reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Edyta01 ja odrazu po tym jak mi powiedzieli ze mam sie wyprowadzic poszlam do counsilu i powiedzialam o co chodzi,oni zadzwonili do landlorda i powiedzieli ze ma mi dac 2 miesieczne wypowiedzenie i nie ma prawa mnie wczesniej wyrzucic.Na drogi dzien jak poszlam to juz inna historie opowiadali-landlord byl tam rano i naopowiadal im ze ja nie placilam ani czynszu ani rachunkow co oczywiscie jest klamstwem,tym bardziej ze dzien wczesniej jak babka z counsilu zadzwonila do niego to powiedzial jej ze placimy czynsz zawsze 1go kazdego miesiaca,ale jakis facet tez z counsilu gadal z ta babka i powiedzial jej ze musze miec dowody na papierku.Problem w tym ze nie mamy zadnych potwierdzen na papierze ze placilismy czynsz i dlatego w counsilu powiedzieli mi ze w takiej sytuacji ma on prawo wyrzucic mnie kiedy chce.Jedyne co udalo mi sie znalezc to 2 rachunki za 3 miesiace za prad i gaz z potwierdzeniami ze zaplacilam i dzisiaj im pokaze ale to napewno nie wystarczy.Dostalam w sobote na pismie od landlorda ze mam sie wyprowadzic do tej niedzieli.Mam spotkanie na 9ta z kims kto ma mi pomoc znalezc wyjscie z tej sytuacji.Mam nadzieje ze znajda inne wyjscie niz jakis tam "przytulek":-(
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny!!
jak wasze nastroje i pogoda za oknem?? Ja dzisiaj wyjatkowo wyspana, mała nawet w nocy była grzeczna...za to od rana kopie jak szalona :tak::tak::tak:
Pytanie do mam które już rodziły...jakie jest Wasze zdanie o znieczuleniach?? wiem, ze w uk dostępność jest większa niz w Polsce więc powoli zaczynam się zastanawiac nad planem porodu i znieczuleniem wlaśnie...
Kamilalopez...kolejny dzień walki??? Głowa do góry...:-)
 
makta ja tez chciałam znieczulenie ZZO (zewnątrz -oponowe w kręgosłup)niedali mi bo mialam za małe rozwarcie i rodziłam bez, dostałam miejscowe tylko do szycia po porodzie.
O tym drugim znieczuleniu nie gas tylko jeszcze jedno mówili mi,że dziecko może mieć problemy z oddychaniem po porodzie więc tamto w ogóle wykluczyłam
Ale koleżanka rodziła w zeszły piątek i wzięła ZZo i mówi,że może rodzić co 5 min nic nie czuła,mówili tylko kiedy ma przeć. Była bardzo zadowolona
kamilalopez no mam nadzieje,że nadrobi jak jest za malutki. Trzymam kciuki cały czas z a Twoja sprawę

A u nas pogoda do dup.... ciepło, nawet parno i zanosi się na deszcz:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Tajchi za info...bije się z myślami :) Jutro mam spotkanie z położną więc jej tez sie podpytam. Coraz częściej myślę o tym porodzie...
A jak wygląda Twoje odliczanie?? :)
Lenia mam dzisiaj. I chyba tak właśnie leniwie dzisiaj spedzę dzień. A co...od czasu do czasu można sobie tak pogrzeszyć :tak::tak::tak:
 
kamilalopez

my tez nie mielismy zadnego potwierdzenia ze placilismy ale to jest obowiazek lanlorda aby kupic rent book czy cos takiego no i przy waszej wplacie powinien to notowac w tej ksiazeczce.
Jesli tego nie robil to widocznie nie zglosil was w urzedzie ze wam wynajmuje mieszkanie a to jest nielegalne i w takiej sytuacji on nie moze was ruszyc,jesli council nic z tym nie zrobi to w razie waszej wyprowadzki jesli macie jakies swoje meble itp to lanlord musi zaplacic za samochod do przeprowadzek bo wyrzucil was bez wypowiedzenia.
Jak juz wrocisz z councilu to daj znac co mowili,mam nadzieje ze ci pomoga,wiec glowa do gory:tak:
 
Blisko, bliżej coraz bliżej :) oj nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszczę.
mam nadzieje, że jak będziesz w Polsce to nie zginiesz z forum i bedziesz raportowała co tam w naszej ojczyźnie się dzieje bo takie forumowe newsy to nie to samo co w tv;-);-);-);-)
 
reklama
Czesc dziewczyny.
Bylam i rozmawialam tym razem z osoba ktora wie wiecej od tamtych urzednikow i ogolnie facet byl bardzo sympatyczny.Pokazalam mu pismo ze musze sie wyprowadzic do niedzieli i powiedzial ze to pismo jest nie wazne,musza mi dac nastepne i ma to byc z terminem nie wczesniejszym niz 2 miesiace czyli mam jeszcze troszke czasu i moze znajda mi counsil house w 2 miesiace:-)Poza tym napisal im pismo ktore dzisiaj wysle ze musza dac mi na pismie to co oni wymagaja zeby sie na nim znalazlo i ze on nie wierzy im ze nie placilam czynszu i rachunkow.Probowal tez do nich dzwonic ale nikt nie odbieral wiec kazal im oddzwonic bo chce ich tez osobiscie poinformowac co musza zrobic,a mi dal kopie listu ktory do nich napisal i powiedzial ze jakby dalej mnie chcieli wyrzucic to mam dzwonic na policje i jak przyjada to mam pokazac im to pismo i wtedy policja sie z councilem skontaktuje i oni wszystko wytlumacza.Tak ze czekam na dalszy przebieg wydarzen:-)ale przynajmniej jestem spokojna ze mam wiecej czasu a nie tylko kilka dni,zobaczymy tylko co powiedza jak mi przyniosa pismo nastepne.Napewno beda wsciekli jak sie dowiedza ze nie jestem taka glupia i im sie tak latwo nie dalam:tak:A za 7 dni moje kochanie wraca tak ze wtedy bede spokojna w 100%
 
Do góry