reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Czesc dziewczynki
Karolinka- gratuluje!!!!! Synek jest przecudny :-D
Ada- trzymam za was kciuki, szybkiego powrotu zycze :-D
Co do przyszczy to powiem wam ze tez strasznie mnie obsypalo, matko wygladam jak bym ospe miala. Mam je na twarzy, dekoldzie a o plecach to juz lepiej nie mowic. Istna masakra. Z twarzy powoli mi schodza i da sie patrzec w lustro, ale reszta to tragedia i tez zastanawiam sie co zrobic, zeby sie ich pozbyc, zwlaszcza ze za tydzien biore slub cywilny w polsce, a tam cieplo jest wiec albo sie jakos ich pozbede albo bede kisic, zeby je zakryc.
Co do tego listu, to tez wlasnie czytalam, ze w Anglii jest problem z dostaniem tej notatki, juz sama nie wiem, ale zaraz ide na zakupy, wiec wstapie do przychodni i spytam o to.
A musze sie pochwalic :-) moj synek dzis zaczol tak kopac ze poraz pierwszy widzialam jak mi brzuch sie tak rusza, to takie slodkie:-D
pozdrowka:-)
 
karolinka - Gratulacje przeslicznego masz synusia, teraz duzo zdrowka i wytrwalosci dla was oboje :-D sciskam mocno

ostraszka - no to Ty nastepna w kolejce hihi obys dlugo nie musiala czekac na skurcze i zeby wszytsko poszlo gladko i sprawnie :-)

katarzyna - ja to raczej mam problem zeby pojsc :sorry: czasem to jak usiede na grubsza sprawde to sie boje pocisnac zeby sie nic dzidziusiowi nie stalo hehe ale mam paronje co :rolleyes2: ale to chyba nic zlego ze czesto biegasz chociaz nie wiem i niestety nie pomoge :-(

a u mnie dzidziula szaleje w brzuszku, jeszcze nie czuje takich konkretnych kopniakow ale wierci sie superowo :-D

No nic zmykam do swoich obowizkow a was kochaniutkie caluje mocno i zycze udanego weekendu oby nam slonko dopisalo bo wtedy i humorek lepszy.
Pozdrawiam i do milego
 
Kobietki mam pytanie smarujecie swoim dzieciaczkom glowki oliwka jak tak to jaka bo mi sie skonczyla oliwka bambino i posmarowalam malej Jonsonem i ma cala glowke w krostkach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
czesc

olinda ja smaruje Milence bambino dla dzieci ostatnio jak mi się skończyła kupiłam oliantum junior do suchej skóry i wlałam trochę do wody i nic się nie działo. Ale mamusia wysłała mi paczkę z oliwkami więc te kilka dni wytrzymałyśmy bez oliwienia. Oliantum też polecam jak was swędzi skóra ładnie natłluszcza i powoli problem znika.

ja dziś z maluszkiem byłam u fizykoterapeuty i dowiedziłam się że nóżkę mojego malucha wstępnie wpisali na operacje bo krzywiła mocno do środka. No ale fizykoterapeutka była zadowolona z wyników i ćwiczeń jakie stosowałam i w dodatku pochwaliła butki. Dzięki temu że nosiła butki mniej krzywiła stopkę aż ją wywiczyłyśmy i na szczęście jest ok.
Zmykam bo moja kruszynka dopomina się o jedzenie.
Papa trzymam mocno kciuki za was
 
karolinka - super... ze jestes juz w domku... no widzisz i juz jestes cala i szczesliwa w domku... gratulacje z calego serduszka.. na a Oliwierek sliczne ciacho z niego...:-):-):-)
 
karolinka gratuluje bardzo w koncu masz kruszynkę:-D

katarzyna s na końcówce ciąży ja latałam jak wściekła do kibelka,połozna mi mówiła,że to organizm przygotowuje sie do porodu i samoistnie sie oczyszcza
 
reklama
Karolinka- strasznie się cieszę, że macie się dobrze:-), malutki jest prześliczny, taki słodziutki, że by się schrupało:tak:. wielkie gratulacje i buziaczki dla Was;-).

Matisek- ja podczas jednej i drugiej ciąży wielokrotnie latałam różnymi liniami bez żadnych zaświadczeń i nigdy nie miałam żadnych problemów z tego powodu:tak:.
 
Do góry