reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

maureen uważaj na siebie i nie dotykaj brzuszka jak twarnieje bo nie wolno:tak:
czasemi to już nie wiem co mam gotować na te obiady a tu jutro znowu od nowa i do tego teraz to leje deszcz na całego:wściekła/y:
To lecę małego kąpać i do spania w końcu niech idzie:-D
dobrej nocy życzę Wszystkim, brzuchatkom bez przerw na siusianko;-)
papatki!
 
reklama
Mam pytanko; jaki materacyk kupowałyscie do łóżeczka, bo łóżeczko dla siostrzenicy mam już wybrane ale zastanawiam się nad materacem, wiem tylko, że nie ma być sprężynowy:-).
 
Mamunia mam 2 starszych braci-jeden o 4 a drugi o 6 lat i jak bylam mlodsza to wiecznie sie bilismy,a raczej od jednego wiecznie obrywalam a przed drugim zawsze zdazylam sie zamknac w lazience lub toalecie no i jednego dnia byl tak na mnie zly ze wybil szybe ktora byla na gorze w drzwiach toalety:-DA tamten drugi co mnie zawsze bil,pozniej zrobil sie najukochanszym bratem i potrafil mi oddac swoje ostatnie pieniadze jak chcialam na cos:tak:
Ja jeszcze nie klade malej w lozeczku spac bo u tej szwagierki to mamy pokoj 2x2 metry wiec jeszcze nie kupilam materaca i niestety nie pomoge,ale sama z checia sie dowiem jaki jest najodpowiedniejszy;-)
Ja to jak bym wiedziala ze mam urodzic dziecko ponad 4 kilo to bym chyba odrazu poprosila o cesarke-moja mama mojego brata rodzila silami natury i wazyl 4,5kg i mowila ze bol o wiele wiekszy niz przy wczesniejszym bracie,ktory wazyl okolo 3,5.
A co do ubioru chlopca na rozowo a dziewczynke na niebiesko to slyszalam jakis czas temu gdzies ze w ktoryms europejskim kraju tak wlasnie ubieraja tylko ze teraz to juz nie pamietam w ktorym:tak:
 
Jak tam bajeczka ??? :-D
U mnie spokoj, choc przed chwila tak mi sie goraco zrobilo jakbym miala zemdlec, az okno otworzylam... ale nie zaliczam tego do objawow porodu :laugh2::laugh2::laugh2:

kamilalopez identycznie u mnie bylo z bracmi, tez mam dwoch ale mlodszych. Ciagle byla wojna, tylko u mnie na zmiane raz z jednym trzymalam, raz z drugim... gorzej bylo jak sie we dwojke zmowili na mnie :laugh2::sorry:

Dobranoc dziewczyny...
 
reklama
Witam :-)
A jutro w koncu jedziemy mala zarejstrowac i w koncu bede mogla wyslac papiery na CTC-i musze sie dowiedziec w tutejszym Job Centre czy moge zlozyc papiery o SSMG jesli czekam na decyzje o CTC bo slyszalam rozne informacje tu na forum
strasznie dlugo czekalas na rejestracje:szok:.U nas praktycznie na biezaco to robia:tak:.
Jesli chodzi o ssmg to jesli sie jeszcze nie kwalifikujesz to radze poczekac na decyzje w sprawie ctc.Wydaje mi sie ze to nic nie daje jesli wysylasz wczesniej papiery bo oni i tak przysylaja decyzje odmowna i kaza jeszcze raz aplikowac jak dostaniesz ctc. Przynajmniej ja tak mialam i jak dostalam ctc to znowu po forme,podpis poloznej,pieczatke i wyslac.
Swoja droga ciekawe czy dostane ssmg bo jak dostalam decyzje o ctc to nie moglam sie polapac o co biega z tymi kwotami i ile tak naprawde mi przyznali. Dzwonilam na infolinie to mnie odeslali do job centre a tam tez nie wiedzieli i kazali skopiowac dokumenty i wyslac razem z forma.Paranoja jakas:wściekła/y:.nikt nic nie wie:no:
 
Do góry