reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
hej kobitki
Nie bylo mnie z tydzien i tyle naskrobalyscie ze ciezko mi teraz nadrobic :-p
Najpierw Swieta potem po swietach mielsimy na wizycie tesciow a i w pracy nie mam za bardzo czasy zeby zerkac na bb, duzo sie dzieje ostatnio ... no ale niewazne

Witam wszystkie nowe mamusie :-)

Olinda - ale Twoja ksiezniczka jest kochaniusia tylko taka tulic :-D

A ja wkoncu sie doczekalam pierwszych ruchow :-) na poczatku nie bylam pewna ale teraz juz wiem ze to moje dziecie daje o sobie znac, ten tydzien wogole jakis taki ekscytujacy sie zapowiada w srode polowkowe usg i moze uda nam sie podgladnac co dzidzia ma miedzy nozkami :-D

Karolinka i doczekalas sie super trzymam za Ciebie kciuki oby gladko poszlo buzialki

a wszytskim wam dobrych humorkow w sloneczny poranek do milego
 
Olinada- to się ciesz, że chociarz od pasa w dół, czyli jest pół na pół:-D. Ja nawet tego szczęścia nie mam bo u Mnie jest tylko trzy do jednego na korzyść męża, bo i od pasa w dół i Alusia buzka:tak:, Mi zostaje buzka Dominisia:-). No ale dobre i to;-).
A córunie masz zabójczą:-).
 
karolinka i jak rozwija sie sytuacja u ciebie???? skurcze częstsze?? a może juz w szpitalu jesteś bo od rana Cię nie ma
olinda ale pyzunia z tej księżniczki Twojej

a my dziś kończymy 5 miesięcy i to zdjęcie z dzisiaj
 

Załączniki

  • STA72192.jpg
    STA72192.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Tajchi śliczny Kacperek juz 5 miesięcy, popatrz, a jak w nocy śpi juz lepiej?
Olinda u mnie Krzyś podobny do taty, Karolek do mnie, no a podwozie wiadomo hehehe
Sachmecia a kiedy masz usg połówkowe, miłego dnia:)
 
Do góry