reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Tajchi - to super ale Wy z tego co pamietam to tunelem tak ???? A co do autka to moj M uwielbia BMW i Audi , my mamy audi A8 ale nie wiem jaki rocznik jest super wygodne tylko ze niecierpie nim jezdzic zawsze mowilam ze to landara jest i jak dla mnie jest za duza ja tam wole moje renault clio :tak::szok:
 
Olinda ja też nie lubię prowadzić dużych asamochodów, najgorzej jest na ciasnych parkingach.


Ja z rana lecę do Polski, pa moje kochane Dziewuszki:))))
GoodBye2.gif
 
Witam,
widze, ze Medio juz poleciala do Polandii:))
A tu temacik zrobil sie czysto samochodowy. Mnie podoba sie Audi Q7, ale chyba nie stac mnie na niego:)) Poza tym straszna landara:))

Z najnowszych Alusiowych informacji::: Syncio sam juz siedzi:tak::tak:
 
Dzien dobry

Myleene - duze buziaczki dla Alusia nieobejrzysz sie a bedzie raczkowal :tak::-D

Medio- szczesliwej podrozy i udanego wypoczynku no i trzymam kciuki za Krzysia zeby sie odnalazl w nowej szkole :tak::-)

A do nas wczoraj dzwonila HV i przyjdzie do nas w czwartek zobaczymy moze cos doradzi
 
Myleene - Q7 to moje marzenie! :tak: I muszę wyrazić tu moje inne zdanie - ja wolę duże samochody, najlepiej właśnie takie jak Audi Q7 lub BMW X5 (generalnie typu SUV lub podobne). A dlaczego? Po pierwsze więcej pomieszczą, nie trzeba się gnieść, robią wrażenie :-), ale przede wszystkim czuję się w takim samochodzie o wiele bezpieczniej niż w malutkim (kilka lat jeździłam Fordem Fiestą:tak:). Jeżeli będę kupować samochód, będzie to właśnie Audi Q7 - spory koszt, ale warto (muszę jednak najpierw zacząć pracować :sorry:) :tak: Mój mąż również choruje na Audi tudzież BMW i też w wysokich klasach (A8, Siódema :tak:) - niestety na razie z różnych względów jeździmy Passatem Kombi :-D Kupiliśmy go na podróż do PL, potem zmienimy na coś innego :tak: (mam nadzieję) :sorry:

Medio poleciała, nop tylko pozazdrościć wypada i odliczać dni do własnego wyjazdu :blink:

Tajchi - gratuluję kupki :-D i gustu samochodowego :-D To ostatnie również do Olindy i Myleene :-D
 
wczoraj była ładna kupka a dzis znowu to samo,lekarz przepisał mi syrop,kazał zmienic mleko dzis kupie i zobaczymy,choć te kupki nie sa aż takie rzadki jak wczesniej,alei tak nie sa normalne:no::sorry2:

olinda
to tez super fura ja uwielbiam duże auta,tak my jedziemy tunelem.o której macie prom??? my o 16.20 może będe cie szukac gdzieś po drodze w A8-ce
lucina dzieki
kamilalopez dzieki
 
reklama
Do góry