reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarne na Wyspach

Tajchi - super , buziaki dla Kacperka no wiesz niby tylko kupka ale przeciez jakie to wazne bo to przeciez oznacza zdrowie a nic mamusie nie cieszy bardziej jak zdrowko dziecka. Ola odkad miala pare razy biegunke to teraz bardzo czesto mowi mi ze zrobila ladna kupke :tak::-D:-D tzn ze wszystko dobrze. Mam nadzieje ze juz wszystko wroci do normy u WAs duze buziaki
 
reklama
Tajchi ufff to super wieści, kamień z serca:):-D:-):-D
Olinda a Wy kiedy jedziecie do Polski tuż przed świętami czy troche wcześniej?
Zostajecie na Nowy Rok?
 
bylismy u lekarza kazał zmienić mleko i nie podawać owoców dostał syrop i duuuuużą 400g.tubę Sudocremu,na razie nie będę podawać zatrzymam ten syrop zobacze jutro te nasze kupki.oby było lepiej
olinda
ja jadę w tych samych dniach co Wy,tylko teraz musze kupić auto bo wczoraj sprzedalismy nasze autko i teraz trzeba szukac czegoś nowego:tak:
 
ktos tutaj cos pisal o poronieniu, o dhupastonie....
a wiec nawet jesli ta Pani jakby brala dhupaston to i tak nie ma 100% pewnosci ze to pomoze , bo to pomaga ale jak jest niski poziom progesteronu i jak ma byc zle to bedzie(jesli cos jest nie tak z zarodkiem, moja ginka mi tak mowila)..a jak nie ma plamien i niby wszytsko jest ok a tu zong bo dzidzi serce nie bije no to raczej tu wina jest zarodka a nie nie branie dhupastonu:no: i tego nawet czeste usg nie wykryje wczesniej:no:
takze jesli sa plamienia na poczatku to wiadomo branie tego leku nie zaszkodzi a moze pomoc , ale jak nie ma plamien, jakis bolacych skurczy to wszystko raczej powinno byc ok i po prostu byc dobrej mysli bo teraz jak widze to i te zatrzymania akcji serca(we wczesnej ciazy) zdazaja sie nawet jak kobitki biora ten hormon...:dry:
w PL do ginka kobitki chodza, badanie placowe maja itd. i wszytsko ok a i tak ta przykra sprawa sie przytrafia..na to nie ma rady:wściekła/y:
takze stalo sie to tuaj a moglo tez stac i w PL
 
reklama
Do góry