reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

hej mamunia2! nasz kacperek ma 20 miesiecy a teraz jestem w 19tyg,w przyszly poniedzialek mam usg i mamy nadzieje ze malenstwo odpowiednio sie ulozy i bedziemy mogli poznac plec... P.S.serdecznie dziekuje za powitanie:)
 
reklama
mamunia pochwale sie synkiem, jak tylko zdjecie lepszej jakosci bede miala:)

karolinka
nie martw sie i nie sluchaj tych co rodzili w PL, Ty jestes w UK i tu jest inaczej. Ja urodzilam 10 dni po terminie. Dopiero 7 dni po terminie polozna zrobila mi masaz szyjki macicy. Tu nie robia zadnego usg jesli jestes po terminie, a do szpitala wysylaja w 10 dniu po. Pamietaj do 14 dni po, ciagle jest to ciaza o czsie wiec nie martw sie:))
 
ewnie ze czekam! Bylam w szpitalu i 1y test z moczu negatywny:-( ale zrobili jeszcze z krwi i...pozytywny:-)jutro pierwsze usg,nie wiadomo czy cos zobaczymy ale...jupiiiiii:-)

Oj szczesliwa jestem!!!!
Buziaki dla wszystkich mam i tych all ready done i tych przyszlych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Medio- u Nas też czwarte nie wchodzi w rachubę, jezu a jak będzie znowu chłopak to chyba świra dostanę z czwórką facetów w domu hahaha. A kiedy planujecie kolejne?
Zaczniemy staranka może w przyszym roku:sorry:, ale zanimnam się uda to nie wiem kiedy to wyjdzie, bo na dziewczynke trzeba się przytulac tak z 5 min. 3 dni przed owulacją i czasem cieżko zaciążyć, bo wszystkie plamniczki moga wyginąc zanim jajeczko sie pojawi. A jak w owulację to juz duże szanse sa na kolejnego chłopca.:rofl2:
 
lola- gratuluje serdecznie....

kalolina- oj kochana tez bym byla wsciekla na te telefony... no ale nie martw sie juz tak... no i chyba jestem nastepna po tobie masz racje... ale mam wizyte we wtorek i wtedy wszystko bede wiedziala co i jak bo mam dodatkowye USG... bo corcia jest malenka i mam malo wod...
 


A to moja mala modelka :-D We wtorek konczy juz 5 miesiecy strasznie szybko ten czas leci!!!!! ;)))

Lola ogromne gratulacje i witamy witamy :tak:
 
Ostatnia edycja:
Olinda twoja mala jest fantastyczna :-)

Lola gratuluje serdecznie :-)

Junia witam :-)

Paula to we wtorek obydwie cos sie nowego dowiemy, bo ja tez mam wizyte, chyba ze do wtorku urodze :-)

Myleene dzieki :-)
 
reklama
Do góry