reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam z rana :-)
Ja juz po wizycie u poloznej. Cisnienie ok, serducho bije wiec wszystko w normie. Wzielam od niej forme na ta karte zeby leki miec za darmo dla siebie i dla dziecka przez rok.

A tak z innej beczki to mam problem. Moj A. posial gdzies dokument z Home Office ten taki ze zdjeciem. Przeszukalam caly dom i nic. Mozliwe, ze podczas ktorejs przeprowadzki gdzies zaginal bo jednak w ciagu 4 lat to chyba ze 3 razy zmienialismy lokum. Pisalam do Home Office i oni nie wydaja nowych jak sie zgubi.
Wiem, ze chyba do jakis benefitow potrzebny jest ten WRS, niektore benefity moge wziac na siebie, ale do niektorych chyba potrzeba od nas obydwu?
No i teraz du...a nie wiem co robic. Podobno Home Office moze wyslac taka informacje, ze WRS jest zrobione ale oryginal zgubiony ale nie wiem czy do benefitow bedzie potem mozna takie cos uzyc.
Ehhh jak zawsze pilnuje wszystkich dokumentow to z tym to nie wiem co sie stalo....:eek::eek::eek:
 
reklama
bajeczka - mi przy przeprowadzkach zaginęło parę dokumentów i do dzisiaj nie mam pojęcia jak to się stało no i sam kłopot:tak:
to fajnie, że wszystko w porządku:-) i fajnie że już coraz bliżej masz do porodu a ja jeszcze tak daleko...
 
Ostatnia edycja:
bajeczka kurde nie wiem jak z tym home office -moze zadzwon na infolinie i zapytaj ?napewno jakies wyjscie jest.Super,ze z dzidzia wszystko ok :happy2:

karis w ktorym Ty jestes tc?
 
Poszperalam troche w necie i po prostu pozostaje zadzwonic tam przedstawic sytuacje, podobno moga wydac tak jakby duplikat albo dokument potwierdzajacy, ze sie ma Home Office ale sie zgubilo... Oby to wystarczylo przy skladaniu papierow na benefity :confused2:

A u mnie jakos ten dzien leci, mala sie pcha i uciska na szyjke... jejku jakie dziwne uczucie... No i bylam w peackoku i kupilam te koszule do karmienia na guziczki, byly po 3 funty, i nawet takie fajne za tak male pieniadze. Wiec moja torba spakowana.... :-)
 
Dziewczyny ma moze ktoras z Was ten wozek Mothercare Maui 2-in-1 pushchair & carry cot package - Red Flame : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
albo kolezanka .chodzi mi o opinie ..bardzo mi sie on podoba ,na zywo jeszcze nie mialam okazji go widziec musze zajechac do sklepu ..no i ciekawa jestem opini ...

karia na kiedy masz termin ?

bajeczka wydaje mi sie ,ze jakies zaswiadczenie o tym home office dostaniecie bo przeciez duzo ludzie gubi rozne papiery ...ja przez przeprowadzki tez zgubilam .
 
Czesc dziewczyny.
Nie odzywalam sie ale ostatnio ale was czytam codziennie.Jakos ostatnio wiecej rzeczy robie i przez to mam malo czasu i do tego bardziej zmeczona:-(
Poza tym Olivia juz ma sie lepiej,juz prawie nie kaszle i katar tez lepiej-przynajmniej moze normalnie oddychac i sie nie meczy.
A dzis usmiechnela sie do mnie pierwszy raz:-)To bylo takie slodkie:tak:
Vanilka witaj w naszym gronie:-)
Pixi no wlasnie probowalas OILATUM?Bo to wlasnie jest na problemy skorne u dzieci i lekarz moze Ci na to recepte wypisac:tak:Mozesz sprobowac bo szkoda zeby Ci sie mala tak meczyla:-(
Ja wyobraz sobie tez nie mialam ani jednego rozstepa przez cala ciaze i po porodzie zauwazylam na brzuchu kilka ale na szczescie malutko(moze z 5)
Bajeczka tak to jest w tym ostatnim miesiacu,na szczescie malutko Ci juz zostalo i szybko zleci;-)Zobacz-ja tez sie nie moglam doczekac i przenosilam 11 dni a tu moja mala ma juz skonczone 3 tygodnie:-)
Karis78 mieszkasz w KENT??
 
Ostatnia edycja:
Vanilka witaj wśród ciężarnych :-D i gratulacje ! :sorry2:

bajeczka noo ja też bym chciała już być po ... tylko nie w trakcie tego całego bólu :zawstydzona/y: ehhhhhh jak pomyślę o tym to nie chce mi się rodzić z jednej strony, ale z drugiej wyjścia nie ma :-D i z resztą ten ociężały brzuch i tak jak pisałaś ciuchy wszystkie już nie pasują :baffled:


Mnie dzisiaj przez cały dzień męczyła ZGAGA. Myślałam, że umrę :wściekła/y: ale jakoś przeszło teraz , na szczęście :happy2: i chyba zaraz sobie zrobię bawarkę :confused:
Brzuszek mi się stopniowo obniża... żadnych skurczy "przepowiadających" ;-)
więc ciekawe kiedy się zacznie... bo na wywoływanie tyle się nasłuchałam i naczytałam, że bardziej bolesne , że lepiej, żeby samo się zaczęło... .

Pozdrawiam Was wszystkie :happy2:;-):-D
 
Kingusia ja mialam wywolywany porod i szczerze to jak ustalili mi termin wywolania to tez czytalam i w sumie niektorzy pisali ze boli bardziej a niektorzy ze bol taki sam jak przy normalnym porodzie,ale wyczytalam tez ze jak wywoluja to wszystko trwa szybciej i szczerze to wszystko u mnie trwalo niecale 6 godzin-wszyscy mi mowili ze szczesciara ze mnie ze tak szybko urodzilam.Bol byl okropny,ale podejrzewam ze nie rozni sie od tego przy normalnym porodzie:-)
 
reklama
Witajcie:-)
wczoraj słyszałam najsłodsze kłamtwo od mojego męża, że nic nie tyje tylko rośnie mi sam brzuszek:-D
kamilalopez - tak w Kent mieszkam:tak:
 
Do góry