieg lezy ??:crazy:dobrze,ze taki mokry to stopnieje szybko ...
ide zaraz do ciapatego po jakies polskie jedzonko bo nic nie ma:-D
 
reklama
kingusia w sumie to nie dziwie Ci sie ...ja pamietam ,ze na koncowce chcialo mi sie tylko siedziec w domu bo taka bylam wielka ,brzydka i ciezko z tym brzuchem sie chodzilo ...tak wiec zapodaj sobie dzisiaj cieplutka kapiel :happy:

czy tylko u mnie snieg lezy ??:crazy:dobrze,ze taki mokry to stopnieje szybko ...
ide zaraz do ciapatego po jakies polskie jedzonko bo nic nie ma:-D

Właśnie miałam sobie nogi ogolić, umyć włosy, ale leżę... bo mam bóle jak na @ ale co raz mocniejsze :eek:
 
Do góry