reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

kingusia ja chodziłąm do normalnego GP byłam raz u polskiego gina tutaj skasowałmnie 100F z usg,ale nic innego nie powiedział niz to co po wizycie w GP czy tez w szpitalu po scanie,jesli nie znasz języka zawsze możesz poprosić\az\\a o tłumacza,podobno nie sa chętni go dawaćale muszą!!!!:-)
Jesli i tak sie nie bardzo z tłumaczem byś czuła,tochyba tylko pozostają prywatne wizyty jesli potrzebujeszadresy polskich ginekologów to mamjeden na greenfordzie i na sudbery hill drugi nie jest toaz tak daleko z Richmond.

Witam.
To możesz podać te adresy blisko Richmond??
 
reklama
Dzisiaj byłam u GP i nie chcieli mnie zarejestrować, bo jestem tutaj od niedawna... i nie mam potwierdzenia adresu ani paszportu, tylko ID CARD :] ... może wiecie jak to załatwić??
Ogólnie paszport mi zaginął w PL, więc nie ma mowy o tym, że go jakoś załatwię.
A tutaj można załatwić konto w banku na podstawie jednego dokumentu, w moim przypadku dowodu osobistego??
Pozdrawiam
 
KINGUSIA


Polska Prywatna Przychodnia Lekarska

Dane kontaktowe 364A Whitton Avenue, Londyn UB6 0JP, 222 Whitechapel Road, London E1 1BJ, Stacja metra Sudbury Hill, Whitechapel
Tel. 0208 903 48 74, 077 4662 3102 e-mail: info@polskaprzychodnia.co.uk
strona www: POLSKA PRYWATNA PRZYCHODNIA LEKARSKA w Londynie i Coventry - Ginekolog, Internista, Pediatra, Kardiolog - Strona główna
Właściciel Spółka lekarzy z Polski
Godziny przyjęć pon. - sob. 8.00 - 20.00, niedz. w nagłych przypadkach
Wizyty domowe brak
Specjaliści 1 internista, 3 ginekologów, 1 dermatolog, 1 kardiolog, 1 psychiatra, 2 pediatrów, 1 logopeda, 1 chirurg plastyk
Rodzaje badań USG, EKG, badanie krążenia krwi płodu przy użyciu kolorowego Dopplera.
Koszt wizyty Wizyta u logopedy kosztuje 40 funtów, u pediatry, internisty, chirurga plastyka 50 funtów, u ginekologa, kardiologa, dermatologa 60 funtów, u psychiatry
80 funtów, badanie USG 50 funtów (podczas wizyty u lekarza 40 funtów), cytologia 30 funtów, EKG 30 funtów
Umowa z NHS nie ma
Zapisy Zapisywać można się telefonicznie lub osobiście w placówce na East Greenford, w przyszłości online
Liczba pacjentów 40 procent wszystkich pacjentów stanowią pacjenci stali.
Staż w UK Przychodnia działa od dwóch lat
Uwagi brak


:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Medyk
3-4 Abbey Parade
W5 1EE London

Tel.: 0208 997 91 91
Tel.: 0808 145 86 86

Godziny otwarcia:
Pon. – Sob. 09:00 – 21:00
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
0 208 993 4444
0 208 992 7222
0 790 813 39 98
0 790 813 39 98
1 Eastfields Road,
Acton W3 0AA,
London Pon. - Sob.
10.00-14.00
16.00-20.00
http://www.ppc-london.com/kontakt.html
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

W BARCLAYS OTWIERAJA NA DOWÓD BEZ POTWIERDZENIA ADRESU ,JESLI JESTEŚ KRÓCEJ JAK 3 MIESIĄCE W UK
 
KINGUSIA


Polska Prywatna Przychodnia Lekarska

Dane kontaktowe 364A Whitton Avenue, Londyn UB6 0JP, 222 Whitechapel Road, London E1 1BJ, Stacja metra Sudbury Hill, Whitechapel
Tel. 0208 903 48 74, 077 4662 3102 e-mail: info@polskaprzychodnia.co.uk
strona www: POLSKA PRYWATNA PRZYCHODNIA LEKARSKA w Londynie i Coventry - Ginekolog, Internista, Pediatra, Kardiolog - Strona główna
Właściciel Spółka lekarzy z Polski
Godziny przyjęć pon. - sob. 8.00 - 20.00, niedz. w nagłych przypadkach
Wizyty domowe brak
Specjaliści 1 internista, 3 ginekologów, 1 dermatolog, 1 kardiolog, 1 psychiatra, 2 pediatrów, 1 logopeda, 1 chirurg plastyk
Rodzaje badań USG, EKG, badanie krążenia krwi płodu przy użyciu kolorowego Dopplera.
Koszt wizyty Wizyta u logopedy kosztuje 40 funtów, u pediatry, internisty, chirurga plastyka 50 funtów, u ginekologa, kardiologa, dermatologa 60 funtów, u psychiatry
80 funtów, badanie USG 50 funtów (podczas wizyty u lekarza 40 funtów), cytologia 30 funtów, EKG 30 funtów
Umowa z NHS nie ma
Zapisy Zapisywać można się telefonicznie lub osobiście w placówce na East Greenford, w przyszłości online
Liczba pacjentów 40 procent wszystkich pacjentów stanowią pacjenci stali.
Staż w UK Przychodnia działa od dwóch lat
Uwagi brak


:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Medyk
3-4 Abbey Parade
W5 1EE London

Tel.: 0208 997 91 91
Tel.: 0808 145 86 86

Godziny otwarcia:
Pon. – Sob. 09:00 – 21:00
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
0 208 993 4444
0 208 992 7222
0 790 813 39 98
0 790 813 39 98
1 Eastfields Road,
Acton W3 0AA,
London Pon. - Sob.
10.00-14.00
16.00-20.00
Private Medical Centre: Skontaktuj się z polskimi lekarzami już dziś
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

W BARCLAYS OTWIERAJA NA DOWÓD BEZ POTWIERDZENIA ADRESU ,JESLI JESTEŚ KRÓCEJ JAK 3 MIESIĄCE W UK



Dziękuję bardzo :-) za informacje :happy::yes:
 
Witam,

Medio w Polsce takze deszczowo, wczoraj padalo caly dzien, a temperatura u nas 17 oC, a dzis podobnie, zimno i pochmurno...wiec nie ma za czym tesknic.

Powiedzcie mi, ile czekalyscie na zwrot kaucji od agencji, po opuszczeniu mieszkania????
 
Mylenee za dostałam zwrot kaucji po miesiącu od zdania kluczy. Musiałam poczekać na potwierdzenie z prądu i gazu oraz councilu że nie zalegam z płatnościami oraz wydruk z konta że ostatnie rachunki sa zapłacone. Od momentu jak i dałam te dokumenty miałam czekać do dwóch tygodni. Ale niestety zapomnieli.dopiero jak poszliśmy z mężem do agencji i daliśmy im trzy dni roboczne na wpłatę bo inaczej tą sytuację zglosimy to jakiś cudem pieniądze były na drugi dzień koncie.
Generalnie czas zwrotu kaucji zależy od zapisów w umowie
 
czesc wam, u nas tez deszczowo. Ja nie wyspana i strasznie obolala. Jak ja chce juz urodzic. Maly upodobal sobie jedno miejsce do kopania i juz taka skopana jestem ze mam dosc. Ja nie wiem on chyba wcale nie spi, albo kopie przez sen:tak:
eh mykam kawusie sobie zrobic, bo nie mam sily na nic. Milego dzionka dziewczyny.
 
reklama
Myleene- my zawsze czekamy ok. 2 tyg. i jeszcze nigdy, żadnych potwierdzeń ani wyciągów od nas nie chcieli. a jak ci poszla rozmowa kwalifikacyjna?
Makta- ja tabletek nie mogłam brać więc tylko kontrolowali moje cisnienie co2 dni, a krew 2 do 3 razy w tyg. a w razie czego mialam mieć natychmiast cesarkę. na szczescie nie bylo tak zle i podczas porodu mogłam nawet dostać zoo.
 
Do góry