reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Myleene o ja też palnowałam w tym roku święta w Polsce, ceny biletów mnie zaszokowały, a mąż nie ma tyle urlopu by przylecieć na święta, szkoda, ech...
 
reklama
Medio mowisz o biletach lotniczych?? Te to zawsze byly drogie, a najgorsze, ze nigdy nie mozna bylo wczesniej ich zabukowac:)) Wlasnie bookujemy bilety na prom i w obie strony wyszlo 44 F. Czyli jeszcze nie tak drogo.
Czyli wychodzi na to, ze swieta w UK spedzisz?? A maz nie ma urlopu bezplatnego? Bo my to mamy ile chcemy...
 
Myleene Kotuś, tak o biletach lotniczych.
A co do urlopu bezpłatnego, heh tak dobrze to my nie stoimy z kasą by brać bezpłatny, ostatnio ciężko z kaską.
 
Kamilalopez a jak chcesz bardziej orginalnie czy tradycyjnie.
Ostatnio wśród moich znajomych dają iminona takie jak: Lena, Iga, Anika, Blanka,Amelka, Klaudia, Hania, Maja. A może chcesz jakieś angielskie?
 
Medio- ja pracuję "nieoficjalnie" na part time;-) bo tak jest dla nas teraz najlepiej:tak:.
Kochane jesli chodzi o bliznę, to była małowidoczna już tuż po zdjęciu opatrunku, a teraz jest już zupełnie płaska i po mału przestaje być nadwrażliwa, więc jestem zachwycona:-).
 
reklama
Do góry