reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Tajchi Tobie zostalo 10 dni a mi 14 tak ze tez nie wiele i juz sie nie moge doczekac.Przynajmniej tam odpoczne od tego wszystkiego co tu ostatnio przezylam:-)A na ile jedziesz do Polski?Ja tylko 2 tygodnie:tak:
 
reklama
KAMILALOPEZ to chyba zaowolona jestes z takiego obrotu sprawy? no i jakby Wam sie udalo dostac mieszkanie to super !!! to za dwa tygodnie mowisz ze bedziesz odpoczywac od wszystkiego :-)

dziewczyny tak Wam zazdrosze tych wyjazdow do polski... ja musze czekac az wyrobie Dianie paszport...ale nie wiem kiedy to bedzie bo jakos nie moge sie ruszyc do tego londynu, z powodu braku transportu :-( a dziadkowie sie juz na mni wkorzaja bo by chcieli zobaczyc WNUSIE :-)
 
Kornasia jestem zadowolona bo wyprowadzic sie w kilka dni to nie jest latwo.
A do Polski to najwyzszy czas pojechac bo ostatnio bylam rok temu w czerwcu wiec kupa czasu.A co do paszportu to powinni miec wiecej takich jakis biur w roznych rejonach a nie zeby specjalnie do Londynu jezdzic:tak:
 
kamilalopez no ja też na dwa tyg.tylko,wracam 31.08 oby do Twojego wyjazdu wszytsko sie juz wyjasniło.
kornasia no jak do ambasady to radzę przyjechać na samo otwarcie czasem są tam dłuuugie kolejki:baffled: a szczególnie w wakacje i na święta,pocieszenie to,to,że jak mieszkasz ponad 80mil od Londynu to możesz poprosić o wysłanie paszportu pocztą chyba 5F kosztuje to. A przecież to i tak taniej niż paliwo, opłata congestion charge, i oczywiście parkin też nie za tani.
 
Witajcie :-)
Jestem w UK w Londynie od tygodnia i jestem w 10 tygodniu ciąży i nie wiem co będę robiła czy zostanę tutaj i urodzę czy inne wyjście znajdę. Ale widzę, że chwalicie szpitale i opiekę w UK.
Pozdrawiam:-)
 
Tajchi my wracamy 02.09 i mam nadzieje ze sobie poleniu****emy troszke bo w sumie tylko w 1wszy weekent mamy wesele ale pozniej juz nie zamierzam nic robic oprocz pojscia do dentysty i na USG zeby sie dowiedziec plec malenstwa:-)A wy jedziecie samochodem czy samolotem??
 
Hejka
KamilaLopez cieszę się, że trafiłaś na konkretną osobę, która umiała Wam pomóc!! Wreszcie coś się ruszyło w Waszej sprawie na plus. Na prawdę bardzo się cieszę.
Tajchi dobrze, że Ty też jedziesz odpocząć na urlopik - bardzo Wam się przyda;-)
Ja z Kubą też jadę do domku pod koniec sierpnia na ponad trzy tygodnie :-)
Mam nadzieję, że pogoda pozostanie taka jak jest teraz bo brakuje mi słońca strasznie!! Chętnie bym pojechała już teraz ale moi rodzice są u nas i jeszcze nie zrealizowaliśmy planu wycieczek ;-)Co prawda jeździmy tylko w weekendy kiedy mój M jest w domu ale i tak po takim weekendzie jesteśmy tak wykończeni, że dwa dni leżymy ;-)
 
Sara123 dzieki wielkie:-)mam nadzieje ze juz nam buraki wiecej glowy zawracac nie beda,a moje kochanie jak wroci to bedzie musialo mi przysiasc ze nie zrobi im awantury bo skonczy sie jeszcze na tym ze komus walnie niepotrzebnie bo taki wkurzony na nich jest;-)
Apropo Twoich wycieczek wiem jak to jest bo jak moja rodzinka byla tutaj to pomimo ze mialam urlop to po ich wyjezdzie czulam sie jak bym podwojnie pracowala.
Spadam juz spac bo tak mnie to wszystko wymeczylo ze padam z nog a jutro juz do pracy ide.Milej nocy mamuski:-)
 
Ostatnia edycja:
Witaj Kingusia1991 ;-) dopiero przyjechałaś do UK? Witamy wśród nas :-)
Poza tym co napisałam wyżej to mam jeszcze nadzieję, że moja dzidzia się ustawi tak jak mamusia poprosi i będzie wiadomo czy to chłopaczek czy dziewczyneczka. Pamiętam, że Kubuś tak się wystawił, że nie było żadnych wątpliwości:tak: Zupełnie nie mam przeczucia co będzie. Niby mój M mówi, że jest pewny na chłopaczka ale ja wolę się nie nastawiać żeby potem nie było smutku. Wiem, że to głupio bnrzmi ale z Kubą tak się nastawiłam na dziewczynkę, że jak mi lekarz powiedział,że to chłopak to płakałam dwa dni :sorry2: Teraz nie zamieniłabym go za żadne skarby świata!!!!!!!! A Wy też jedziecie do Polski sprawdzić płeć? Też Wam nie chcieli powiedzieć?
 
reklama
kamilalopez- no kochana to możemy sobie rękę podać, bo dzis własnie dostalismy 2-miesięczne wypowiedzenie:-(. Na razie ustne ale pismo już też wysłali. Tak więc znowu czeka nas przeprowadzka, a z 2 dzieci nie jest łatwo cos znalezć:no:. No ale wyboru nie mam, więc jakos to będzie. Szkoda mi tylko, bo dopiero 3 miesiące temu wróciłam z polski i zdążyłam przyzwyczaić się do tego domku, no i to był własnie taki, jaki sobie wymarzyłam.
dobra lecę się myć
trzymajcie się cieplutko;-)
 
Do góry