reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

ja też dostałam taki zastrzyk po porodzie żeby urodzić łożysko ale troche to trwało zanim dojechałam do szpitala i obejrzeli dziecko wiec jeszcze mnie troche bolalo.. ale to nic i tak to wszystko bylo niewiarygodnie szybko:) a propo zakupow to kocham je:tak: moge chodzic godzinami po sklepach i zawsze cos kupie-niekoniecznie potrzebna rzecz;-) ale nie znosze sama zreszta odkad urodzialm Samanthe nie chodze sama bo nie lubie mojego wozka niby na poczatku bylam zadowolona a teraz nie mam sily go upchac... zastanawiam sie nad innym tylko nie wiem co wybrac..
 
reklama
"junia21-ja też dostałam taki zastrzyk po porodzie żeby urodzić łożysko ale troche to trwało zanim dojechałam do szpitala i obejrzeli dziecko wiec jeszcze mnie troche bolalo.. ale to nic i tak to wszystko bylo niewiarygodnie szybko:) "
Rzeczywiscie z tego co pamiętam to z Tobą w wyscigu trudno byłoby wygrać:-D .
 
Ostatnia edycja:
witam po kolejnej na wpol przespanej nocy:-(
Dzieki dziewczyny-teraz juz wiem ze chce taki zastrzyk,no i wit.K dla dzidzi tez:tak:
Co do mojego przeziebienia to chyba mi sie troszke polepszylo od wczoraj,ale zamierzam jeszcze zostac w luzku co najmniej dzis i moze jeszcze jutro.
Calineczka powodzenia przy szukaniu
 
Hej Brzuchatki,

nie wiem czemu, ale wysłałam posta i go wcięło :eek:

Pixi,

mnie po porodzie Amelki nie proponowano takiego zastrzyku- nawet nie wiedziałam, że cos takiego jest. Łożysko urodziłam sama, trwało to tylko chwilkę, nie ma się czego obawiać.

calineczkazbajki,

trzymam kciuki, zebyście szybko znalezli cos odpowiedniego. te wszystkie przeprowadzki, ech...


A w ogóle dziewczyny, to długo już jesteście w UK ?
 
o to juz dosc dlugo kamilalopez my kiedys chcemy wrocic do pl,ale narazie nie.. za godz jedziemy do lekarza,Samanthusia na pierwszy zastrzyk a ja sie umówie na założenie implantu. jeśli bron Boże w ciąży nie jestem...:-(
 
reklama
Do góry