reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Monika1213 gratulacje super ze jesteś zadowolona i ze jesteście zdrowi. Kacperek przecudny a starszy braciszek jaki dumny ho ho jeszcze raz gratuluje i życzymy duuuuzzzzoooo zdrówka !!!!!!!!!!!!
 
reklama
FASOLECZKA JA NIE MAM POJĘCIA ILE MOZESZ MIEĆ OBYWATELSTW

monika
no to juz mój Kacperek będzie miął swojego imiennika troskze młodszego,super,że jestes zadowolona ze wszytskiego,ale dlaczego tak długo byłas w szpitalu???
GRATULUJĘ
 
monisia--- gratulacje... super jest uroczy... swietnie ze tak szybko dochodzisz do siebie bardzo mnie to cieszy... :-):-):-) zycze samych wspanialych dni...:-):-):-)
 
:-)BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZONKA I GRATULACJE :-D

po cesarce wychodzi sie na trzecią dobę nie licząc dnia operacji ,planowo powinnismy wyjść w sobotę ,a wyszlismy w niedzielę bo czekali na wszystkie nasze wyniki a nawalił im jakis system :tak:
 
Monika gratuluje ci serdecznie!!!!! Synus przeslodki a starszy braciszek widac ze juz zakochany w mlodszym:tak::tak::tak: Super ze szybko dochodzisz do siebie i masz tak dobre wrazenia pod wzgledem szpitalnej opieki:-)
A tak w ogole jak szyko dzidzius byl z toba po cesarce i kiedy moglas go juz nakarmic piersia?

Lemonsky witaj wsrod nas i pisz czesto;-)
 
reklama
Kacperek był ze mną od samego poczatku ,mnie jeszcze zszywali a On juz obok mnie lezał :tak:
przystawiałam go od razu ale pokarm dostałam dwie doby po cesarce ,za to teraz mleka rzeka ;-):-D
 
Do góry