reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Witam :-)
Tak sie tu dzis rozpisalyscie,ze myslalam ze do wieczora czytanie mi zejdzie:-D
Niestety w Londynie tez pada i niestety ze spaceru nici:-(
A jutro w koncu jedziemy mala zarejstrowac i w koncu bede mogla wyslac papiery na CTC-i musze sie dowiedziec w tutejszym Job Centre czy moge zlozyc papiery o SSMG jesli czekam na decyzje o CTC bo slyszalam rozne informacje tu na forum
Mamunia ostatnio same chorobska na forum byly. Biedny Dominik-wiem jak to jest obrywac od starszego brata:tak:,ale to pewnie tylko przejsciowe
 
U nas sypie od samego rana, a wszystko co spadnie zaraz się topi, więc snieg pada wielkimi płatami a na chodnikach kałuże:-(.
Vanilka- pierwsze dziecko siostry ważyło 4 kilogramy, a drugie 4,720kg.
 
Ostatnia edycja:
Hej Babeczki,

wpadłam zameldować się, chociaż dzisiaj cały dzień poza domem i w biegu, tyle się spraw różnych nazbierało..
Wchodzę na nasz wątek i oczom nie wierzę - tyle stronek naklikałyście, ale suupeer się czytało :-D:tak:

U nas też pada śnieg, od chyba 14 tak na dobre się ropadało, wielkie płatki,, prawdziwa zima :szok:

Wczoraj trochę polegiwałam, bo miałam bardzo napięty brzuchol i jakieś takie małe skurcze mnie łapały :eek:

Teraz lecę małą przygotowywać do lulanka, bo wstała wcześnie, a spała przez cały dzień tylko 40 minut.. Buziole.
 
reklama
Do góry