reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

KORNASIO juz jestem gotowa jak najbardziej tylko troche obawiam sie reakcji Kacperka na dzidzie w domu,tak do tej pory bylam na kazde zawolanie syneczka mamusi,ciekawe jak przyjmie siostrzyczke.. ale wie ze dzidzia w brzuszku i kojec juz mamy rozlozony to mowi ze tam dzidzia bedzie haaa(spala:-)). no i nie wiem czy sobie poradze z dwojka maluszkow... kacperek juz bardzo samodzielny i planowalismy drugie dziecko ale jednak mam stracha:-(. no i porod... tak sie boje,jak tydzien temu dostalam tych skurczy to chcialo mi sie plakac jak pomyslalam co mnie teraz czeka,dobrze ze jeszcze troche odroczone:-).pozdrawiam
 
reklama
Tajchi pytalas skad jestem, wschodni Londyn- dokladnie Leyton, ale mamy w planach przeprowadzke ( z racji powiekszajacej sie rodzinki) gdzies dalej, byc moze pod londyn:-)




 
Witam wszystkich:-)
Renif_
pierwsze USG w Anglii robi sie miedzy 12 a 14 tygodniem,chociarz chyba wiekszosc kobiet(przynajmniej u mnie w okolicy)ma w 12tym tygodniu wiec to chyba nie jest normalne ze masz dopiero w 16tym tygodniu.
 
Junia21 ja niestety daleko od Bristolu,ale nie wiem czy nie wyprowadzimy sie gdzies daleko od miejscowosci w ktorej mieszkamy bo moje kochanie stwierdzilo po ostatnich aferach z landlordem ze ma juz dosc tej okolicy wiec jak wroci to pogadamy i zobaczymy co zrobic;-)A tak wogole to jutro juz wraca i w koncu bede spokojniejsza,dzisiaj wrocilam do domu po pracy i sie okazalo ze telewizja,internet i telefon nie dziala-debile odcieli nas,a rano jeszcze ogladalam tv i wszystko bylo oki i do tego pod moja nieobecnosc byli u mnie w domu nie wiem po co.Dobrze ze jutro znow ide do counsilu i wszystko im zglosze bo mam juz wszystkiego po dziurki w nosie,a o tyle dobrze ze ostatnio sie zorientowalam ze na gorze moge ciagnac internet od sasiada bo tak bym byla calkiem od swiata odcieta
 
Renif_ lepiej faktycznie zapytaj,moze jakos zle sobie wpisali wiek Twojej ciazy albo cos.Zapytanie sie nic nie kosztuje wiec lepiej wiedziec powod niz myslec dlaczego:tak:
 
Makta- ja pomimo problemów z cisnieniem miałam poród naturalny, za to cisnieniomierz podłączony był cały czas, tylko przed porodem straszyli mnie, że mogę z tego powodu nie dostać znieczulenia, na które byłam nastawiona.
 
Dzięki mamunia...rozumiem, ze jednak dostałaś jakieś znieczulenie?? jakie??I jeszcze jedno pytanie...długo przed porodem bralas leki na cisnienie??
Ja dzisiaj melduje się rewelacyjnie wyspana. Chyba wczoraj ta informacja o wczesniejszym porodzie mnie tak wykończyła, ze padałam wieczorem i spałam jak dziecko.:-D:-D
I znowu kulinarne sny miałam. Kilka dni temu śniłam o kotletach mielonych dzisiaj o pieczeni rzymskiej mojej babci. I tradycyjnie obudziłam sie glodna :tak::tak:
Miłego wstawania i smacznych sniadanek kobietki!
 
reklama
Tajchi Karolek lubi bardzo szpinak z serm z hipp je az mu się uszy trzęsą.

Ale u nas deszczowo, buuu, ja chcę do Polski!
 
Ostatnia edycja:
Do góry