reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

bajeczka pocieszylas mnie bo juz myslalam ,ze list z data do mnie nie dotarl .To zadzwonie do szpitala jutro :happy2:
Oj wierze Ci,ze juz wolala bys urodzic ...koncowka ciazy strasznie meczaca jest ..pamietam moja poprzednia i sama sie tego boje :baffled:
Jeszcze ja mialam cykl 42 dniowy wiec zapewne bede znowu chodzic po terminie :baffled:poprzednio to samo mialam i cc mi wkoncu zrobili .
ciekawe jak teraz .
Tez mam dolka bo chce wiosne ..slonce !!
plec mi powiedzieli w pl na usg 3d bylam ..tutaj bym dopiero teraz na tym usg sie dowiedziala .
Opuchnieta jestes?
 
reklama
Vanilka,

witaj w naszym gronie :-)
ja niestety nie miałam usg 3d w żadnej z ciąż i trochę mi żal :-(
Ale tutaj robią je chyba tylko prywatnie, co dziewczyny ?

List z datą scanu na pewno przyjdzie, nie martw się :tak:
A ogólnie jak się czujesz ?
Przeprowadzacie się do innego miasta ?

pixi,

jak dziś ze skórką Twojego maleństwa ?

Sara,

śliczne te Twoje dzieciaczki :tak::-)

bajeczka,

ja wchodzę w 7 miesiąc i tak się ostatnio cieszyłam, że brzuszek malutki.. ale już przestałam, bo widzę wyraznie że się sporo powiększył.. Poza tym, też mam przymałe ciuchy :wściekła/y:
I czuję sie zupełnie nieatrakcyjna :zawstydzona/y:
 
Maureen wlasnie tak sie czuje, bardzo nieatrakcyjna. Nawet zapewnienia meza, ze wygladam dobrze i ladnie w ciazy na mnie nie dzialaja...:eek:

Vanilka mi to sie wydaje, ze przenosze bo jak zaczelismy sie starac o dziecko to mi sie tak pomieszalo z cyklami, ze mialam nawet 50-dniowy. Bylam w szoku, ze wogole jestem w ciazy przy takich rozregulowanych cyklach. No i pamietam, ze wtedy mierzylam sobie temperature, wiec mniej wiecej kojarze kiedy moglam zajsc i wg mnie termin nie jest na 2 marca tylko gdzies pozniej.
Dlatego od 38 tygodnia nie bede sie oszczedzac, jakies pranie dywanow na kolanach sobie urzadze :laugh2:, spacerki, moze cos sie ruszy.
 
bajeczka,

rozumiem Cie kochana, bo ja mam tak samo... Najgorsze jest to, że po poprzednich 2 ciążach dorobiłam się okropnych rozstępów i teraz znów są takie świeże, blee..:baffled: Poza tym po 2 ciąży bardzo szybko schudłam i wróciłam do swojego poprzedniego rozmiaru, ale jaką mam gwarancję, że tym razem tez tak będzie ? :-( I ta obwisła skóra na brzuchu...:baffled::no:
 
Witam :happy2:

Maureen Ja z poprzedniej ciezy tez mam rozetepy i to ile :szok:
Tak zaczelam nagle tyc i z dnia na dzien polowa brzucha w rozstepach :baffled:wiec teraz tez beda mi towarzyszyc ..narazie sa blade ale im wiekszy brzuch to wiadomo bedzie je wiecej widac .
Wchodzisz w okres gdzie brzusio bedzie teraz szybko rosl :happy2:

bajeczka No to nie za wesolo jak mialas takie dlugie cykle :baffled:bo po terminie zajeb....meczarnia jest..ciagle na ktg,opuchnieta na maxa ,sprawdzanie wod plodowych itd.no i powiem Ci ,ze u mnie nic sie nie sprawdzilo co by przyspieszylo porod ...sex codziennie :-Dpralam nawet ciuchy na kucaka pilam maliny ...no nic doslownie :no:No ale moze jednak zlapie Cie w terminie lub kilka dni po .

Wy ju dziewczyny zaraz porody ,a ja dopiero 20 tc.buuuu
a juz czuje sie gruba ,nieatrakcyjna ..a co bedzie potem :baffled:
 
Dzien dobry :-)

Moja pannica wstała dzisiaj o 5 :baffled:
Dała mi trochę do wiwatu, teraz udało mi się dopiero ja spacyfikować :cool2:

A jak Wasz ranek ?
 
czesc dziewczyny

oj wspolczuje wam bo wiem jak sie dluzy ta koncowka a 9 mies to chyba najgorszy z calej ciazy jest,bynajmniej dla mnie byl. ja przenosilam 10 dni i dopiero masaz szyjki mi pomogl bo te domowe sposoby wogole na mnie nie dzialaly:no:.
Rozstepow wogole nie mialam cala ciaze dopiero po porodzie wyszlo mi kilka i to w paskudnym kolorze sinym.Smaruje kremem i juz troche jasnieja.
Ale waga niestety stoi.wciaz 10 kg do zrzucenia:szok:.A bylo 20+:zawstydzona/y:

vanilka widze ze mieszkamy po sasiedzku:-).czesto bywalam w northampton na zakupach.

U nas niestety problemow skornych c.d. odstawilam wszystkie kosmetyki,kapiemy w krochmalu,uzywam jedynie bepanthenu na pupke. jest poprawa ale skora na twarzy jest b.sucha.a jak tylko posmaruje kremem czy oliwka to zaraz czerwona sie robi i placz.niewiem dlaczego.ach...i walczymy z ciemieniucha:no:
 
Czesc dziewczyny.
Czy moge do Was dolaczyc :confused:
Czasem przeraza mnie tutejsze podchodzenie do ciazy wiec mam tysiac obaw czy oby normalnie mnie tutaj traktuja ...i zawsze jakies rady osob ktore juz przeszly tutaj ciaze pomoga :happy2:
Bede wdzieczna za przyjecie :happy2:
Cześć Vanilka, ja tu też nowa :-)Ja pierwszą ciąże i poród mam za sobą w Polsce, teraz od początku tej drugiej jestem w UK i różnica jest uderzająca:tak:zupełnie inne podejście, ale nie martw się bo jeżeli będziesz miała jakikolwiek problem napewno cię nikt tu nie zostawi i nikomu nie musisz dawać w łapę...nie wiem w jakim mieście mieszkasz ale tutaj u nas w Maidstone ja nie narzekam ale fakt jak napisala bajeczka to o wszystko należy ciągnąć za język. trzymam kciuki;-)
pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie:-)
 
ja z opieki medycznej nie jestem zadowolona. owszem polozna mialam ok,ale jak dla mnie za malo badan robia w ciazy i wogole maja zupelnie inne podejscie niz w polsce.Takie na luzie,nie ma sie czym martwic,wszystko bedzie ok:no:.
Natomiast jesli chodzi o porod i pobyt w szpitalu to tu jest lepiej niz w pl.
Jak dla mnie:tak:
 
reklama
pixi A no dopiero zauwazylam z jakiego miasteczka jestes :happy2:
To naprawde po sasiedzku mieszkamy :tak:
Jak bedziesz wybierac sie do Northampton zapraszam :happy2:
Kapalas w oilatum ?? moj synek jak sie urodzil mial straszne problemy ze skora i tylko oilatum pamagal.

mi sie wydaje ,ze oni podchodza do ciazy ...jak utrzyma sie do konca to ok ,a jak nie to trudno :baffled:
 
Do góry